Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim

SPZOZ Szpital w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Miodowa 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

tel.(022)7752466
Średnia ocena:
1.19

Polecany:
Raczej NIE

powiat: nowodworski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2014.09.15 09:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam. Ostatnio z SORu chcieli odesłać od domu (????!!!!!) pacjenta w bardzo ciężkim stanie w SEPSĄ. Rodzina się nie zgodziła.... Pacjent walczy o życie i zdrowie w Warszawie.  więcej »

Gość 2014.08.20 00:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość w zyciu jak zyje nie widziałam takiego syfu. panie pracujacy w tym szpitalu minely sie z powolaniem, brak jakiej kolwiek pomocy na 15min przed odejsciem lekarza nie zostalam przyjeta z poparzona reka od petardy ktora wybuchla w aucie.  więcej »

Gość 2014.04.16 09:29   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam ostatnio w szpitalu na oddziale ginekologii. Opieka bardzo dobra a lekarze to dobrzy fachowcy.  więcej »

Gość 2014.03.28 19:51   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam tego szpitala a w szczegolności dr Pietruszkę okropny czlowiek. Trafiłam na oddział ginekoogi w 3 miesiącu ciązy z krwawieniem usg robil mi dr piertuszka okaazało się ze ciąza jest martwa . Pan doktor podśpiewywajac sobie pod nosem jakąś piosenkę powiedział do mnie,, jutro pani będzie miała zabieg... Ja bardzo zdziwiona nie wiedząc o co chodzi zapytałam jaki zabieg.... na to lekarz odpowiedział no jak to jaki... jajo jest martwe trzeba je usunąć .... Ja poprostu oslupiałam byłam w szoku nie mogłam powstrzymać szlochu ale pan doktor wogóle nie zwrucila na to uwagi i kazał iść na oddział na...  więcej »

Gość 2014.02.21 21:09   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Masakra,porażka wielki pierd..nik dr. Pietruszka i nowy ordynator ginekologii to wielka pomyłka.  więcej »

Gość 2014.01.13 12:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Ze szpitalem nowodworskim, mam nadzieję, nie będę miała nigdy do czynienia. Moja rodzina jednak, ze względu na problemy zdrowotne, czasem muszą się tam wybrać. Każda opowiedziana wizyta przyprawia mnie o śmiech, że szpital tak funkcjonuje! Ostatnia sytuacja: brat w wyniku grania w piłkę z kolegami, zrobił sobie coś z ręką. Boli, spuchnięta, jak nic złamanie bądź zwichnięcie. Czego dowiedział się w szpitalu? Niczego! Zebrało się aż 3 lekarzy, bo po obejrzeniu zdjęcia ręki, żaden z nich nie wiedział, czy ręka jest złamana czy zwichnięta! Lekarze, którzy studiowali 6 lat medycynę + ileś lat specjalizację! Skoro żaden lekarz nie jest w...  więcej »

Gość 2013.10.21 11:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość strasznie zle warunki .... omijac z daleka to trupialnia  więcej »

Gość 2013.03.05 14:09   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość tam to chyba wykańczlnia  więcej »

Gość 2013.02.06 09:05   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam w szpitalu w Nowym Dworze Maz. we wrześniu i w części października 2012r., na oddziale patologii ciąży. Spotkałam się z bardzo symatyczną obsługą tak lekarzy jak i pielęgniarek. To dzięki nim mój maluszek żyje. Pielęgniarki jak i położne przychodziły do mnie nawet w nocy, żeby sprawdzić jak się czuję. Lekarze mieli cierpliwość i wszystko spokojnie mi tłumaczyli. Sam ordynator Pan J. Morylowski potrwfił zostać po dyżurze, żeby wykonać badania. Nadto codziennie przychodził i sprawdzał jak się czuję. Doznałam w tym szpitalu opieki niszym w "Leśnej Górze." Czułam się jak u rodziny. Personel medyczny interesował się nie tylko moim zdrowim...  więcej »

Gość 2013.01.15 13:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość To miejsce to najgorszy szpital w jakimkolwiek byłam, nie życzę nawet wrogowi pobytu w tej placówce, lekarze z sor-u pracują głównie na tak fatalną opinię tego szpitala, podważają diagnozy lekarzy specjalistów, ogólnie brak kompetencji arogancja ze strony lekarzy, powinni zamknąc ten szpital lub zmienić personel, ponieważ cierpią na tym pacjenci.Najgorsze jest to że nic tam się nie zmieni przez długi czas.  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
wata cukrowa, popcorn, prażynki eXtreme Themes Gallery Artykuły Nokia Katalog stron sxlivescore
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła