Zapamiętaj Zaloguj
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. Prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. Prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

40-752 Katowice, ul Medyków 14
(032) 789 4000 Centrala
(032) 789 4801 Centralna Izba Przyjęć
www.csk.katowice.pl
Średnia ocena:
1.33

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Katowice

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/6)  

Gość 2016.06.03 14:49   Dziedzina medyczna: Gastrologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Jak mi ktoś jeszcze raz powie, że szpital na Ligocie jest super to mu jeb...ę tak w pysk, że zobaczy. Leżałam w 2014 r. na Oddziale Gastroenterologii i Hepatologii i zero zainteresowania ze strony pielęgniarek czy lekarzy, na korytarzu czekałam 4 godziny na łóżko bo jak to na oddziale mówili?!? "pacjentka która ma iść do domu, syn przyjedzie po nią o 14 i dopiero wtedy będzie wolne łóżko" to na ch*ja kazali mi na 9 przyjść, skoro później do 14 muszę czekać na łóżko? Poza tym, skoro ktoś wychodzi do domu to dlaczego po wizycie nie wypieprza na korytarz i...  więcej »

Gość 2014.06.08 06:04   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Ogólnie tragedia nie polecam nikomu. Tylko w ostatniej ostateczności wiadomo o co chodzi a jak nie wiadomo, to chodzi o ....  więcej »

Gość 2009.12.31 17:21   Dziedzina medyczna: Neurotraumatologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Lekarze beznadziejni lubiący tylko siebie. Bardzo kochają proste przypadki. Do reszty nie chce im się nawet serca przysłożyc i powiedzieć pacjentowi iż wyniki napewną kłamią. Jak nie wiedzą co Ci jest to mówią iż jesteś znerwicowany albo że podtrzymuje się objawy. Sądzą iż są wyrocznia. Lekarze beznadziejni, niemili mało pomocni. Podwarzają opinie dwóch poprzednich lekarzy którzy są znanymi specjalistmi w całej Polsce. Wciskają ludzią kidy iż dojada, że może się im coś zdaje. A prawda jest inna. Guzik wiedzą. Jak się człowiek pyta i to nawet nie znają odpowiedzi na podstawowe pytania. Dlaczego się tak stało? Pytanie. A odpowiedź :cisza...Pilęgniarki...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła