Zapamiętaj Zaloguj
Szpital im. Rydygiera w Częstochowie

Szpital im. Rydygiera w Częstochowie

ul. Mirowska 15
42-200 Częstochowa
Oddziały:
- Chorób wewnętrznych
- Chirurgiczny ogólny
- Chirurgii urazowo-ortopedycznej
- Urologiczny
- Gruzlicy i chorób płuc
- Pododdział Udarowy
- SZpitalny Oddział Ratunkowy
- Intensywnej terapii
tel. 0-34/37 02 222 ; fax. 0-34/37 02 792
Średnia ocena:
2.32

Polecany:
Nie wiem

powiat: częstochowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.03.06 23:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość W dniu 6. 03 ok godz. 15 przywieziono karetka moja 84 letnia matkę,która miała problemy związane z INR.Przez ponad 9 godzin do 23.45 pacjentka była diagnozowania i podawano jej króplówki na korytarzu sor-u.Nikt z personelu medycznego nawet nie zapytał czy Pacjentce nie chce się pić i ok 24 poinformowano ja ze nie zostanie wpisana że względu na złe wyniki wykonanych badań i że nie ma miejsca, na oddziale szpitala i że będzie musiała siedzieć tu aż zwolni się miejsce. Jestem w stanie zrozumieć że osoby młodsze i może z innymi dolegliwościami mogą Ewentualnie!!! wytrzymać to oczekiwanie ale kazać SIEDZIEĆ!!!! tyle...  więcej »

Gość 2018.05.09 20:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Cudowni lekarze, pielęgniarki bardzo duże zaangażowanie w walkę o życie pacjenta, mam na myśli SOR, Intensywną Terapię i tzw.R -oddział kardiologiczny dziękuję za uratowanie życia  więcej »

Gość 2018.02.11 07:42   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość W dniu 9 lutego 2018 zgłosiłem się ze skierowaniem na oddział ratunkowy szpitala. Pomimo kilkugodzinnego oczekiwania /pierwszeństwo mają pacjenci przywiezieni karetkami, a nie wszyscy oczekujący to rozumieją/ zostałem przyjęty. Zaskoczyła mnie miła atmosfera i fachowa pomoc pracujących tam lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarek. Po skierowaniu mnie na salę pierwszej pomocy /zostałem podłączony do kroplówki/dokładnie było tak samo. Bardzo życzliwie i fachowo. Byłem pod wrażeniem ciężkiej pracy pracującego tam zespołu. Chciałbym bardzo podziękować za pomoc.  więcej »

Gość 2015.11.12 20:58   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Pragnę podziękować całem zespołowi lekarskiemu Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w szczególności ordynatorowi oddziału panu Wojciechowi Debudajowi oraz lekarzowi panu Jackowi Ociepce specjalistom chirurgii ortopedycznej za fachowo i rzetelnie przeprowadzoną operację endo-protezy stawu kolanowego. Dziękuję takze pani doktor anastezjolog, zawsze miłej i uśmiechniętej która zawsze dodaje pacjentom otuchy przed operacją oraz całemu zespołowi pielęgniarek, które o kazdej porze dnia i nocy po naciśnięcju dzownka przez pacjenta natychmiast pojawiaja się na sali chorych. Chciałabym aby inne szpitale brały przykład z personelu tego szpitala, który jest zawsze miły i uśmiechnięty i zawsze służy pomocą. Miło wspominam także salowe i sprzątaczki-nie sposób wszystkich wymienić. Jeszcze...  więcej »

Gość 2015.09.10 10:37   Dziedzina medyczna: Chirurgia naczyniowa

Ocena: 3 Użytkownik: Gość MASAKRA!!!!!przed zabiegiem miałąm się zgłośić do lekarza.załatwiłam sobie wolne.pan doktor powinien przyjmować w przychodni od 9 do 12 czekałam do 12.30 lekarz się niepojawiła bo operacja sie przedłużyła.szkoda operowanego a ty człowieku siedz sobie na poczekalni a potem załatwiaj sobie kolejne wolne w pracy.Pół roku wcześniej miałam umówiony zabieg wycięcia żyla.załatwiłam urlpo i opiekę dla dziecka.(bo trzy dni minimum trzeba być w szpitalu)Wstawiłam sie na izbę przyjęć 07.30 poczekałam od 9.15 żeby się dowiedzieć że oddział jest w remoncie i zebym sie skontaktowała za miesiąć,może mnie przjmą.W każdej karcie jest telefon kontaktowy pytam po co?.Masakra,masakra,masakra!!!!  więcej »

Gość 2015.05.15 16:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość spychologia, jedno wielkie łapuwkarstwo ...urologia do kosza!!!!  więcej »

Gość 2014.09.02 04:07   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość dziadoswo jak nigdzie indziej taki szpital nie powinien istniec chamstwo do potegi trzeciel  więcej »

Gość 2014.07.17 10:52   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Pacjent z Myszkowa nie może zrobić usg (w tym przypadku ręki) w Czestochowie!!!!!!!!!  więcej »

Gość 2014.04.24 14:36   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Odnośnie poradni i rejestracji do specjalistów!Takiego motłochu i chamstwa nie widziałem nigdzie nie dość że czekałem od godz 6.00 rano to nie zdążyłem się załapać do rejestracji do specjalisy. Nie dość że rejestrują tylko od 8.00 do 9.00 a tak naprawdę ludzi było około 40 osób do chirurga ortopedy,zapisało się tylko większa połowa reszta została odprawiona z kwitkiem, ponieważ specjalista przyjmuje od 9.30 do 12.00 ,jeżeli jest taka organizacja w całym szpitalu jak w przychodni to dziękuje za taką służbę zdrowia!!!  więcej »

Gość 2014.01.27 18:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość To jest koszmar,o 9 rano byłam już pierwsza do przyjęcia na SOR z moim 83 letnim ojcem,ale do 15 niestety nie mogliśmyu wejść bo oczywiście pijani z pogotowia maja pierszeństwo i znajomi.Skandal,dziadostwo.A gdy karertki będą przyjeżdżały ciagle to można tam po prostu umrzeć.!!Nikogo nic nie interesuje. Masakra nie szpital,a może to masakra Państwo !!!!Niuestety musieliśmy zrezygnować bo nasz stan zdrowia nie pozwalał nam dłużej na upokorzenie.I pomyśleć,że mój ojciec walczył o wolną Polskę i za nia przesiedział 10 lat !!tylko po co ??????  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła