Zapamiętaj Zaloguj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Recepcja: (022) 4582500
tel. (022)4582800
www.ipin.edu.pl
Średnia ocena:
1.90

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Warszawa m. st.

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Gość 2015.04.19 16:45   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 4 Użytkownik: Gość To ja może odświeże nieco informacje na temat oddziału F6. Warunki niestety nie są dobre, ale da radę wytrzymać. Podobno na jesień 2015 planowany jest remont. Jest to oddział otwarty, czyli pacjenci w większości mogą dostac przepustki na weekendy, sa to tzw treningi. Można wtedy jechać do domu. Zazwyczaj pacjenci mogą poruszać się po terenie szpitala. Nikt nie jest wiązany i nikogo nie trzyma się na siłę co uwielbia podkreślać obecny ordynator, czyli gdy komuś się coś nie podoba od razu otrzymuje informację, że może się wypisać. Pielęgniarki i salowe zazwyczaj ok, ale wiecznie kogoś się straszy, bądź niesłusznie wpisuje...  więcej »

Gość 2015.02.27 16:48   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość F3 koszmar i nieludzkie upodlenie. Panie Rzeczniku Praw Pacjenta prosze z tym zrobić w końcu porządek!  więcej »

Gość 2014.10.14 09:52   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,16797378,Spalam_w_palarni__O_warunkach_w_szpitalu_psychiatrycznym.html  więcej »

Gość 2014.04.27 01:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość doktor Cieślak!! Jedyny lekarz tego oddziału, co dba o pacjenta, całe szczęście prowadziła mnie ona a nie ordynator co wogole nie rozumie pacjenta a doktor cieślak z nią szło się dogadać nie jakieś gupie ograniczenia zakaz wizyt dala mi nirmalnie zgode na odwiedziny męża a poten inny lekarz mi to zabronił, dobrze że ma krotkie urlopy bo bym nie dała rady, inne głupoty zakazy palenia przymykala oko na mnie z paczką viceroyi z resztą sama śmiała się ze mną z tych ciągłych wrzasków i pomyslow ordynator na pacjentów i robienie ze mnie pijaczki i lekomanki. Nie musze sie leczyć w...  więcej »

Gość 2014.04.08 13:34   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Miałam niewątpliwą "przyjemność" przebywać na oddziale F3 przez tydzień. Zakaz palenia, więc najarane w toalecie, drzwi w kabinach takie, że widać głowę, okna niby z kratami, ale jak przetestowało kilku (przy mnie) pacjentów "dwusetka się mieści", wystarczy przejść się pod oknami oddziału - wszędzie butelki po alkoholu. Wszystko niby przetrzepują, a połowa osob miała ze sobą leki. W jakim celu więc detoks??? Z przymusu czy co? Pani ordynator niestety zrobiła na mnie fatalne wrażenie, poniżała mnie i wręcz traktowała jak nie osobę chorą, tylko gorszej kategorii. Ciekawe czy na umywalce w łazience nadal jest ta przedpotopowa, zaschnięta na kamień guma...  więcej »

Gość 2014.03.31 20:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM BYŁ DR SILCZUK SUPER PROFESJONALISTA ROZUMIAŁ PO JEDNYM SŁOWIE O CO MI CHODZIŁO. Miałem szczęście że do niego trafiłem bo te starzystki to by mnie wyprawiły na tamten świat. jak patrzyłem jak te lalki badają i leczą pacjentów to mi słabo robiło.JAK tam się leczć to u Silczuka albo Basińkiej. Nie są mili dla pacjentów ale chociaż leczą a nie eksperymentują.Pozatym moi drodzy to nie wczasy tylko dom wariatów i idąc tam musimy się z tym pogodzić to zmniejszy ilość rozczarowań jeśli chodzi o zachowanie się personelu wobec nas. Pozdrawiam wszystkich którzy tam byli.  więcej »

Gość 2014.03.06 11:42   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Oddział F3(OLZA)jest legendarny.Dr Basińska ma nawet sensowny program odstawienny,ale nie rozumie,że warunki tam panujące traumatyzują.WC i łazienka żywcem przejęte z XIX w.Upychanie kolanami pacjentów po 7 w pokoju,mieszanie lekomanów z alkoholikami jest bezsensowne.Sama pani ordynator powinna oszczędzać swój czas i nie wdawać się w polemikę z pacjentami wychodzącymi na własne żądanie.  więcej »

Gość 2013.12.24 10:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Serdeczne pozdrowienia dla F3 - kadry , personelu oraz kuracjuszy - spelnienia marzen oraz postanowien w dniu Św.B.N. !!! Thx za czyściec - za otwarcie oczu i lekcje pokory facetowi który wszystko wie zawsze najlepiej ;-) pzdr "Żołnierz"  więcej »

Gość 2013.12.14 09:10   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Podziekowania dla pielegniarek z F3. Dzięki wam zycie na f3 jest spokojniejsze i pomagacie przezyc ten trudny okres  więcej »

Gość 2013.12.13 15:34   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Moi drodzy wspolpraca z pania Basinska nie uklada się kompletnie. Mam wrazenie ze jest zakompleksina dziewczyna z prowincji ktora proboje się wybic. Ponizanie .ani lzenie pacjentw nie jest odpowidnis metoda wspolpracy. Pani doktor troche uprzejmosci i zyczliwosci dla pacjenta a na pewno bedzi się wszystkim lepiej pracowalo.ale dokonywanie prob manipulacji na inteligentych ale co prawda uzaleznionych pacjentach jest zlem. Po raz kolejny mam nadzieje ze Pani to przeczyta i da to Pani wiele do myslenia jak usprawnic dzialsnie oddzialu  więcej »
Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła