Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Płońsku

SPZOZ Szpital w Płońsku

09-100 PŁOŃSK
UL.SIENKIEWICZA 7
www.szpitalplonsk.pl
tel.(023)6613400-10
Średnia ocena:
1.26

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płoński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.07.13 16:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie do innych przychodni, szpitali- co jest bardzo uciążliwe i wiąże się z kosztami. Nie każdy ma samochód, dobrego sąsiada, środki i zdrowie. Niech cystoskopia wróci do płońskiego szpitala.  więcej »

Gość 2019.05.13 08:45   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Kiedyś leczyłam się na oodziale ginekologii, ale to było za czasów dr Szumachera.Było ok. bez łapówek, lekarz z powołania. Chcialabym sie dowiedzieć, którego lekarza ginekologa polecacie obecnie do leczenia szpitalnego? Proszę o opinie.  więcej »

Gość 2019.04.29 11:54   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu pokarmowego

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Jestem pacjentką,moja opinia jest bardzo,bardzo pozytywna,nikomu nie dawałam łapówek,a cały personel jest kompetentny i miły. Pielęgniarki pomimo przepracowania, uśmiechnięte, uprzejme i sympatyczne. Posiłki rewelacja, świeże owoce i salata,smacznne i porcje do najedzeni. Jedynie do czystości mam zastrzeżenia, ale panie salowe mają sprzęt z minionej epoki, mop wyciskaja w rękach, Masakra. Ogólnie składam serdeczne podziękowania i życzę sukcesów!  więcej »

Gość 2019.04.02 20:18   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Krótko i na temat, otworzyli i operacji nie dokończyli. Do tego się nie przyznali. Czeka mnie kolejna operacja. Lekarze muszą się tam jeszcze sporo nauczyć.  więcej »

Gość 2019.03.27 13:51   Dziedzina medyczna: Reumatologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłem tam prawie dwa tygodnie zero zainteresowania w celu diagnozy,trafiłem tam bez infekcji a wrociłem chory z gorączką 40 stopni, lezysz by nabic dniówek by kase dostali. Cały tydzień czelałem na usg w piatek wypisano mnie a badania nie zrobiono, za to probują zrobic z czlowieka glupiego. Ten oddział powinien byc zamknięty bo tam niema lekarza kobieta ktora tam udaje że leczy powinna byc dawno zwolniona  więcej »

Gość 2018.08.14 15:46   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jedna wielka MASAKRA ...mozna nazwac to jeszcze gorzej zero szaconku do ludzi tym bardziej do pan starszych ..... A co na temat Pani ULICKIEJ szuja nic wiecej odezwanie sie do pacjentki ne maudz trzeba bylo nie dawac dupy to by tak nie bolalo .... jeden wielki skandal  więcej »

Gość 2018.01.28 16:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość IZBA PRZYJĘĆ W PLONSKU TO TRAGEDIA. OPIEKA, PODEJŚCIE DO PACJENTA KARYGODNE. Trafiłam na Izbe z krwotokiem po wyrwaniu zęba, a mam skaze krwotoczną człowiek, ktory uwaza się za Lekarza nawet mnie nie chciał wysłuchać. Odwrócił się i odszedł. POMOCY MI NIE UDZIELONO. TRAGEDIA  więcej »

Gość 2017.12.21 13:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość To nie szpital tylko siedziba biznesu i wykańczalnia ludzi. A te istoty tam pracujące trudno ich nazwać . To nie lekarze. To gorsze niż drwale w lesie . Nie potrafią się nawet odzywać do człowieka , a co dopiero udzielić pomocy choremu. Chory przychodzi na tzw. SOR , lekarz dyżurujący nie udziela mu pomocy nie robi żadnych badań tylko wysyła do domu żeby się wyspał . Człowiek umiera , a wystarczyło dać kroplówkę wzmacniającą , bo spadły elektrolity - KONOWALE Z WIELKĄ MORDĄ. - PAWLE SZEWCZYK.  więcej »

Gość 2017.11.07 19:26   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam ten oddział. Wspaniała opieka zarówno lekarzy ,położnych z wyjątkiem jednej Pani .Personel pomocniczy zawsze uśmiechnięty i pomocny. Jedzenie świeże i smaczne. Pobyt na oddziale będę wspominać z sentymentem .  więcej »

Gość 2017.07.10 18:32   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Bardzo dobra i profesjonalna opieka na oddziale ginekologiczno-położniczym. Miłe i wyrozumiałe położne przy których nawet upokarzające czynności dało się bezstresowo przeżyć. Dzięki fachowości i umiejętnościom lekarzy mam zdrowego i wspaniałego synka. Wielkie dzięki dla całego personelu.  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła