Zapamiętaj Zaloguj
Dr. Sławomira Ejsmund

Dr. Sławomira Ejsmund

położnik, ginekolog
PRZASNYSZ
Średnia ocena:
4.40

Polecany:
Raczej TAK

powiat: przasnyski
Najnowsze opinie z opisem  

Gość 2018.01.16 22:37

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam pania doktor,jest bardzo mila i rzetelna.  więcej »

Gość 2013.07.08 20:45

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam wszystkim panią doktor, wizyta u niej to sama przyjemność troszczy sie o pacjenta i nie traktuje go jak osoby obcej. Gasi wszelkie obawy i rzeczowo odpowiada na pytania interesuje się pacjentką przed jak i po porodzie, chodząc do niej na wizyty nie czułam się jako ''kolejna ciężarna'' ale jako indywidualna osoba, bardzo ciepła i czuła osoba. Pozdrawiam i dziękuję.  więcej »

Gość 2011.02.26 21:49

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Dla mnie Super lekarz. Stanowcza, kompetentna. Bardzo troskliwa. Kiedy trafiłam z przedwczesnym porodem na oddział makowskiego szpitala troskliwie się mną zajęła. Po dyżurze dzwoniła do położnych jaki jest mój stan i zalecała co powinny mi podać. Jako bardzo niedoświadczona pacjentka uzyskałam od Pani Doktor wsparcie, fachową wiedzę i ogromnie dużo ciepła. Polecam wszystkim moim koleżankom wizytę u Pani Ejsmund i myślę, że żadna się nie zawiodła. Szkoda, że nasze szpitale nie doceniają Pani Doktor.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum
Polecamy

wózki dziecięce RaFiK Blog aplikacje internetowe Wiadomości Nokia 5800 XpressMusic Category5 Technology TV Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła