Zapamiętaj Zaloguj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Recepcja: (022) 4582500
tel. (022)4582800
www.ipin.edu.pl
Średnia ocena:
1.58

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Warszawa m. st.

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/26)  

Gość 2016.02.03 16:13   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu nerwowego

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Klinika Neurochirurgii, wyremontowana, kameralna z miłym personelem. Miałem operację dyscektomii L5S1. Szybko i bez komplikacji.  więcej »

Gość 2016.01.15 12:37   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Po pierwsze: szpital to nie sanatorium, po drugie: pacjenci to nie książęta (choć wydaje się, że tak właśnie jest!). Spędziłam tam 2 miesiące i było mi wówczas bardzo ciężko, no ale jak – do cholery -miało być? W trakcie zespołu odstawiennego i na Majorce byłoby mi źle. Nie byłoby mnie juz na tym świecie, gdybym rok temu nie znalazła się na F-3. Jestem pełna wdzięczności i podziwu dla personelu medycznego, pięlgniarskiego i medycznego za PROFESJONALIZM i CIERPLIWOŚĆ w stosunku do pacjentów, którzy bardzo różnie się zachowują, kiedy są rozhuśtani emocjonalnie, nie wiedzą jak się wyciszyć bez końskiej dawki leków (piszę...  więcej »

Gość 2015.09.27 17:40   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość W oddziale F-3 OLZA spędziłem dwa miesiące.Jestem uzależniony od leków psychotropowych. Trafiłem tam ponieważ lekarz psychiatra, który konsultował mnie ambulatoeryjnie w sposób amatorski odstawił mi lek, którego nadużywałem. Pojawiły się ostre objawy zespołu abstynencji z którymi nie mogłem sobie poradzić w domu. W bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym znalazłem się w F-3.Lekarz prowadzący dr Cieślak najpierw nafaszerowała mnie lekami a następnie w piętnastominutowej rozmowie zebrała wywiad. Kiedy odpowiadałem na jej pytania nie słuchała mnie wcale tylko czytała historię choroby innego pacjenta. Następnie oświadczyła, że w oddziale w którym się znajduję są warunki gorsze niż w Oświęcimiu. Co okazało się...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.07.21 09:43

Łapówka za przyjęcie do IPIN

Prawda, czy fałsz?

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.01.02 12:07

Najlepszy Szpital w Polsce.

Jest to najlepszy szpital w Polsce leczący zniszczone emocje, które wywołali psychiatrzy w łódzkim zakładając mostek z Amalgamatu oraz inne mosięczne ćwieczki w inne zęby. Wydziela się z tego lekki prąd galwaniczny co rójmuje emocji i jest wdedy człowiek chronicznie...

Odpowiedzi

5

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.07.09 15:53

Dzień Dobry

Instytu Psychiatri i Neurologi? Raczej nie polem przychodzenie na badania. Prócz tego kto wymyślił mądry wymyśłił aby w tym instytucie przebywali ludzie którzy są chorzy psychicznie , zludżmi którzy pszychodzą na kontrole do lekarzy. Dodajmy do tego że na tyłach...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

wydawnictwo cambridge Narty fajna muza http://mysimplestoriesmodels.co.cc 123
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła