Zapamiętaj Zaloguj
Szpital im. Teodora Dunina w Kościanie

Szpital im. Teodora Dunina w Kościanie

ul. Szpitalna 7
64-000 Kościan
tel.(65)5120855
www.szpital.koscian.pl
Średnia ocena:
1.00

Polecany:
Raczej NIE

powiat: kościański

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/9)  

Gość 2017.03.16 08:46   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zawiozłam tatę na wieczorynkę ze strasznym bólem. Wytłumaczyłam Paniom w rejestracji że tatę bardzo boli brzuch i serce a one mi się pytają czego od nich oczekuję!!!!!!!!!!!Chciałam odpowiedzieć że może kawę sobie wypijemy ale odpowiedziałam poprawnie że pomocy i łaskawie zaprosiły tate na ekg. Skończyło się pobytem w szpitalu. Nie polecam. Dziwię się że te panie pielęgniarki chcą podwyżkę. Bo za oglądanie gazety i takie aroganckie zachowanie to raczej nie kwalifikują się do niczego.  więcej »

Gość 2017.02.22 20:35   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Potworne miejsce! Pielęgniarki zachowują się poniżej krytyki. SOR to dno!!! Przywieziono tam moją babcie, która przechodziła zapalenie oskrzeli. Spowodowało to niewydolność oddechową. Babcia była jeszcze przytomna, potem już nie. 3,5 godziny czekałam, aż ktoś wyjdzie i powie cokolwiek. Chodziłam, pytałam. Wszyscy traktowali mnie tak jakbym nie istniała. Mówili w kółko - proszę czekać! Na co czekać w przypadku kobiety w wieku ponad 100 lat? Czy to zimne serce tych ludzi czy głupota. Łysy lekarz zapytany, czy jest tu jakiś lekarz , który udzieli mi informacji, ze śmiechem na ustach powiedział - chwileczkę! Babcia była w ciężkim stanie. I uważam, że...  więcej »

Gość 2013.09.25 20:51   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość to straszne jak tam postępują z pacjentem .pielęgniarki traktują swoją pracę jakby za kare brak pomocy z ich strony a co do lekarzy to prędzej wykończą niż wyleczą -zrezygnuj czym prędzej niż będzie za późno -dobrze radzę przekonałem się na własnej skurzee  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła