Zapamiętaj Zaloguj
Szpital MSWiA w Krakowie

Szpital MSWiA w Krakowie

30-053 Kraków
ul. Kronikarza Galla 25
Zakład Opieki Zdrowotnej MSWIA w Krakowie.
www.zoz-mswia.krakow.pl
Średnia ocena:
1.13

Polecany:
Nie wiem

powiat: krakowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala

Gość 2018.05.27 11:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Parszywe miejsce! Przyjechałem z żoną do najbliższego szpitala na Izbę Przyjęć i to był błąd. Skierowanie - PILNE - żona ma raka, jest po ciężkim zabiegu, chemioterapii i jak źle się czuje to naturalne jest, że szukamy pomocy lekarskiej. Jak wyżej: lekarz z przychodni kazał się zgłosić do szpitala bo problemy z sercem i oddychaniem to w jej sytuacji zawsze jest zagrożenie życia. SOR na Galla to miejsce gdzie żuli przywiezionych przez policję opatrują od razu, karetki czekają ze swoimi pacjentami 0,5-1 godz., a pacjent z zewnątrz może sobie czekać. Ile? Nie wiem, bo po czterech godzinach (i proszeniu wcześniej...  więcej »

Gość 2016.06.01 09:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Wczoraj wieczorem, byłam na izbie przyjęc z mężem , ktory jest po operacji endoprotezy. Niestety ma różne dolegliwości min. krew w moczu.Pryjechaliśmy na izbę po wpol do 18.00, lekarz przyjmujacy powiedził ze mamy czekać , a tak wogole nie jesteśmy z rejonu, powtorZyl to kilka razy. Pan dr, byl bardzo cyniczny i niezyczliwy. Wg numerkow dawno powinnsmy byc przyjeci. Wszyscy oprócz na i jeszcze 1 Pana który podobno mial podejrzenie o zawał nie zostali przyjęci az do 21.00. Nieustające " proszę czekać" Mąż ma 84 lata cyniczny dr nie dal mu szans. Opuściliśmy szpital, tak jak to zrobil pacjent "...  więcej »

Gość 2014.06.12 11:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Podziękowania dla całego personelu Oddziału Internistycznego za szczególne zaangażowanie w opiece nad naszą umierającą matką. Byłyśmy mile zaskoczone serdecznością, otwartością zarówno lekarza prowadzącego dr Grzegorza Matogi jak i pozostałego personelu.  więcej »

Gość 2014.01.17 21:34   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam1 wiele internautek pisze: 'POLECAM Z CAŁEGO SERCA SZPITAL MSWiA Galla w Krakowie.A JA CHCIAŁAM WAM OPOWIEDZIEĆ O PORODZIE KOLEŻANKI MOJEJ CÓRKI. Jeeszcze nie mogę się otrząsnąć po tym co ta dziewczyna tam przeżyła!!!! Wczoraj rodziła ,poród nie zagrożony tak twierdził lekarz prowadzący i w istocie tak bylo.Rodziła aż trzy dni-zastrzyki ,kroplówki i były skurcze ale nie mogła urodzić. dwaj lekarze sie spierali jeden siłami natury ,drugi cesarka a ona cierpiała. Niestety panowie lekarze nie mogli dojść do porozumienia.W ostatniej chwili na czyjeś zawiadomienie dziewczyna zajął sie ordynator. W ostatniej chwili w ogromnym pośpiech przewieziono ja na salę operacujna /jej...  więcej »

Gość 2013.10.21 23:05   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jeżeli mozecie to omijajcie ten szpital. Totalny brak personelu. Lekarze na dyżury nocne przychodzą z innych szpitali. Pobierznie sa lub nie informowani co na oddziale i tyle. Jak się nic nie dzieje to OK, ale jak sie dzieje to zwykle kończy się śmiercią pacjenta. Nie wiadomo kto prowadzi pacjenta (chirurgia), a jak wiadomo to akurat nie ma tego lekarza bo??? Ogólnie strach tam sie leczyć.  więcej »

Gość 2011.07.18 12:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Mnie w tym szpitalu uratowano życie, gdyby nie szybka interwencja anestezjologa to pewnie by mnie nie było.Po wypadku komunikacyjnym nie pamiętam jak znalazłem się na bloku operacyjnym, wybudziłem się na intensywnej terapii i choć nie było łatwo udało mi się wyjść bez uszczerbku i moge wychowywać moją córeczkę.  więcej »

Gość 2009.10.20 10:07   Dziedzina medyczna: Anestezjologia i Intensywna terapia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Moj Ojciec trafil tam po wypadku na SOR.po 4 godzinach zmarl. na OIOM Zdrowy facet,nie leczacy sie na zadne przewlkele choroby . Mial zlamane zebra,miednice. W takim stanie transportowano pacjenta z SOR na OIM na IV p potem znarl. Nie dopuszczono mnie do wlasngo Ojca. Cytat' rozmowy::: Jedna kobieta mowi do drugiej "kto tam idzie wychodzi nogami do przodu""" Nic dodac nic ujac. A i pacjenci ze Skawiny przynalezace do tego SORU napisali petycje,ze nie chca tam nalezec.Z jakiego powodu widac.  więcej »

Gość 2009.07.11 15:23   Dziedzina medyczna: Anestezjologia i Intensywna terapia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie dotyczyla mnie ale mojego Ojca. jednak jako nakblizsza mu osoba musze to opisac. Gdy rozgrywal sie dramat -wypadek drogowy w ktorej zostali poszkodowani moi rodzice. ja spokojnie siedzialam.Slyszalm karetki ale wowczas nie widzialam,ze chodzi o moich najblizszych. Wlasnie ojciec po wypadku sie znalazl nieprzytomny w tym szpitalu. Mial tylko 78 lat. wypadek byl o 10,nikt mnie nie powiadomil o wypadku. Okolo 14 dowiedzialam sie przez przypadek. W szpitalu MSWia potraktowana jak intruz niedopuszczona do wlasnego Ojca. Sugerowano mi zle stosunki z Ojcem co by sobie Ojciec zyczyl. Wogole lekarze powinni sobie poczytac podercznik dla studentow " Stany zagrozenia zycia"...  więcej »
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła