Zapamiętaj Zaloguj
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o./ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Siedlcach

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o./ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Siedlcach

ul. Poniatowskiego 26
08-110 Siedlce
tel.(025)6403200
www.szpital.siedlce.pl
Średnia ocena:
3.00

Polecany:
Nie wiem

powiat: siedlecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Forum szpitalne  
 » Strona szpitala » forum szpitala » wątek: oddział ortopedyczno-urazowy
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.08.28 20:50

oddział ortopedyczno-urazowy

Witam. Niedawno bliska mi osoba przebywała na wyżej wymienionym oddziale. Nie spotkałam tak niemiłych pielęgniarek jak tutaj, lekarz udzielając informacji o stanie zdrowia ironizując "wycedził" z siebie kilka słów. Jak tam traktuje się ludzi? Coś przerażającego.

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.11.12 18:02

Re:oddział ortopedyczno-urazowy

Witam serdecznie. Proszę o informację, na jakim odcinku pani przebywała? Dlaczego personel pielęgniarski nie jest miły , a dlatego, iż jest go za mało w przeliczeniu na rodzaj i ilość koniecznej tam pracy. Nie ma czasu i siły dla pacjenta. A przecież pacjent to obecnie klient. Tak się porobiło w naszych szpitalach, że nie ważny jest człowiek, a jedynie pieniądze , jakie za udzielone jemu usługi można osiągnąć. A pieniądze zarabiają zarządzający spółką, natomiast od roboli wymaga się coraz wiecej za coraz mniejszą pensję.

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.01.24 09:47

Re:Re:oddział ortopedyczno-urazowy

To jest prawda,jest fatalnie więcej obowiązków,mniej kasy i narzekający pacjenci(co jest zrozumiałe)dobrze że są rodziny- niektóre nawet umiejętnie włączają się do opieki nad ich członkiem rodziny.Najgorsze że tak mało jest szanowany nasz zawód to jest przykre w końcu każdy kiedyś będzie potrzebował naszej pomocy i może wtedy spoglądając z innej strony zauważy ile trzeba mieć siły,opanowania i miłości do drugiego człowieka.Nasz zawód to nie powołanie-to sposób na utrzymanie siebie i rodziny.

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.02.01 21:34

Re:Re:Re:oddział ortopedyczno-urazowy

Rozumiem, że pielęgniarki są zmęczone i mają mnóstwo obowiązków. Ale przepraszam,panie same sobie wybrały taki zawód, więc o co chodzi?

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.07.02 08:43

Re:Re:Re:Re:oddział ortopedyczno-urazowy

CHODZI O TO, ŻE ZMIENIAJĄ SIĘ WARUNKI ŻYCIA. W INNYCH ZAWODACH OTRZYMUJECIE ZAROBKI GODNE, NAM MYŚLĄ TYLKO JAK ZABRAĆ I JAK POSTRASZYĆ PIELĘGNIARKI, ABY ODDAWAŁY PIENIĄDZE. MY KOCHAMY SWÓJ ZAWÓD, LECZ KTOŚ Z TZW WYŻSZEJ SFERY WCIĄŻ DEPCZE NASZĄ MIŁOŚĆ. A W OBECNEJ DOBIE NIE DOCENIA SIĘ REALNEJ PRACY, PRACY Z PACJENTEM, PONIEWAŻ WAŻNIEJSZE SĄ DOKUMENTY,PRAWIDŁOWE ICH WYPEŁNIANIE. NATOMIAST TO TEŻ ZMIENIA SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ.CZYLI PRAWIDŁOWE NA NASTĘPNY DZIEŃ OZNACZA CO INNEGO.

Polecamy


Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła