Zapamiętaj Zaloguj
Polityka bezpieczeństwa
Polityka bezpieczeństwa

  1. Użytkownicy korzystający z naszych serwisów pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej.

2. Platforma doSzpitala.pl prezentuje nazwę użytkownika lub jego login, adres IP z którego wykonywane były operacje oraz dokładną ich datę.

3. Wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez system infromatyczny doszpitala.pl wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszymi serwerami.

4. Adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych oraz statystycznych informacji na temat internautów korzystających z naszych serwisów.

5. Zapisanie się do naszego serwisu wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail) , login i hasło. Ponadto każdy użytkownik może, choć nie musi, uzupełnić swój profil o dane geograficzne, dodatkową nazwę, zdjęcie itp.

6. Informacje podane w w/w formularzach są przez system informatyczny wykorzystywane do niezbędnych kontaktów z i użytkownikami, w zakresie administracyjnym.

7. Każdy użytkownik ma możliwość po poprawnym zalogowaniu, do zmiany danych do logowania oraz danych dodatkowych własnego profilu.

8. Zbierane przez system informatyczny doszpitala.pl informacje i dane, mogą zostać udostępnione osobom/instytucjom jeżeli wymagać tego będzie Orzeczenie Sądu lub obowiązujące Prawo.

9. System doszpitala.pl może przechowywać na dyskach użytkownika tzw. Pliki Cookies, niezbędne do identyfikacji użytkownika (autoryzacji) oraz dla celów identyfikacyjnych, statystycznych oraz funkcjonalnych naszych serwisów.

10. Pliki Cookies mogą zostać użyte m.in. do:
- utrzymania sesji użytkownika (po poprawnym zalogowaniu),
- dopasowania serwisów do potrzeb użytkowników;
- tworzenia statystyk oglądalności
- tworzenia ankiet internetowych i zabezpieczania ich przed wielokrotnym głosowaniem przez te same osoby.
Polecamy

Olmat Materiały budowlane pabianice serwery radiowe konfekcjonowanie Technobzik Maszyny do obróbki druku cyfrowego Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła