Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital nr 1 w Gliwicach

SPZOZ Szpital nr 1 w Gliwicach

ul. Kościuszki 29
44-100 Gliwice

telefon: (32) 2314232
fax: (32) 2389550
www.szpital.gliwice.pl
Średnia ocena:
1.27

Polecany:
Raczej NIE

powiat: gliwicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/15)  

Gość 2016.12.16 14:13   Dziedzina medyczna: Pediatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość To jak zostaliśmy potraktowani przez "panią doktor" to jest istna tragedia. Pani opryskliwa, nieprzyjemna i pozwalająca sobie na bezczelne komentarze. Miała problem żeby zbadać dziecko, twierdząc, że 40stopniowa gorączka u niemowlaka "to nie jest koniec świata". Nie daje dojść do słowa, próba rozmów - na nic. "wielka pani doktor" zachowuje się jakby robiła łaskę, że w ogóle wpuszcza kogoś do gabinetu. Zdecydowanie odradzam, nie rozumiem kto przyjmuje takich ludzi do pracy.  więcej »

Gość 2016.11.13 10:33   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ordynator kawal chama nic wiecej, lekarze niewiele lepsi ,pacjent sie nie liczy boze chron nas pszed pisem i chiruria ogolna w gliwicach w szpitalu nr 1  więcej »

Gość 2015.05.06 22:54   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ocena powinna być mniej niż zero...W życiu nie byłam tak poniżona jak w czasie gdy przygotowano mnie do zabiegu i zaraz po nim. Pacjent to nie człowiek tylko kawał mięsa. Gdy chciałam się dowiedzieć szczegółów operacji (jaką metodą będzie wykonywany zabieg, czy szwy są rozpuszczalne czy zwykłe) żaden z 4 lekarzy, z którymi miałam do czynienia nie był w stanie udzielić mi konkretnej informacji Słyszałam tylko:"Dowie się Pani później". Na obchodzie ordynator podchodząc do mojego łóżka stwierdził tylko:"a tą Panią przygotowujemy do zabiegu" i od razu odszedł. Pytając jednej "lekarki" usłyszałam z kolei parsknięcie śmiechem w trakcie gdy niedziałającym długopisem...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2016.10.12 19:18

MASAKRA NIE PEDIATRIA

Mój syn ostatnio tam trafił kują dzieci bez pojęcia a na dzień przed wyjściem zarażają grypą jelitową że nie wspomnę o tym że żle napisali epikryzę ponieważ odjęli mojemu synowi rok poza tym zmienili nazwę choroby na którą dziecko było...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła