Zapamiętaj Zaloguj
Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu

Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno - Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu

58-301 Wałbrzych
ul. Paderewskiego 10
Telefon: centrala tel. (074) 88 77 101
Sekretariat:tel. (074) 88 77 183
fax (074) 88 77 103
e-mail: sekretariat@szpital.walbrzych.pl
Średnia ocena:
2.54

Polecany:
Nie wiem

powiat: wałbrzyski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/13)  

Gość 2018.02.28 13:02   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Czekało mnie łyżeczkowanie po nieudanej ciazy . Naczytalam sie wczesniejszych nieprzychylnych opinii o tym szpitalu , a to wcale nie prawda . Poszlam strasznie zestresowana Panie pielegniarki sa przemile , 1 mnie nawet pocieszala i glaskala po plecach . Lekarzy sporo i tez bardzo sympatycznych i kompetentnych . Zabieg jak dla mnie byl bezbolesny i spokojnie po 2 godzinach moglabym isc do domu , niestety musialam do rana czekac na podanie immunoglobuliny . Wszyscy bardzo pomocni . Ja polecam , chociaz wolalabym juz tam nie bywac - z wiadomych powodow .  więcej »

Gość 2015.07.29 14:52   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Porodówka wygląda rewelacyjne, ale są tylko 2 położne na 8 łóżek. Personel różnie, ale są też bardzo niekompetentne położne, które mogą tylko zaszkodzić. Jedna z pań z wieloletnim stażem wmawiała mi, że nie mam skurczy porodowych i chciała wysłać mnie na patologię, a miałam już pełne rozwarcie! Miałam też kontakt z odziałem patologii. Tu jest zdecydowanie gorzej. Przedmiotowe podejście do ciężarnych, nieprzykładanie się do pracy, pomyłki w wydawaniu leków i brak uprzejmości. Tylko kilka położnych jest z powołania, reszta za karę. Podobnie jest z lekarzami. Jeśli nie ma się tam swojego lekarza marne szanse na godziwe potraktowanie i pełne informacje...  więcej »

Gość 2014.01.28 23:44   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Przeszłam w tym szpitalu zabieg łyżeczkowania macicy po obumarłej ciąży.Jeżeli chodzi o szpital im. Biernackiego w Wałbrzychu to muszę niestety stwierdzić fakty( nie mylić z odczuciami): 1)nieposzanowanie mojej godności podczas przygotowania do zabiegu,zanim straciłam świadomość usłyszałam "podnieś dupę, no podnieś tą dupę!"itp i szarpanie w okolicach nóg i bioder; 2)brak posiłku po całym dniu bycia na czczo, jak i 2 godziny po zabiegu! 3)brak wsparcia psychologicznego po zabiegu i dobrego słowa- bo miłości do nienarodzonego mojego dziecka nie da się zmierzyć ilością przeżytych przez Niego tygodni, to była trauma dla mnie i zapamiętam tę nieprzespaną i przepłakaną noc.Dobry i doświadczony...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2010.10.24 17:42

gronkowiec

Tam macie gronkowca to gówno nie szpital . Zróbcie coś z tym b o wszystkie dzieci trafiają do szpitala im Brudzińskiego w Wałbrzychu na bakterie w moczu. Banda złodzieji kase wzieli a nie wyleczyli

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła