Zapamiętaj Zaloguj
SPZOZ Szpital w Pułtusku

SPZOZ Szpital w Pułtusku

Daszyńskiego 2,
06-100 Pułtusk
tel.(23)6920041
www.spzoz.pultusk.pl
Średnia ocena:
2.93

Polecany:
Nie wiem

powiat: pułtuski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2018.10.12 23:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Witam moja opinia na temat pani dr z nocnego dyżuru dzisiejszego dnia to ta pani za przeproszeniem nie szanuje ludzi ma gdzieś ich zdrowie i aby odwalic swoją nocna zmianę. Szkoda że nie nagrała to byście posłuchali jak przyjmuje chora osabe najpierw wydziera się, że jak mogliśmy przyjechać o 1 w nocy następnie że nie pomoże oraz że nie ma lekow a jak już z bólu płakała mama to nawet leki się znalazły. Bardzo miłe były jedynie pielęgniarki to plus tego szpitala. A tej pani jak bardzo tak przeszkadza ta praca to niech zmieni zawód i ma więcej szacunku do...  więcej »

Gość 2018.09.19 18:29   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość z własnego doświadczenia wiem że szpital w pułtusku nie należy do przyjemnego miejsc. Ale chce pochwalic odział położniczy (po porodzie). Byłam pod wspaniałą opieką położnych oraz lekarzy. Polecam rodzić mamą w tym szpitalu. Miałam cesarkę, ale gdyby nie doktor P.Pietruski nie wiem czy tak szybko doszłabym do siebię. Bardzo polecam chodzenie do doktora.  więcej »

Gość 2017.12.05 13:54   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam szpital w Pułtusk, wspaniała opieka w czasie porodu i po porodzie. Przemili ludzie tam pracujący, położne jak i lekarze. Szczególnie dziękuję Pani Teresce która odbierala mój poród jak i lekarzom Pawłowi Pietruskiemu oraz ordynatorowi.  więcej »

Gość 2017.10.20 11:17   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Myślę że oddział położnictwa nie mieści się w parametrach skali od 1 do 5..Ma znacznie wyższy poziom... Urodziłam tam synka. Poród SN dzidziuś 4500 jestem bardzo zadowolona z opieki.. I całego porodu również... Personel jest nie do opisania przemiły.. Od salowych poprzez pielęgniarki położne doktorów i oczywiście nieocenionego Pana Ordynatora Pietruskiego.. Troska o rodzące pomoc opieka super.. Dzięki Panu ordynatorowi i pani położnej Danusi mój poród przebiegł szybko i sprawnie choć dzidziuś duży.. Opieka tam niczym matki ojca.. Ten szpital tworzą Ci ciepli pełni empatii ludzie... Opieka nad noworodkami też świetna Dziękuję!!!  więcej »

Gość 2016.01.13 19:04   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Poród pod nadzorem nowego ordynatora proszę o opinię.  więcej »

Gość 2015.12.28 20:50   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ten szpital w pułtusku to paranoja rok temu był tam mój ojciec po pierwsze mój ojciec kilka lat temu miał wyciętego raka ma cukrzyce. i rok temu było mu duszno olbrzymi bul brzucha zawieźli go do tego szpitala i tam to był meksyk jak prosił o jakes tabletki przeciw bólowe to odmówili a jak ojciec prosił pielęgniarkę zęby przyszedl do niego jakiś lekarz bo już nie wytszymoje z bólu to powiedzieli ze nie można lekarza budzić bo śpi mój stary to powiedział tak ze jak umierającego by go tam wieźli to wyskoczy z karetki a jeszcze coś napisze widziałem wpis...  więcej »

Gość 2015.02.04 01:43   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital w Pułtusku,to nie szpital,lecz miejsce w którym można tylko pogorszyć stan swego zdrowia.Brak lekarzy.Przyjezdni traktują dyżury jako odpoczynek.Szpital powinien być natychmiast zamknięty i przekształcony w dom opieki,hospicjum,bo leczenie jest tam nie możliwe.Sam na własnej skórze doświadczyłem leczenia w tym szpitalu i tylko przypadkowi zawdzięczam że żyję.  więcej »

mala27 2015.01.08 19:29   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: mala27 Mordercy !!!!!!Mordercy!!!!!Mordercy!!!!!Mezczyzne w wieku 57 lat zarazili gronkowiec zlocisty gdzie nie mozna bylo doprowadzic do stanu zapalnego organizmu po przeszczepie zastawek sercowych mezczyzna zmarl po dwuch miesiacach pobytu na klinice w Warszawie gdzie lekarze powiedzieli ze ewidentna wina lezy po stronie lekarzy w Pultusku .Panie z PZU twierdza ze trzeba sie bronic rekami i nogami przed dostaniem sie do tego szpitala.  więcej »

Gość 2012.05.10 19:25   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość oddział położniczo-ginekologiczny- super. Dla mnie to prawdziwa rewolucja, po tym jak zmienił się ordynator. Polecam gorąco-można bezpiecznie i pod okiem fachowych lekarzy i położnych rodzić i się operować.  więcej »

Gość 2012.04.08 04:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Właśnie urodził mi się tam syn... po cesarskim ... 38 tydz. nie obrócony na początku problemy z oddychaniem jednak z każdym dniem Radzio ma się coraz lepiej ...żona ma się dobrze i ogólnie polecam ten szpital ... super obsługa i wnętrze  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Usługi księgowe Kielce mieszkania Gdańsk podpis elektroniczny wynajem samochodów wakacje turcja Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła