Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim

SPZOZ Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel.(022)7752466
Średnia ocena:
1.19

Polecany:
Raczej NIE

powiat: nowodworski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2015.08.27 20:05   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłam w ostatnim czasie pacjentką tego szpitala na oddziale ginekologi. Panią pielęgniarkom nie mam nic do zarzucenia, są to jedyne osoby kompetentne plus ordynator/kierownik. Po tym jak przywiozła mnie karetka zostało wykonane tylko badanie ginekologiczne, żadnego USG by potwierdzić ze z dzieckiem nic się nie dzieje. Następnego dnia rano zostało zlecone USG, o które chodziłam i prosiłam kilka razy. Po ingerencji ordynatora zrobił mi USG dr. Pietruszka, tak bezczelnej osoby jeszcze w lecznictwie nie spotkałam. Dostałam reprymendę że nie jestem po ginekologi bądź położnictwie aby dopraszać się USG, a on je by wykonał gdy by uważał za słuszne. Po wymianie...  więcej »

Gość 2014.09.15 09:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam. Ostatnio z SORu chcieli odesłać od domu (????!!!!!) pacjenta w bardzo ciężkim stanie w SEPSĄ. Rodzina się nie zgodziła.... Pacjent walczy o życie i zdrowie w Warszawie.  więcej »

Gość 2014.08.20 00:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość w zyciu jak zyje nie widziałam takiego syfu. panie pracujacy w tym szpitalu minely sie z powolaniem, brak jakiej kolwiek pomocy na 15min przed odejsciem lekarza nie zostalam przyjeta z poparzona reka od petardy ktora wybuchla w aucie.  więcej »

Gość 2014.04.16 09:29   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam ostatnio w szpitalu na oddziale ginekologii. Opieka bardzo dobra a lekarze to dobrzy fachowcy.  więcej »

Gość 2014.03.28 19:51   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam tego szpitala a w szczegolności dr Pietruszkę okropny czlowiek. Trafiłam na oddział ginekoogi w 3 miesiącu ciązy z krwawieniem usg robil mi dr piertuszka okaazało się ze ciąza jest martwa . Pan doktor podśpiewywajac sobie pod nosem jakąś piosenkę powiedział do mnie,, jutro pani będzie miała zabieg... Ja bardzo zdziwiona nie wiedząc o co chodzi zapytałam jaki zabieg.... na to lekarz odpowiedział no jak to jaki... jajo jest martwe trzeba je usunąć .... Ja poprostu oslupiałam byłam w szoku nie mogłam powstrzymać szlochu ale pan doktor wogóle nie zwrucila na to uwagi i kazał iść na oddział na...  więcej »

Gość 2014.02.21 21:09   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Masakra,porażka wielki pierd..nik dr. Pietruszka i nowy ordynator ginekologii to wielka pomyłka.  więcej »

Gość 2014.01.13 12:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Ze szpitalem nowodworskim, mam nadzieję, nie będę miała nigdy do czynienia. Moja rodzina jednak, ze względu na problemy zdrowotne, czasem muszą się tam wybrać. Każda opowiedziana wizyta przyprawia mnie o śmiech, że szpital tak funkcjonuje! Ostatnia sytuacja: brat w wyniku grania w piłkę z kolegami, zrobił sobie coś z ręką. Boli, spuchnięta, jak nic złamanie bądź zwichnięcie. Czego dowiedział się w szpitalu? Niczego! Zebrało się aż 3 lekarzy, bo po obejrzeniu zdjęcia ręki, żaden z nich nie wiedział, czy ręka jest złamana czy zwichnięta! Lekarze, którzy studiowali 6 lat medycynę + ileś lat specjalizację! Skoro żaden lekarz nie jest w...  więcej »

Gość 2013.10.21 11:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość strasznie zle warunki .... omijac z daleka to trupialnia  więcej »

Gość 2013.03.05 14:09   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość tam to chyba wykańczlnia  więcej »

Gość 2013.02.06 09:05   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam w szpitalu w Nowym Dworze Maz. we wrześniu i w części października 2012r., na oddziale patologii ciąży. Spotkałam się z bardzo symatyczną obsługą tak lekarzy jak i pielęgniarek. To dzięki nim mój maluszek żyje. Pielęgniarki jak i położne przychodziły do mnie nawet w nocy, żeby sprawdzić jak się czuję. Lekarze mieli cierpliwość i wszystko spokojnie mi tłumaczyli. Sam ordynator Pan J. Morylowski potrwfił zostać po dyżurze, żeby wykonać badania. Nadto codziennie przychodził i sprawdzał jak się czuję. Doznałam w tym szpitalu opieki niszym w "Leśnej Górze." Czułam się jak u rodziny. Personel medyczny interesował się nie tylko moim zdrowim...  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
wata cukrowa, popcorn, prażynki eXtreme Themes Gallery Artykuły Nokia score sxlivescore
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła