Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Miejski w Sosnowcu (Szpital nr 1)

Szpital Miejski w Sosnowcu (Szpital nr 1)

ul. Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec
Centrala ul. Szpitalna: (32) 41 30 100, 41 30 101
Centrala ul. Zegadłowicza: (32) 41 30 300, 41 30 301
www.szpital.sosnowiec.pl
Średnia ocena:
1.21

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna

Gość 2018.04.12 18:34   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Do oddziału chorób wewnętrznych przyjęto bezdomnego pacjenta. Pacjent zmarł po 3 dniach na zatrucie alkoholowe. Zarejestrowano go jako inna żyjąca osoba która dowiedziała się o fakcie kiedy został wystawiony na niego AKT ZGONU, na żyjącego człowieka...! Lekarze którzy podpisali dokumenty nie zbędne do rejestracji zgonu to: Maciej Chylak Cezary Ruszkiewicz Roman Oleś  więcej »

Gość 2018.04.10 16:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital pomylił dane zmarłego pacjenta w tym Szpitalu z żyjącym człowiekiem... Ludzie zabierajcie się stamtąd bo ta placówka to jakaś "masakra"! http://sosnowiec.wyborcza.pl/sosnowiec/7,93867,23242396,42-latek-zostal-usmiercony-w-szpitalu-bardzo-trudno-mu.html  więcej »

Gość 2018.03.31 16:25   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ODDZIAŁ UDAROWY do skończona porażka łącznie z ordynatorem, oddziałową i pielęgniarkami. Lepiej umrzeć w domu. Żeby się czegoś dowiedzieć o chorym trzeba Gajosowi dać "kopertę", a żeby pielęgniarki cokolwiek zrobiły przy pacjencie trzeba przynosić kawę i słodycze, cały czas na telefonie siedzą w kanciapie swojej.  więcej »

Gość 2018.03.23 16:24   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam szpitala nr 1 s Sosnowcu-Zagórzu ulica Szpitalna 1. Opieka nad chorymi żadna, lekarze niedouczeni jedzenie fatalne brud, smród,ten szpital powinno się zamknąć jest zagrożeniem dla pacjentów. Lekarze śpią na dyżurach. Pielęgniarki nie mają serca dla pacjentów nie opiekują się w ogóle chorymi. Unikajcie tego szpitala.  więcej »

Gość 2018.03.03 21:34   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Doszły mnie niedawno słuchy, że szpital zamyka ludzi po wypadkach na 3 dni na psychiatrię, podobno to nic nowego, a jak kobieta po porodzie ma depresję poporodową również,z artykułu w gazecie prawnej wiem że NFZ płaci 216 zł za pacjenta, podaję adres stronki z artykułem http://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/898139,nowe-wyceny-w-psychiatrii-sa-a-jakby-ich-nie-bylo.html, pozdrawiam  więcej »

Gość 2018.03.03 20:32   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dzień dobry, moja historia jest wręcz tragiczna, przyszłam urodzić dziecko, po naglej cesarce podano mi lek przeciwbólowy, na który jestem uczulona, gdyby nie rodzina nie byłoby mnie już wśród żywych, potem zakażenie macicy i gorączka, termometry szpitalne laserowe wskazywały temperaturę mniejszą aż o stopień, skandaliczne zachowanie pielęgniarek i lekarzy, po przekazaniu informacji pielęgniarkom o jak to napisali tylko w jednym opisie incydencie, a polegało to na wrzuceniu mojego dziecka do łóżeczka pani, która to zrobiła wpisała brednie wyssane z palca w postaci, że chce zrobić krzywdę sobie i dziecku, trafiłam na 10 dni na oddział psychiatryczny na podstawie art.24 ustawy...  więcej »

Gość 2018.02.23 17:49   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam wszystkich, zdecydowanie odradzam ten szpital, każdy inny byłby lepszy, otóż po nagłym cięciu cesarskim (gdzie moja pani dr prowadząca moją ciężę, która zresztą jest tam lekarzem szpitalnym nie zdiagnozowała mi wady macicy),trafiłam na oddział, jako pierwszy środek przeciwbólowy w kroplówce dostałam środek, na który jestem uczulona, a była podana ta informacja w dokumentacji, potem dowiedziałam się, że mam zakażenie macicy i podali mi bez badań szczegółowych antybiotyki, potem musiałam jeszcze zażywać w domu, personel oddziału noworodkowego zamiast zająć się małymi pacjentami zachowuje się w sposób skandaliczny i prymitywny, zwłaszcza dla matek, dzieci są kąpane w sposób bardzo nie delikatny,...  więcej »

Gość 2018.02.09 16:52   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Zastanawiałam się czy wystawiać opinię, ale dlaczego nie. Brak czytelnej informacji o stanie pacjenta, dezinformacja, błędne diagnozy, wypis w stanie wymagającym szybkiej interwencji (na szczęście już w innym szpitalu, w innym mieście).  więcej »

Gość 2018.02.01 21:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety nie ma SOR-u na liście. Pielęgniarki nawet się starają. Ale lekarze jacyś niedouczeni. Nie umieją nawet rozpoznać zawału serca u pacjenta ze stwierdzoną niestabilna dusznicą wieńcową. Przy zawale po prawej stronie wymyślili chory kręgosłup. Przy zawale z lewej - wrzody żołądka. I do tego fałszują wypis. Jak można wpisać, że nie obciążony genetycznie nie pytając nawet o to? Leczą czekaniem od 4 do 8 godzin. Dzisiaj na SOR dyżur miał dr Michał Koźmin.  więcej »

Gość 2017.10.08 15:22   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Opinia dotyczy oddzialu ginekologii (porodówka). We wrzesniu br. rodzilam dziecko po raz drugi w tym szpitalu przez cc. Nie bede generalizowac i wystawiac opinii na caly oddzial, bo nie kazdy lekarz w mojej ocenie bylby pozytywnie oceniony. Na oddziale porodowym polozna Pani Joanna - wspaniala kobieta, bardzo pracowita, biegala od pacjentki do pacjentki, troszczyla sie o dziewczyny po porodzie, na biezaco reagowala na wezwania, potrzeby pacjentek. Biedna, sama na dyzurze. Niestety z przykroscia stwierdzam ze jedna polozna na caly oddzial, gdzie jednego dnia odbylo sie kilka porodow naturalnych i kilka ciec cesarskich to zdecydowanie za duze obciazenie dla jednej osoby,...  więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła