Zapamiętaj Zaloguj
Szpital MSWiA w Krakowie

Szpital MSWiA w Krakowie

30-053 Kraków
ul. Kronikarza Galla 25
Zakład Opieki Zdrowotnej MSWIA w Krakowie.
www.zoz-mswia.krakow.pl
Średnia ocena:
1.13

Polecany:
Nie wiem

powiat: krakowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/8)  

Gość 2018.05.27 11:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Parszywe miejsce! Przyjechałem z żoną do najbliższego szpitala na Izbę Przyjęć i to był błąd. Skierowanie - PILNE - żona ma raka, jest po ciężkim zabiegu, chemioterapii i jak źle się czuje to naturalne jest, że szukamy pomocy lekarskiej. Jak wyżej: lekarz z przychodni kazał się zgłosić do szpitala bo problemy z sercem i oddychaniem to w jej sytuacji zawsze jest zagrożenie życia. SOR na Galla to miejsce gdzie żuli przywiezionych przez policję opatrują od razu, karetki czekają ze swoimi pacjentami 0,5-1 godz., a pacjent z zewnątrz może sobie czekać. Ile? Nie wiem, bo po czterech godzinach (i proszeniu wcześniej...  więcej »

Gość 2016.06.01 09:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Wczoraj wieczorem, byłam na izbie przyjęc z mężem , ktory jest po operacji endoprotezy. Niestety ma różne dolegliwości min. krew w moczu.Pryjechaliśmy na izbę po wpol do 18.00, lekarz przyjmujacy powiedził ze mamy czekać , a tak wogole nie jesteśmy z rejonu, powtorZyl to kilka razy. Pan dr, byl bardzo cyniczny i niezyczliwy. Wg numerkow dawno powinnsmy byc przyjeci. Wszyscy oprócz na i jeszcze 1 Pana który podobno mial podejrzenie o zawał nie zostali przyjęci az do 21.00. Nieustające " proszę czekać" Mąż ma 84 lata cyniczny dr nie dal mu szans. Opuściliśmy szpital, tak jak to zrobil pacjent "...  więcej »

Gość 2014.06.12 11:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Podziękowania dla całego personelu Oddziału Internistycznego za szczególne zaangażowanie w opiece nad naszą umierającą matką. Byłyśmy mile zaskoczone serdecznością, otwartością zarówno lekarza prowadzącego dr Grzegorza Matogi jak i pozostałego personelu.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Biuro Rachunkowe Kielce public relations Ochrona antykorozyjna Biuro Rachunkowe Kielce encyklopedia Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła