Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Płońsku

SPZOZ Szpital w Płońsku

09-100 PŁOŃSK
UL.SIENKIEWICZA 7
www.szpitalplonsk.pl
tel.(023)6613400-10
Średnia ocena:
1.09

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płoński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.04.02 20:18   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Krótko i na temat, otworzyli i operacji nie dokończyli. Do tego się nie przyznali. Czeka mnie kolejna operacja. Lekarze muszą się tam jeszcze sporo nauczyć.  więcej »

Gość 2019.03.27 13:51   Dziedzina medyczna: Reumatologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłem tam prawie dwa tygodnie zero zainteresowania w celu diagnozy,trafiłem tam bez infekcji a wrociłem chory z gorączką 40 stopni, lezysz by nabic dniówek by kase dostali. Cały tydzień czelałem na usg w piatek wypisano mnie a badania nie zrobiono, za to probują zrobic z czlowieka glupiego. Ten oddział powinien byc zamknięty bo tam niema lekarza kobieta ktora tam udaje że leczy powinna byc dawno zwolniona  więcej »

Gość 2018.08.14 15:46   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jedna wielka MASAKRA ...mozna nazwac to jeszcze gorzej zero szaconku do ludzi tym bardziej do pan starszych ..... A co na temat Pani ULICKIEJ szuja nic wiecej odezwanie sie do pacjentki ne maudz trzeba bylo nie dawac dupy to by tak nie bolalo .... jeden wielki skandal  więcej »

Gość 2018.01.28 16:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość IZBA PRZYJĘĆ W PLONSKU TO TRAGEDIA. OPIEKA, PODEJŚCIE DO PACJENTA KARYGODNE. Trafiłam na Izbe z krwotokiem po wyrwaniu zęba, a mam skaze krwotoczną człowiek, ktory uwaza się za Lekarza nawet mnie nie chciał wysłuchać. Odwrócił się i odszedł. POMOCY MI NIE UDZIELONO. TRAGEDIA  więcej »

Gość 2017.12.21 13:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość To nie szpital tylko siedziba biznesu i wykańczalnia ludzi. A te istoty tam pracujące trudno ich nazwać . To nie lekarze. To gorsze niż drwale w lesie . Nie potrafią się nawet odzywać do człowieka , a co dopiero udzielić pomocy choremu. Chory przychodzi na tzw. SOR , lekarz dyżurujący nie udziela mu pomocy nie robi żadnych badań tylko wysyła do domu żeby się wyspał . Człowiek umiera , a wystarczyło dać kroplówkę wzmacniającą , bo spadły elektrolity - KONOWALE Z WIELKĄ MORDĄ. - PAWLE SZEWCZYK.  więcej »

Gość 2017.11.07 19:26   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam ten oddział. Wspaniała opieka zarówno lekarzy ,położnych z wyjątkiem jednej Pani .Personel pomocniczy zawsze uśmiechnięty i pomocny. Jedzenie świeże i smaczne. Pobyt na oddziale będę wspominać z sentymentem .  więcej »

Gość 2017.07.10 18:32   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Bardzo dobra i profesjonalna opieka na oddziale ginekologiczno-położniczym. Miłe i wyrozumiałe położne przy których nawet upokarzające czynności dało się bezstresowo przeżyć. Dzięki fachowości i umiejętnościom lekarzy mam zdrowego i wspaniałego synka. Wielkie dzięki dla całego personelu.  więcej »

Gość 2017.03.18 15:19   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość To nie jest szpital tylko jakiś obóz. Brak jakiegokolwiek współczucia. Tatę przyjęli na odział w piątek po 11 godzinach spędzonych na izbie przyjęć. Zakazali mu jeść mógł tylko zwilżyć usta wodą. Pani doktor będąca na dyżurze w sobotę zapytana jak długo będą tatę głodzili odesłała do lekarza prowadzącego którego można spotkać dopiero w poniedziałek. Jak tak można nie robiąc żadnych badań ze względu na weekend głodzić ludzi. Będąc w tym szpitalu tylko w odwiedzinach człowiek wraca do domu chory z tego wszystkiego. Powinni zamknąć tą umieralnię.  więcej »

Gość 2015.01.23 19:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital w Płońsku to nie szpital tylko wykańczalnia ludzi.Zachowanie personelu pozostawia wiele do życzenia pielęgniarki nie interesuja sie czy kroplówka jest pusta i trzeba ja odłączyc czy podać następną tylko siedzą u siebie w pokoiku przy kawie i hi hi hi ha ha ha.Pacjent leży z pampersem wypełnionym po brzegi i pełnym woreczkiem na mocz jedyna nadzieja że któraś z salowych(znalazły by się góra ze dwie na internie),że zadba o pacjenta a reszta ma ich serdecznie w dupie,a lekarze to wogóle szkoda gadac przychodza żeby odbębnić te swoje godziny i to nie przy pacjencie,a w sali gdzie moga się spokojnie...  więcej »

Gość 2015.01.14 20:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zachowanie personelu szpitala w Płońsku skandaliczne !!! W dniu 13.01.2015r. na oddziale wewnętrznym, słyszałam jak salowa wyśmiewa osobę zmarłą i jej rodzinę. Dokładnie wszystko słyszałam siedziałam obok. Nie wyobrażam sobie jak pracownik szpitala może w tak traumatycznych dla kogoś chwilach śmiać się z kogokolwiek. Czyżby dyrekcja szpitala nie widziała co się dzieje ? Przecież ta kobieta nawet nie przejmowała się że ludzie siedzą obok i to słyszą.  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła