Zapamiętaj Zaloguj
5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie

5 Wojskowy Szpital Kliniczny w Krakowie

30-901 Kraków, ul. Wrocławska 1-3
e-mail: szpital@5wszk.com.pl
tel. (12) 6308 162 lub (12) 6308 138
Średnia ocena:
1.18

Polecany:
Raczej NIE

powiat: krakowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.11.22 16:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital i przychodnie nie honorują zasłużonych dawców krwi.  więcej »

Gość 2019.10.22 17:56   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Tydzień temu przebywałam na oddziale otolaryngologii i jestem pod ogromnym wrażeniem ,personel począwszy od lekarzy,pielęgniarek i salowych zasługuje na najwyższą ocenę . Cały personel bardzo miło i ciepło odnosi się do KAŻDEGO pacjenta .Pogodne podejście personelu do pacjenta powodowało że nawet największy stres związany z operacją potrafił się zminimalizować do zera .Gdybym kiedykolwiek musiała wybierać szpital to tylko i wyłącznie wybiorę ten szpital.Jeżeli chodzi o czystość i warunki to również oceniam bardzo wysoko ,pomimo łazienki która zapewne będzie niebawem wyremontowana . ....Szacunek dla całego personelu bez wyjątków ....dziękuję ...(nie jest to tylko moja opinia ,ponieważ pacjentki przebywające w tym samym...  więcej »

Gość 2018.12.03 13:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Moja mama przebywała w tym szpitalu na OIOM przez prawie miesiąc. Mimo że szpital jest stary i w remoncie, to warunki były naprawdę bardzo dobre, wszyscy lekarze i pielęgniarki profesjonalni, empatyczni i pełni zrozumienia. Wszystkim dziękuję.  więcej »

Gość 2018.01.31 12:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 2 Użytkownik: Gość byłam na sor w połowie grudnia i muszę przyznać że to pielęgniarki są bardziej rozgarnięte i pomocne niż lekarze,za co oni tyle zarabiają  więcej »

Gość 2016.11.22 18:15   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 5 WSzK to jest parodia jak z filmu "Hoży Doktorzy" albo "Szpital na perypetiach" masakra jakaś powinien zostać zamknięty a banda tych koniowalow zwolniona po prostu szkoda nerw.9 godzin na SORze.  więcej »

Gość 2016.11.22 18:15   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 5 WSzK to jest parodia jak z filmu "Hoży Doktorzy" albo "Szpital na perypetiach" masakra jakaś powinien zostać zamknięty a banda tych koniowalow zwolniona po prostu szkoda nerw.9 godzin na SORze.  więcej »

Gość 2016.04.21 14:49   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Po przeczytaniu wszystkich opinii dochodzę do wniosku, że moje doświadczenie z lekarką oddziału kardiologii nie stanowi żadnego wyjątku. Brak punktualności, arogancja, wyniosłe i butne zachowanie wobec pacjenta to cechy lekarki Anny Zimmer-Kałamackiej. Kiedy zjawiłam się z ojcem na oddziale w celu wykonania badań zleconych przez komisję lekarską, dowiedziałam się,że echo serca wykonuje się od 9.00. Czekaliśmy pod gabinetem do 9.40, żaden lekarz się nie zjawił, a gdy udałam się do dyżurki lekarskiej, dowiedziałam się,że pacjentów "z komisji" bada się od 11.00. Poszliśmy więc na konsultacje ortopedyczną. Wróciliśmy pod gabinet około 10.45. Lekarka przyjmowała pacjentów z oddziałów szpitalnych, przed 11.00 wyszła...  więcej »

Gość 2016.01.07 20:23   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragedia!!! Odmówiono pomocy osobie ,opatrzonej na SOR i ze skierowaniem do opatrunku zachowanie całego personelu medycznego karygodne,mają pracę za nasze pieniądze a traktują jak zło konieczne.LUDZIE żądajcie odebrania im kontraktów!!!!!!!!!!  więcej »

Gość 2015.03.31 05:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Organizacja realizacji badań, rejestracji w klinice jest na poziomie bardzo niskim poziomie. Lekarze na przychodnie się spóźniają. Czasem nie przychodzą. Mimo, że ludzie przyjeżdżają czasem z daleka. Brak konkretnych jasnych informacji, oznakowania wejść na drzwiach. Ludzie błądzą, dopytują innych pacjentów. Lekarze większość przyznać trzeba są uprzejmi. Bardziej niż rejestratorki i osoby mające wspomagać lekarzy (nie wiem czy to kwestia wyżej kultury czy jednak wyższego poziomu).  więcej »

Gość 2015.03.18 21:17   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W lutym przeprowadzono mi operacje wycięcia torbiela przy kręgosłupie i szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji jak i z całej opieki lekarskiej. Dziękuje bardzo doktorowi który przeprowadził ta operacje i całemu personelowi który był bardzo miły i zawsze służył pomocną dłonią i słowem. ani razu nie spotkałam sie z jakimkolwiek chamskim zachowaniem wobec mnie czy kogokolwiek.  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła
www.onlinepornus.com streamextreme onlinefetishporn openloadporn