Zapamiętaj Zaloguj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Recepcja: (022) 4582500
tel. (022)4582800
www.ipin.edu.pl
Średnia ocena:
1.58

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Warszawa m. st.

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/23)  

Gość 2015.05.30 14:31   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W OLAZA uratowali mi zycie. Współczesni Bogowie. Zawsze bylam traktowana z szacunkiem, Ordynator to ciepła, współczująca osoba, prawdziwa profejsonalistka. Dziękuję pani Anno!  więcej »

Gość 2015.05.13 15:20   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ODDZIAŁ UZALEŻNIEŃ F-3 bASIŃSKIEJ JEST JAK OŚWIĘCIM JAK PIEKŁO - GORZEJ NIŻ WIĘZIENIE. WIEM BO BYŁAM. A NAJGORSZYM MONSTRUM JEST SAMA BASIŃSKA - skonfliktowana ze środowiskiem lekarskim - DOSŁOWNIE MALTRETUJE, WYKAŃCZA PSYCHICZNIE ludzi którzy często zostali uzależnieni lekami przez innych lekarzy, przechodzą piekło odstawienia, mają myśli samobójcze i potrzebują dobrego słowa. Ktoś powinien jej podziękować za ten bezmiar skurwysyństwa. Ludzie są wyrzucani za palenie (podczas gdy cały personel pali na klatce) albo sami uciekają i popełniają samobójstwa. Jeszcze to koszmarne wielotygodniowe zamknięcie, odseparowanie od bliskich - przecież odstawiający leki chcą je odstawić i to wychodzi w wynikach krwi czy dobierają...  więcej »

Gość 2015.04.19 16:45   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 4 Użytkownik: Gość To ja może odświeże nieco informacje na temat oddziału F6. Warunki niestety nie są dobre, ale da radę wytrzymać. Podobno na jesień 2015 planowany jest remont. Jest to oddział otwarty, czyli pacjenci w większości mogą dostac przepustki na weekendy, sa to tzw treningi. Można wtedy jechać do domu. Zazwyczaj pacjenci mogą poruszać się po terenie szpitala. Nikt nie jest wiązany i nikogo nie trzyma się na siłę co uwielbia podkreślać obecny ordynator, czyli gdy komuś się coś nie podoba od razu otrzymuje informację, że może się wypisać. Pielęgniarki i salowe zazwyczaj ok, ale wiecznie kogoś się straszy, bądź niesłusznie wpisuje...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.07.21 09:43

Łapówka za przyjęcie do IPIN

Prawda, czy fałsz?

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.01.02 12:07

Najlepszy Szpital w Polsce.

Jest to najlepszy szpital w Polsce leczący zniszczone emocje, które wywołali psychiatrzy w łódzkim zakładając mostek z Amalgamatu oraz inne mosięczne ćwieczki w inne zęby. Wydziela się z tego lekki prąd galwaniczny co rójmuje emocji i jest wdedy człowiek chronicznie...

Odpowiedzi

5

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.07.09 15:53

Dzień Dobry

Instytu Psychiatri i Neurologi? Raczej nie polem przychodzenie na badania. Prócz tego kto wymyślił mądry wymyśłił aby w tym instytucie przebywali ludzie którzy są chorzy psychicznie , zludżmi którzy pszychodzą na kontrole do lekarzy. Dodajmy do tego że na tyłach...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

wydawnictwo cambridge Narty fajna muza http://mysimplestoriesmodels.co.cc 123
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła