Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Białogardzie

Szpital Powiatowy w Białogardzie

ul. Chopina 29 (Szpital po JAR)
78-200 Białogard
Sekretariat
tel.: + 48 (094) 312 02 66
fax.: +48 (094) 312 02 79
www.szpitalbialogard.pl
Średnia ocena:
2.77

Polecany:
Nie wiem

powiat: białogardzki

Dodaj szpital w tym powiecie

Dodaj post na forum
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2017.09.19 04:48

Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Przymus szczepień i nie tylko..

Drodzy Lekarze,
niestety muszę tutaj jeszcze raz powtórzyć. Brakuje Wam wiedzy a Polacy do tej pory dali sobie wcisnąć jedno z najbardziej restrykcyjnych praw dotyczących szczepionek na świecie.
Macie rację:
Takie jest prawo. Jednak jest to prawo do wymiany a ludzie mają jak najbardziej prawo do obywatelskiego nieposłuszeństwa inaczej nadal jeszcze tkwilibyśmy w komuniźmie.

Istnieje jednoznaczna korelacja między wprowadzaniem nowych szczepionek a wzrostem zachorowalności populacji.
To zbyt proste zrzucać wszystko na jedną osobę. Akurat w Polsce jest jeden człowiek o nazwisku Zięba wspominający nie tylko o szczepionkach ale i innych metodach leczenia których nie znacie ale na Zachodzie już tak nie jest.
Prof. Dr. Jorg Spitz, Dr. Nicolai Worm, Dr. Rajmund van Helden, Dr. Joachmim Mutter, Dr. Levi, Dr. Michael Rath, Prof. Seneff, Dr. Humphries aby tak tylko z brzegu sięgnąć. Tych nazwisk są dziesiątki. Czytaliście COKOLWIEK z ich prac? Oczywiście że nie. Najnowsze wydanie Harrisonsa (z pewnością stoi gdzieś zakurzone w kącie) nawet nie wspomina o działaniu witaminy K2. Sprawdźcie sobie. Tom pierwszy na samym początku. Jak skomentujecie fakt, że klient który sprzedaje wam towar jednocześnie sam mówi który towar jest dobry? Mam na myśli przemysł farmaceutyczny który jest właścicielem wszstkich wydawnict medycznych. Bez wyjątku wszystkich. Wy, lekarze, dopuściliście się do tego stając się ich marionetką. Wyłączyliście myślenie zasłaniając się prawem.

Pierdolicie banialuki o zdrowiu dziecka wstrzykując mu jednocześnie związki aluminium, formaldehyd i glutaminian sodu?! Pamiętacie jeszcze w ogóle z wykładów co robią receptory NMDA w mózgu? Pewnie nie. Robię sobie taką zabawę wśród młodych adeptów medycyny czy któryś pamięta. Jak na razie tylko jeden mi się trafił. Nie mówię o anestozjologach, ci czają o co chodzi. Tak więc piszę wam tutaj cymbały skończone: NMR imituje glutamat i przepala receptory NMDA.

Swego czasu ludzie jak Wy zaszczuli Dr. Semmelweisa który mówił wam o myciu rąk. Dawaliście pacjentom związki rtęci, arsenu, majtki z radem, polecaliście heroinę jako środek leczniczy. W latach 50 tych radziliście by palić aby uniknąc raka płuc, w 60 tych broniliście contarganu.

Jesteście rozpaczliwie nieskuteczni w leczeniu chorób przewlekłych. Ludzie to widzą. JAK mają Wam wierzyć? Owszem, to jest dramat. Dramat polegający na tym, że Wy, którzy poświęciliście swój intelekt, lata życia i ciężkiej pracy kierując się najczęściej szczytnymi pobudkami, uważacie że tylko mainstream ma rację. Proszę państwa, wszelkie zminay zaczynają się z boku. Proszę czytajcie, uczcie się, nie wierzcie jednemu źródłu z uczelni. Patrzcie kto płaci profesorowi który was uczy. Leczyłem żonę profesora medycyny. Niekonwencjonalnie jakbyście powiedzieli. Przeżyła. Jej mąż jest wykładowcą akademickim. Powiedział mi z goryczą że chciał robić habilitację z antyoksydantów. Rektor powiedział mu, że zniszczy to jego karierę: substancji naturalnych nie da się opatentować. A właśnie te substancje uratowały życie żony.


Tytuł postu:


Treść postu:


Twój podpis:


Kod z obrazka:
Przepisz kod z obrazka


Zapoznałam/em sie z regulaminem portalu i rozumiem jego treść.

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła