Zapamiętaj Zaloguj
Centralny szpital kliniczny MSWiA - Poliklinika w Siedlcach

Centralny szpital kliniczny MSWiA - Poliklinika w Siedlcach

ul. Starowiejska 66
usytuowany na terenie Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach
tel.(025)6432161,62
www.cskmswia.pl/content/view/107/43
Średnia ocena:
2.50

Polecany:
Nie wiem

powiat: siedlecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/10)  

Gość 2014.02.06 21:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tam jeszcze komuny nie udało sie wypedzić do dnia 06-02-2014. Przez przypadek trafiłam dzisiaj tam w poszukiwaniu najkrótszego terminu do specjalisty. pani w rejstracji sposobem zachowania tak mnie zaskoczyla ze zdruzgotana pomyslałam tylko o jednym uciekam jak najdalej by więcej tutaj nie wrócić. Poprosiłam o wizyte u specjalisty poinformowała mnie pani że najbliższa bedzie w marcu podała date. Na moja prośbę o zapisanie terminu usłyszałam. Cytuje: " leży kartka i długopis". W szoku zapisałąm na papierku. Zapytałam czy może jakies wczesniejsze terminy do innego lekarza. Odpowiedź była powalająca.Cytuje; " a co za różnica czy to będzie 27 luty czy 11...  więcej »

Gość 2012.03.15 20:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość POTRAFICIE TYLKO NARZEKAĆ....WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIEMA....KTO NARZEKA NIECH PRZEPISZE SIĘ DO INNEJ PRZYCHODNI...JA JESTEM ZADOWOLONY,A LECZĘ SIE W POLIKLINICE OD23 LAT.PERSONEL PEŁNA KULTURA.....A NAJMILSZA PIELĘGNIARKA TO P. MARZENKA,KTÓRA SWOIM UŚMIECHEM I DOBROCIĄ ZARAŻA INNYCH.  więcej »

Gość 2012.02.15 20:51   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość A JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.CZUJĘ SIĘ TU JAK W DOMU,KORZYSTAM Z OPIEKI ZDROWOTNEJ OD 28 LAT.NIE WYOBRAŻAM SOBIE INNEJ PRZYCHODNI.NIKT NIE ODMÓWIŁ POMOCY JAK BYŁAM W POTRZEBIE.W INNYCH PLACÓWKACH KORZYSTAŁAM RÓWNIEŻ ,ALE TO NIE TO.POZDRAWIAM PRZEMIŁE PANIE PIELĘGNIARKI.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.09.17 09:44

dermatolog

Kolejki w poliklinice siedleckiej to długi temat do pisania. Najgorsi są emeryci, którzy wyczekują pod drzwiami gabinetów na dwie godziny przed przyjściem lekarza. Jak chce się wcisnąć w kolejkę to żywcem potrafią zjeść. Dermatolog w Poliklinice to totalna porażka, nie...

Odpowiedzi

1


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła