Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Gostynin Kruk

Szpital Gostynin Kruk

Gorzewo, ul. Kruk 5,
09-500 Gostynin
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gostyninie - Kruku
tel./fax (0-24) 235-32-25
Średnia ocena:
0.89

Polecany:
Raczej NIE

powiat: gostyniński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2018.08.02 19:34   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Z pelna odpowiedzialnościa uważam że błedy popełniane na oddzialne ogólnym przez ordynatorkě i psełdo lekarzy nie skutkuja pozytywnie na leczenie pacjeta wrecz odwrotnie. Szukam osob ktore podobnie uważaja i maja podobne odczucia. Napisz do mnie kasiamoto@onet.eu po krotce stracilam w tym szpitalu mame.  więcej »

Gość 2017.08.31 11:50   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Pobyt w tym szpitalu to totalna porażka. Pani ordynator oddziału wewnętrznego podchodzi nie profesjonalnie do pacjentów. Nie przeprowadzi wywiadu tylko jakby szablonowo traktowała kolejnego panjenta. Jestem zawiedziona ponieważ trafiłam z bólem głowy i dusznościami w klatce oraz drętwieniem rąk a badano mi narządy wewnętrzne. Po czy stwierdzono, że nic mi nie dolega. Najlepiej żebym psychologa poszukała. Jeszcze takiego dna to nie spotkałam ...... lekarze totalnie nie reformowalni. Lepiej wystrzegać się tego miejsca i tych lekarzy.  więcej »

Gość 2016.11.26 23:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital to jakiś paradoks.Personel pielegniarski w pracy pije kawki , plotkuje, stawia sobie pasjansy, siedzi na fejsie, necie...robi wszystko tylko nie wykonuje swoich obowiązków. Czy nie ma nikogo kto się tym wreszcie zajmie!!!!  więcej »

Gość 2016.11.26 23:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital to jakiś paradoks.Personel pielegniarski w pracy pije kawki , plotkuje, stawia sobie pasjansy, siedzi na fejsie, necie...robi wszystko tylko nie wykonuje swoich obowiązków. Czy nie ma nikogo kto się tym wreszcie zajmie!!!!  więcej »

Gość 2016.08.25 22:11   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu pokarmowego

Ocena: 2 Użytkownik: Gość Szanowni Państwo, lekarze niezwykle starannie zajmują się pacjentami. Przyjechałam z daleka, żeby operację przerowadził określony specjalista z zakresu chirurgii przewodu pokarmowego. Odbyło sié wszystko sprawnie, pofesjonalnie i bez powikłań. Personel średni - do wymiany !!! Niezaiteresowany pacjentem, arogancki , krzykliwy, Na prośbę o pomoc - reaguje za godzinę i do tego z pretensjami, że musi ruszyć się z dyżurki. Kompletna katastrofa! Sprzątaczki omiatają podłogę tak, żeby nie napracować się więcej niż potrzeba- dla publiczności. Kiedy spadł mi ręcznik za łóżko, na wysokości głowy - wyciągnęłam go z kłębami kurzu. Miotła sięga tylko do wysokości śodka sali . Traktowanie pacjenta ze...  więcej »

Gość 2016.04.20 01:07   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Przebywałem ostatnio na rehabilitacji po zawale serca w Kruku i jestem bardzo zadowolony. Wprawdzie baza lokalowa jest skromna ale jest czysto.Personel pielęgniarski zawsze miły i pomocny. Minusy zawsze jakieś się znajdą ale ogólny bilans jest na plus, No i ten las szumiący za oknem...  więcej »

Gość 2016.01.11 11:05   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość na oddziale neurologii opieka pielęgniarska bardzo dobra,sama leżałam to wiem i denerwują mnie te głupie wpisy o znieczulicy pielęgniarek,jestem im wszystkim bardzo wdzięczna.  więcej »

Gość 2016.01.07 23:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Okropna opieka na oddziale pań pielęgniarek, zero współczucia i empatii... Może za parę lat panie pielęgniarki spotka podobny los co pacjentów w podeszłym wieku błagających o pomoc.... Źle, źle źle.... Tak nie może być...  więcej »

Gość 2014.07.07 20:05   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Opieka pielęgniarska beznadziejna, zero zainteresowania pacjentem. Pielęgniarki zajmują się ploteczkami przy kawusi a nie pacjentami. Szczególnie jedna z nich Pani E.L. Zainteresowana tylko ploteczkami. A już jeżeli poprosisz ją o pomoc to obraza majestatu, bo jakim prawem pacjent przeszkadza w wypiciu kawy. Nie wiem za co ona dostaje wypłatę, a przecież to są pieniądze z naszych składek. Podsumowując opieka pielęgniarska w tym szpitalu jest zerowa.  więcej »

Gość 2013.01.21 19:18   Dziedzina medyczna: Pulmonologia

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Nie zgadzam sie z wcześniejszą,zamieszczoną tutaj opinią na temat pulmonologii szpitala w kruku.Dosłownie szlag mnie trafił na taką niesprawiedliwośc.Otóż akurat niedawno,bo w listopadzie mój cięzko chory ojciec tam leżał na separatce.Co za jakas dziwna opinia poniżej na temat separatki czy izolatki,jak kto woli??!!!Mój tata miał bardzo dobrą opiekę tak pielęgniarską jak i lekarską,właściwie moge powiedzieć,że uratowali mu życie.W Warszawie nawet nie kiwnęli palcem,nawet nie zauważyli,albo nie chcieli zauważyć,jak bardzo cięzko jest chory,wypisali go właściwie bez żadnej poprawy zdrowia,bez leczenia.To była strata czasu.Szybko znaleźlismy sie w szpitalu w Kruku,stan ojca był coraz cięższy.A tak zaufalismy warszawskim lekarzom w nie byle jakim...  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Usługi księgowe Kielce strona internetowa Iława ramiarstwo fotografia video movie tube Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła