Zapamiętaj Zaloguj

Polecany:
Nie wiem

powiat: starogardzki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/14)

Gość 2014.06.20 15:38   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Ogólne wrażenie może być. Ordynator wyrozumiały i miły dla mnie. Pielęgniarki super. Mam zastrzeżenia do jednego z lekarzy, nie pamiętam nazwiska, był wredny. Na porodówce,położne ok ale sprzątaczki powinny czasem ugryźć się w język i nie komentować wszystkiego. Brak informacji o wynikach od lekarzy. Nie zaproponowano mi rozmowy ze specjalistą, a miałam przykry przypadek. Nie podoba mi się, że wypis trzeba odebrać kilka dni po wyjściu ze szpitala.  więcej »

Gość 2014.06.09 21:21   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość TRAGEDIA KAŻĄ MI ZDYCHAĆ POD PŁOTEM JAK PSU MIAŁEM SKIEROWANIE OD LEKARZA NA ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY A PANI "BLONDI"W RECEPCJI NIE POTRAFIŁA ODCZYTAĆ CO JEST NAPISANE NA SKIEROWANIU . PO TELEFONIE Z PARKINGU SZPITALA PO KARETKĘ (MARTWA LEWA NOGA) POWIEDZIELI ŻE MAM PODEJŚĆ DO OKIENKA , CZEKAŁEM 2 GODZINY PIERWSZYM RAZEM ABY DOBIĆ SIĘ DO OKIENKA I TERAZ ZNOWU MIAŁEM CZEKAĆ NA KOŃCU KOLEJKI (DEMOKRACJA ????)JEŻELI KTOŚ ZAINTERESOWANY MOGĘ PRZESŁAĆ SKAN SKIEROWANIA JAK I ROZMOWĘ , KTÓRĄ ZAREJESTROWAŁEM , GDYŻ SPRAWĘ DALEJ NAGŁOŚNIĘ W MEDIACH PUBLICZNYCH  więcej »

Gość 2014.02.14 17:05   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragedia. Dzis wypisali mi tatę z niewydolnościa serca (rozrusznik) i powiedzieli że nic sie juz nie da zrobić i ma umrzeć w domu (dodatkowo pretensjonalnym tonem - o co nam wogóle chodzi?)Przywieźli leżącego ojca do domu, który natychmiast zaczął robić się siny a na wypisie ze szpitala - ZAPALENIE PŁUC!!!!i natychmiast zabrała go inna karetka tym razem do Tczewa.  więcej »

Najnowsze wątki na forum
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.09.12 16:39

w sprawie oddziału neurologii w szpitalu św Jana.

wy lądowałem tam jako ciężki przypadek i nie mogę pogodzić się z opinią jednego z wpisujących się. diagnozę postawiono blyskawicznie i trafnie,co później potwierdzili neurochirurdzy ze szpitala w grudziądzu.więc mogę powiedzeć że lekarze podarowali mi drugie życie.DZIĘKUJĘ|

Odpowiedzi

Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię