Zapamiętaj Zaloguj
4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu z Polikliniką

4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu z Polikliniką

ul. Rudolfa Weigla 5
Wrocław
tel.(71)7660373
www.4wsk.pl

Średnia ocena:
3.36

Polecany:
Nie wiem

powiat: wrocławski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/16)  

Gość 2018.05.12 09:41   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Trafiłam na SOR 11.05.z kolka nerkową nieswoistą.Pierwsze zaskoczenie spotkało mnie w rejestracji, pani, która mnie przyjmowała była ucielesnieniem empatii. Dobry, miły i kompetentny człowiek. Potem lekarz, który chyba jest delikatnym, wrazliwym facetem. Jego spokoj udzielił mi sie i mimo bólu zaufałam mu na maxa (S.S)i bardzo dziękuje. Po jakims czasie "przejął" mnie następny lekarz i tu znów trafiam, a może to po prostu norma, na super człowieka ( K.Sz.). Bardzo wazną jest tez opieka ze strony pań pielegniarek na sali SORu.Jedna z pan to osoba ciepła z powołaniem, z brakiem zniecierpliwienia do pacjenta i...usmiechem. Podziwiam i bardzo dziekuję wszystkim za...  więcej »

Gość 2018.05.08 11:44   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Do szpitala trafiłam z zaostrzeniem choroby. Pobyt był koszmarny, traktowali mnie jak zło konieczne. Miałam wrażenie, że każdy jest tam za kare, personel robił wszystko z wielką łaską, lekarze obrażeni na cały świat, pielęgniarki strzelały focha pojawiały się jakieś trudności z pacjentem, odzywki typu "weź się nim zajmij bo ja już nie mam siły" itp. Łazienki obskurne, brudne!!!!! Jedzenie to zlewki, dosłownie. Brak jakiejkolwiek empatii, podśmiewanie się z pacjentów, studentki kretynki miały niezły ubaw z przerażonych pacjentów. Ponadto brak dobrej woli w temacie leczenia, lekarze robili wszystko żeby mi wmówić, że przyczyna moich objawów jest inna niż zaostrzenie choroby neurologicznej....  więcej »

Gość 2018.02.05 11:57   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Beznadziejny szpital.Tato trafil do niego aby przejść operację i powrócić do szpitala w innej miejscowości gdzie leżał wcześniej. Operacja została zle wykonana,jelita taty zostały pocharatane, konieczna była kolejna operacja po której zmarł.Na dokładkę został w tym szpitalu okradziony kiedy leżał nieprzytomny po operacji.Brak słów, nie dało się odzyskać jego rzeczy bo nikt nawet nie chciał współpracować i winnych nie było. NIE POLECAM.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.07.08 16:12

chirurgia szczekowo twarzowa

Czy ktoś był na oddziale chirurgii szczekowo twarzowej? Jaka atmosfera?

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.08.14 16:53

ostry dyżur odradzam

Jak po 8_9 h. w upalny dzień zostaniecie przyjęci do chirurga to wszyscy na korytarzu usłyszą pytanie czy w domu wam wody zabrakło oraz inne teksty .Tak potraktowano starszego pana .

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Użytkownik: admin

admin, napisano: 2009.02.17

Potrzebna krew

Szpital wojskowy we Wrocławiu pilnie apeluje o oddawanie krwi dla rannego lekarza. Potrzebna jest krew B Rh+. Życiodajny płyn można oddawać w szpitalu lub we wrocławskim centrum krwiodawstwa – z hasłem: „Dla Andrzeja”. Poszkodowany mężczyzna jest pod stałą opieką 15 osobowego zespołu medycznego. Lekarz jako jedyny przeżył katastrofę śmigłowca ratunkowego,...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

ISO 18001 Serwis GPS, Tabletów, Komputerów gry i zabawy forum pabianice Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła