Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Choszcznie

SPZOZ Szpital w Choszcznie

73-200 Choszczno, ul. Niedziałkowskiego 4a

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie
tel. (095) 765 7211
www.spzozchoszczno.pl
Średnia ocena:
2.75

Polecany:
Nie wiem

powiat: choszczeński

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/57)  

Gość 2019.01.02 19:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zabrali mnie do szpitala miałem zapalenie dziąsła miałem ropę nawet mi tego nie o czyścili ani nic tylko dali papiery i powiedzieli pilnie do Szczecina proszę ludzi żebyście nie przychodzili do tego szpitala nie miły personel jest  więcej »

Gość 2018.12.04 16:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety,moja Ciocia odeszła... po zakażeniu bakterią Clostridium difficile w Szpitalu w Choszcznie. Podobna sytuacja do postu wcześniejszego (opisywana sytuacja z dziadkiem z działu rehabilitacji). Ciocia trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, była pacjentem okologicznym, wymagającym specjalnego traktowania... Niestety, gdy po długiej walce dochodziła juz do siebie i wydawało się, że wszytsko jest na dobrej drodze, okazało się, że jest zakażona bakterią Clostridium... Zabroniono najbliższej Rodzinie odwiedzin. Bardzo proszę o kontakt osoby, które spotkała podobna sytuacja... Podaję nr w celu kontaktu osób poszkodowanych tą bakterią: 661 229 252. Zróbmy coś w tej sprawie wspólnie!  więcej »

Gość 2018.11.25 19:32   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Proszę uciekać z tego miejsca. Mój dziadek był na rehabilitacji po złamaniu nogi nie wrócił do nas. Z rehabilitacji przeziębiony przewiezli go do szpitala i antybiotykami go leczył nie wiem na co, dostał Clostridium nagle zdania na dzień było gorzej nie mogliśmy nic już zrobić, nie pozwolono nam walczyć o niego. Nerki mu przestały działać gdzie były zdrowe nie wiemy z jakiego powodu. Nie wiemy dlaczego go z nami już nie ma.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.10.18 14:39

gość

Wójcik przereklamowany...niestety

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.12.08 14:31

Ginekologia.

Polecam dr Ireneusz Wojcika- ginekolog- położnik, świetny lekarz i człowiek. Wykonuje operacje układu moczowo - rodnego z dużą fachowością. Nalezycie opiekuje się pacjentkami, szanuje ludzi. Zależy mu na istnieniu odziału. Polecam gorąco!

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.02.25 15:46

Oddział Dziecięcy Masakra

Jak Lekarze na Dziecięcym są SUPER tak reszta personelu to porażka i lenie. Nie potrafią posprzątać a ostatnio wszystkie dzieciaki zaraziły się rota-wirusem.

Odpowiedzi

3


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

akustyka warszawa sklepy internetowe foto weselna MrGear Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła