Zapamiętaj Zaloguj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Recepcja: (022) 4582500
tel. (022)4582800
www.ipin.edu.pl
Średnia ocena:
1.90

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Warszawa m. st.

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
Poprzednia 1 2 3 Następna

Gość 2015.02.27 16:48   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość F3 koszmar i nieludzkie upodlenie. Panie Rzeczniku Praw Pacjenta prosze z tym zrobić w końcu porządek!  więcej »

Gość 2014.10.14 09:52   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,16797378,Spalam_w_palarni__O_warunkach_w_szpitalu_psychiatrycznym.html  więcej »

Gość 2014.04.27 01:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość doktor Cieślak!! Jedyny lekarz tego oddziału, co dba o pacjenta, całe szczęście prowadziła mnie ona a nie ordynator co wogole nie rozumie pacjenta a doktor cieślak z nią szło się dogadać nie jakieś gupie ograniczenia zakaz wizyt dala mi nirmalnie zgode na odwiedziny męża a poten inny lekarz mi to zabronił, dobrze że ma krotkie urlopy bo bym nie dała rady, inne głupoty zakazy palenia przymykala oko na mnie z paczką viceroyi z resztą sama śmiała się ze mną z tych ciągłych wrzasków i pomyslow ordynator na pacjentów i robienie ze mnie pijaczki i lekomanki. Nie musze sie leczyć w...  więcej »

Gość 2014.04.08 13:34   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Miałam niewątpliwą "przyjemność" przebywać na oddziale F3 przez tydzień. Zakaz palenia, więc najarane w toalecie, drzwi w kabinach takie, że widać głowę, okna niby z kratami, ale jak przetestowało kilku (przy mnie) pacjentów "dwusetka się mieści", wystarczy przejść się pod oknami oddziału - wszędzie butelki po alkoholu. Wszystko niby przetrzepują, a połowa osob miała ze sobą leki. W jakim celu więc detoks??? Z przymusu czy co? Pani ordynator niestety zrobiła na mnie fatalne wrażenie, poniżała mnie i wręcz traktowała jak nie osobę chorą, tylko gorszej kategorii. Ciekawe czy na umywalce w łazience nadal jest ta przedpotopowa, zaschnięta na kamień guma...  więcej »

Gość 2014.03.31 20:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość MOIM LEKARZEM PROWADZĄCYM BYŁ DR SILCZUK SUPER PROFESJONALISTA ROZUMIAŁ PO JEDNYM SŁOWIE O CO MI CHODZIŁO. Miałem szczęście że do niego trafiłem bo te starzystki to by mnie wyprawiły na tamten świat. jak patrzyłem jak te lalki badają i leczą pacjentów to mi słabo robiło.JAK tam się leczć to u Silczuka albo Basińkiej. Nie są mili dla pacjentów ale chociaż leczą a nie eksperymentują.Pozatym moi drodzy to nie wczasy tylko dom wariatów i idąc tam musimy się z tym pogodzić to zmniejszy ilość rozczarowań jeśli chodzi o zachowanie się personelu wobec nas. Pozdrawiam wszystkich którzy tam byli.  więcej »

Gość 2014.03.06 11:42   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Oddział F3(OLZA)jest legendarny.Dr Basińska ma nawet sensowny program odstawienny,ale nie rozumie,że warunki tam panujące traumatyzują.WC i łazienka żywcem przejęte z XIX w.Upychanie kolanami pacjentów po 7 w pokoju,mieszanie lekomanów z alkoholikami jest bezsensowne.Sama pani ordynator powinna oszczędzać swój czas i nie wdawać się w polemikę z pacjentami wychodzącymi na własne żądanie.  więcej »

Gość 2013.12.24 10:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Serdeczne pozdrowienia dla F3 - kadry , personelu oraz kuracjuszy - spelnienia marzen oraz postanowien w dniu Św.B.N. !!! Thx za czyściec - za otwarcie oczu i lekcje pokory facetowi który wszystko wie zawsze najlepiej ;-) pzdr "Żołnierz"  więcej »

Gość 2013.12.14 09:10   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Podziekowania dla pielegniarek z F3. Dzięki wam zycie na f3 jest spokojniejsze i pomagacie przezyc ten trudny okres  więcej »

Gość 2013.12.13 15:34   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Moi drodzy wspolpraca z pania Basinska nie uklada się kompletnie. Mam wrazenie ze jest zakompleksina dziewczyna z prowincji ktora proboje się wybic. Ponizanie .ani lzenie pacjentw nie jest odpowidnis metoda wspolpracy. Pani doktor troche uprzejmosci i zyczliwosci dla pacjenta a na pewno bedzi się wszystkim lepiej pracowalo.ale dokonywanie prob manipulacji na inteligentych ale co prawda uzaleznionych pacjentach jest zlem. Po raz kolejny mam nadzieje ze Pani to przeczyta i da to Pani wiele do myslenia jak usprawnic dzialsnie oddzialu  więcej »

Gość 2013.12.13 13:36   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Ooczywiscie moja ocena to jeden a nie piec  więcej »
Poprzednia 1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła