Zapamiętaj Zaloguj
Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy

Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy

ul. Kilińskiego 2; 56-400 Oleśnica
Dyrekcja:
ul. Kilińskiego 2; 56-400 Oleśnica
sekretariat: tel./fax - 071 314 37 47
e-mail: sekretariat@pzsolesnica.pl oraz szpital@civ.pl
www.pzsolesnica.pl

Średnia ocena:
1.44

Polecany:
Raczej NIE

powiat: oleśnicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala

Gość 2018.04.23 01:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dotyczy oddzialu wewnetrznego. Nie wiem co jest przyczyna tak zlego funktionowania tego oddzialu ,napewno nie sa to pacjenci.Mam wrazenie ,ze mamy do czynienia z robotami, ktörzy nosza Stuchawki na szyji i zapomnieli ze sa lekarzami . Mam nadzeieje ,ze wkrotce bedziemy mogli sami decydowac gdzie chcemy byc leczeni ,a wtedy zacznie sie dbac o pacjenta. Nigdy wiecej oddzial wewnetrzny.  więcej »

Gość 2017.02.25 21:10   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Chciałam powiedzieć,iż rodziłam w styczniu 2017r i wspaniale zaopiekowano się mną po porodzie oraz moim synkiem. Panie były przemiłe i pomocne, uprzejme na każdym kroku. Polecam z całego serca.  więcej »

Gość 2015.05.18 19:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital najgorszy z możliwych. Mają za nic pacjentów i najlepiej żeby ich tam nie było. Szpital bez pacjentow to ich cel. Lekarze gburowaci, pielęgniarki opryskliwe ( pewnie nie wszystkie). Nie wiem w jakim celu powstał ten szpital ,ale na pewno nie chodzi tu o leczenie.  więcej »

Gość 2015.04.27 15:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Wydano wypis ze szpitala i odesłano leżącego pacjenta bez kontaktu z otoczeniem nie powiadamiając o tym rodziny.  więcej »

Gość 2014.03.05 11:32   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Szpital w Oleśnicy woła o "pomstę do nieba" Personel jak i lekarze są w porządku dle same sale a w szczególności oddziału wewnętrznego to makabra nawet przy najlepszym sprzątaniu nic nie pomorze wygląda brudno,zacieki na ścianach, płytki na podłogach pamiętają czsy Gierka , pościel podarta, ściany pobijane, szafki szkoda komentarza,wymieniać by można jeszce dużo: ale szkoda słów nikomu nie życze pobytu nawet jednego dnia.  więcej »

Gość 2013.07.01 16:18   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Na chirurgii szpitala leży moja ciocia i muszę przyznać, że personel jest przemiły i złego słowa nie mogę powiedzieć o ich pracy. Symapatycznie , z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem. Najmniejszego problemu, jeśli chodzi o kontakt z lekarzem. Tak trzymać . Pozdrawiam  więcej »

Gość 2013.06.19 22:24   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety ale dyspozytorka pogotowia wybiera do kogo ma jechać karetka. Nie zwracając uwagi na kolejność zgłoszeń. Bardzo aroganckie podejście do osób proszących o przyjazd karetki . Życzę szczęścia w dzwonieniu na pogotowie.  więcej »

Gość 2013.02.11 13:36   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szkoda, że nigdy! ten szpital nie był przyjazny pacjentom. Tam żeby zaprowadzić porządek trzeba by było zwolnić cały personel bez wyjatku i zacząć od nowa. W szpitalu jest brudno, pielęgniarki robią łaskę, że są, lekarze? szkoda gadać. Na izbie przyjęć czeka się godzinami. Najgorsze jest to że to trwa kilkadziesiąt lat. Uzyskać informację o stanie zdrowia - marzenie. A może dyrektor wybierze się do Namysłowa lub Milicz? tam pracują inaczej a przecież też ludzie.  więcej »

Gość 2011.01.09 18:40   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Lekarze tylko narzekają ogólny bałagan  więcej »
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła