Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Choszcznie

SPZOZ Szpital w Choszcznie

73-200 Choszczno, ul. Niedziałkowskiego 4a

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
tel. (095) 765 7211
www.spzozchoszczno.pl
Średnia ocena:
2.75

Polecany:
Nie wiem

powiat: choszczeński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 Następna

Gość 2019.01.02 19:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zabrali mnie do szpitala miałem zapalenie dziąsła miałem ropę nawet mi tego nie o czyścili ani nic tylko dali papiery i powiedzieli pilnie do Szczecina proszę ludzi żebyście nie przychodzili do tego szpitala nie miły personel jest  więcej »

Gość 2018.12.04 16:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety,moja Ciocia odeszła... po zakażeniu bakterią Clostridium difficile w Szpitalu w Choszcznie. Podobna sytuacja do postu wcześniejszego (opisywana sytuacja z dziadkiem z działu rehabilitacji). Ciocia trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, była pacjentem okologicznym, wymagającym specjalnego traktowania... Niestety, gdy po długiej walce dochodziła juz do siebie i wydawało się, że wszytsko jest na dobrej drodze, okazało się, że jest zakażona bakterią Clostridium... Zabroniono najbliższej Rodzinie odwiedzin. Bardzo proszę o kontakt osoby, które spotkała podobna sytuacja... Podaję nr w celu kontaktu osób poszkodowanych tą bakterią: 661 229 252. Zróbmy coś w tej sprawie wspólnie!  więcej »

Gość 2018.11.25 19:32   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Proszę uciekać z tego miejsca. Mój dziadek był na rehabilitacji po złamaniu nogi nie wrócił do nas. Z rehabilitacji przeziębiony przewiezli go do szpitala i antybiotykami go leczył nie wiem na co, dostał Clostridium nagle zdania na dzień było gorzej nie mogliśmy nic już zrobić, nie pozwolono nam walczyć o niego. Nerki mu przestały działać gdzie były zdrowe nie wiemy z jakiego powodu. Nie wiemy dlaczego go z nami już nie ma.  więcej »

Gość 2018.02.26 15:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Nie wiem kto pisze te opinie ale teraz oddzial dzieciecy to porażka jakas... Dziecko 41stopni goraczki a tu papierologia do wypełnienia Parno w salach.. Istna sauna.. Dzieci z rotawirusami moga bawic sie w bawialbi a te z zapaleniem oskrzeli siedza w izolatkach.. Paranoja.. Powinno byc odwrotnie Personel jak w 2013-2014 byl idealny tak teraz to patologia.. Dziecko z wysoka goraczka.. Crp 10× podwyzszone i nikt nie wie co jej jest.. Az tu nagle o 18 antybiotyk dostaje.. I pytam na co skoro nie wiadomo co jej jest!? Kaza pytac na dole w lekarskim bo one tylko podaja.. Pytam doktora co...  więcej »

Gość 2016.07.22 10:55   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Spędziłam 5 dni na ginekologii i jestem bardzo mile zaskoczona. Do szpitala trafiłam z silnym bólem brzucha. Odrazu udzielono mi pomocy, jeszcze tej samej nocy byłam operowana. Nie mogę powiedzieć złego słowa na personel. Pielęgniarki pomocne i życzliwe - zwłaszcza p. Joanna - bardzo ciepła osoba, lekarze kompetentni. Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to pielęgniarka na ratownictwie (izbie przyjęć) - nieuprzejma i pyskata. Szkoda, że nie widziałam więcej lekarza, który mnie operował, nawet nie wiem jak się nazywa. Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić oddział ginekologiczny w Choszcznie.  więcej »

Gość 2016.05.30 11:35   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Ten oddział ma wspaniałą obsługę. Pozdrowienia dla wszystkich tam pracujących.  więcej »

Gość 2016.05.10 11:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Bardzo prężnie działający szpital. Obsługa od Pań salowych po ambitnych lekarzy na dość wysokim poziomie. Jeden z lepszych szpitali w Polsce. Sprawdziłem to podczas 19-to dniowego pobytu. Jak się leczyć, to w Choszcznie. Pozdrawiam chirurgię i kardiolog-internę. Wyjątkowe pozdrowienia dla wszystkich pracujących przy dializach. T.Ś.(Pączuś).  więcej »

Gość 2016.02.08 13:53   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam w kilku szpitalach ,ale z taką wspaniałą opieką, fachowością, serdecznością ze strony personelu oddziału chirurgicznego jeszcze się nigdzie nie spotkałam. Bardzo dziękuję za wszystko !!!Będę polecać ten oddział każdemu zainteresowanemu.Wdzięczna pacjentka z Pełczyc S.J.  więcej »

Gość 2015.10.05 12:51   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość W zeszlym tyg.mialam okazje byc na oddziale wew.tzn.na izbie przyjec.pielegniarka na izbie niemila pyskata,kojarze ta pania ze szkoly uczyla dzieci w_f,juz tam dala sie poznac z jak najgorzej strony zmienila profesje ale podejscia do ludzi raczej nie.czekalam dlugo wkolejce nie zostalam przyjeta moze na cale szczescie,nie polecam tego szpitala  więcej »

Gość 2015.09.07 10:27   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Miesiąc temu miałam zrobiony zabieg prolift przedni. Właśnie byłam u swojego lekarza na kontroli - wszystko ok. Zabieg bardzo poprawił mi komfort życia, cieszę się, że zdecydowałam się na ten krok. Poza tym dziękuję, że polecono mi szpital w Choszcznie. Zostałam przyjęta bez długiego oczekiwania na termin. Pan ordynator bardzo przystępnie wyjaśnił mi szczegóły. Pierwszego dnia zrobiono niezbędne badania, drugiego dnia zabieg, trzeciego - wypisano. Miło wspominam przyjazną atmosferę na Oddziale Ginekologicznym. Począwszy od lekarzy, do pielęgniarek i nawet pani salowej - wszyscy byli niezwykle przyjaźni. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam! Wdzięczna pacjentka.  więcej »
1 2 3 4 5 6 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
koszulki księgowość Kielce projekty domów jednorodzinnych fotograf weselna Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła