Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Płońsku

SPZOZ Szpital w Płońsku

09-100 PŁOŃSK
UL.SIENKIEWICZA 7
www.szpitalplonsk.pl
tel.(023)6613400-10
Średnia ocena:
1.26

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płoński

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/28)  

Gość 2019.07.13 16:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie do innych przychodni, szpitali- co jest bardzo uciążliwe i wiąże się z kosztami. Nie każdy ma samochód, dobrego sąsiada, środki i zdrowie. Niech cystoskopia wróci do płońskiego szpitala.  więcej »

Gość 2019.05.13 08:45   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Kiedyś leczyłam się na oodziale ginekologii, ale to było za czasów dr Szumachera.Było ok. bez łapówek, lekarz z powołania. Chcialabym sie dowiedzieć, którego lekarza ginekologa polecacie obecnie do leczenia szpitalnego? Proszę o opinie.  więcej »

Gość 2019.04.29 11:54   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu pokarmowego

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Jestem pacjentką,moja opinia jest bardzo,bardzo pozytywna,nikomu nie dawałam łapówek,a cały personel jest kompetentny i miły. Pielęgniarki pomimo przepracowania, uśmiechnięte, uprzejme i sympatyczne. Posiłki rewelacja, świeże owoce i salata,smacznne i porcje do najedzeni. Jedynie do czystości mam zastrzeżenia, ale panie salowe mają sprzęt z minionej epoki, mop wyciskaja w rękach, Masakra. Ogólnie składam serdeczne podziękowania i życzę sukcesów!  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2019.07.13 07:31

Cystoskopia

Nie wiem dlaczego w płońskim szpitalu nie jest wykonywana cystoskopia - badanie pęcherza. Było głośno, że jest pododział urologii, że zatrudniono nowych specjalistów. Podobnież do 2018r. cystoskopia była wykonywana w szpitalu na odziale urologii w Płońsku. Obecnie pacjenci dostają skierowanie...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.03.06 17:56

Szpital.???

Jak taka placówka może nazywać się szpitalem,chyba wykańczalnia,może umieralnia. Płacimy ciężkie piniądze na składki , atu niestety za grosz pomocy,ni życzę nikomu żeby poznał to co dzieje się w środku,przeżyliśmy straszną tragedię i nikt z lekarzy nawet nie powiedział Przepraszam...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.06.11 17:39

Szpital...

Szpital w Płońsku to tragedia. Najgorsze oddzialy to ortopedia i ginekologia.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła