Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Miejski w Sosnowcu (Szpital nr 1)

Szpital Miejski w Sosnowcu (Szpital nr 1)

ul. Szpitalna 1
41-219 Sosnowiec
Centrala ul. Szpitalna: (32) 41 30 100, 41 30 101
Centrala ul. Zegadłowicza: (32) 41 30 300, 41 30 301
www.szpital.sosnowiec.pl
Średnia ocena:
1.29

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna

Gość 2017.10.08 15:22   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Opinia dotyczy oddzialu ginekologii (porodówka). We wrzesniu br. rodzilam dziecko po raz drugi w tym szpitalu przez cc. Nie bede generalizowac i wystawiac opinii na caly oddzial, bo nie kazdy lekarz w mojej ocenie bylby pozytywnie oceniony. Na oddziale porodowym polozna Pani Joanna - wspaniala kobieta, bardzo pracowita, biegala od pacjentki do pacjentki, troszczyla sie o dziewczyny po porodzie, na biezaco reagowala na wezwania, potrzeby pacjentek. Biedna, sama na dyzurze. Niestety z przykroscia stwierdzam ze jedna polozna na caly oddzial, gdzie jednego dnia odbylo sie kilka porodow naturalnych i kilka ciec cesarskich to zdecydowanie za duze obciazenie dla jednej osoby,...  więcej »

Gość 2017.02.15 18:00   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam oddział patologii ciąży totalne dno zero poszanowania godności pacjentek ordynator Marek Kopyta totalny cham i burak badanie przeprowadza podczas obecności pozostałych członków tego cyrku prowadząc rozmowę na temat DNIA NAUCZYCIELA.Zero poszanowania intymnosci i godnosci.Nie chce mu się udzielić żadnej informacji na temat leczenia.W sali z moją żoną leżała dziewczyna po wywolaniu na badania do "PANA ORDYNATORA KOPYTA"wróciła zapłakana ponieważ ciąża poszła w trakcie badania "PAN ORDYNATOR"skwitował to z uśmiechem na twarzy"taka sytuacja".Podczas przygotowania do zabiegu anestezjolog pyta pacjentek ile ważą na oko poniewaz musi wiedziec ile narkozy podac w szpitalu nie posiadaja chyba zadnej wagi.nie polecam szpitala miejskiego nr...  więcej »

Gość 2017.01.23 21:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Oddział wewnętrzny i jego ordynator to jakaś kosmiczna pomyłka Facet jest niedorozwinięty umysłowo.Ten Kto go zatrudnił na stanowisku ordynatora nie wiedział co czyni.Co 2 dni inna diagnoza. Najgorsze, że tak naprawdę to niema gdzie przenieść pacjenta żeby go leczyć, wszędzie totalna żenada i za co my te składki płacimy. pielęgniarki robią co chcą czyli nic. 2 są tylko pracowite i uczynne. Szkoda słów.......  więcej »

Gość 2017.01.14 21:52   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość hamstwo i umieralnia zwłaszcza odział wewnętrzny. Gnój ordynator !!!!kawał hama  więcej »

Gość 2016.08.02 09:20   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Czy potwierdzono wystąpienie salmonella na oddziale udarowy Szpitala Miejskiego w Sosnowcu przy ul. Szpitalnej 1????!  więcej »

Gość 2015.09.17 13:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Od dwóch tygodni dzwonię na oddział wewnętrzny gdzie miałam wycinany wyrostek robaczkowy i pytam się o wynik histopatologiczny niestety co telefon to dostaję błędną informację i jeszce Pani, która odbiera telefon niestety nie znam nazwiska bo nie łaskaw sie przedstawić bo i po co, jest tak bezszczelna oburzona, że wogóle dzwonię zero kultury, arogancka brak kompetencji. Drogie Panie zatrudnione na oddziale wewnętrznym więcej otwartości dla pacjęta, walczycie o podwyżki, a swoim zachowaniem udawadniacie że Wam sie nie należy ani złotówka za swoje bezczelne podejście do pacjęta. Trochę samokrytyki to nie Wy jesteście najważniejsze w tym przypadku tylko pacjent, KOMUNA już...  więcej »

Gość 2015.07.07 21:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Publiczna umieralnia, a nie szpital. Na oddziale wewnętrznym wcale nie widać rzekomej "renowacji". Pielęgniarki niekompetentne, aroganckie, wręcz wulgarne. Pacjenci nie otrzymują wymaganej opieki medycznej, lekarze nie wykazują zainteresowania nawet w nagłych wypadkach. Pracownicy jawnie ukazują swoją obojętność wobec obowiązków. Gdyby moja mama tam nie trafiła, zapewne by jeszcze żyła.  więcej »

Gość 2015.02.27 22:59   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Szpital na Zagórzu zmienił się przez ostatnie dwa lata w sposób diametralny. Prawdziwy skok cywilizacyjny.  więcej »

Gość 2014.03.30 20:21   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dzieki niedbalosci lekarzy,zaniechania i blednej diagnostyce na izbach przyjęć tegoz szpitala niedawno zmarl mój tata....lekarze ignorują pacjenta i jego rodzine,traktuja jak zlo konieczne...ludzie bez powolania nigdy nie powinni uprawiac tego zawodu!  więcej »

Gość 2014.03.28 19:27   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 2 dni temu pochowałam mamę...leżała 5 dni na oddz.wewnętrznym.Nigdy sobie nie wybaczę,że pozwoliłam ją zawieźć do tej umieralni.Przeszła zawał serca-podobno?Miała jedynie zrobione badanie usg,które wykazało niewielkie ilości wody w opłucnej i morfologię.Pielęgniarka która wiozła mamę na to badanie powiedziała do nas ,że tę wodę można wyleczyć lekami,lekarz zadecydował o podaniu kroplówek.Wybrała ok 15 sztuk.Cały czas byłam przy niej,była świadoma ale miała ciągłe bóle całego brzucha.Ani lekarz ani żadna z pielęgniarek nie interesowali się jej stanem.W niedzielę widząc mamę w coraz gorszym stanie zapytałam lekarkę dyżurną dlaczego nie jest przewieziona na kardiologię po zawale i usłyszałam,że ,,nie kwalifikuje się na ten...  więcej »
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła