Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

32-500 Chrzanów, ul. Topolowa 16
32 624 77 77
Fax: 32 623 94 28
www.szpital-chrzanow.pl
Średnia ocena:
1.85

Polecany:
Raczej NIE

powiat: chrzanowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Forum szpitalne  
 » Strona szpitala » forum szpitala » wątek: oddzial rechabilitacji
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.05.28 20:51

oddzial rechabilitacji

Szpital w Chrzanowie może się pochwalić jedną z najlepszych rechabilitantek w Polsce.Pani mag.fizjoterapi Jolanta Marchwińska bo oniej mowa potrafi postawić człowieka na nogi w przeciwięstwie do innych!!! Jest profesionalistką w swojej dziedzinie naprawdę polecam wszystkim!!! Ps. unikajcie gabinetu numer 285 !!!!

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.09.04 18:56

Re:oddzial rechabilitacji

Czy w pokoju 285 straszy???? Pisz z sensem człowieku, jeśli rehabilitacja to przez samo h, mieszkasz w Polsce więc obowiązują cię zasady poprawnej pisowni, edytor tekstu sobie włącz,jak nie znasz zasad pisowni. Jeśli masz coś do powiedzenia na temat osoby, która przyjmuje w/w pokoju, to podaj konkrety.Pisanie półsłówkami niczego nie wnosi!

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.01.14 18:16

Re:Re:oddzial rechabilitacji

Obecnie, poprzez pobyt bliskiej mi osoby, na bieżąco obserwuję pracę personelu medycznego na oddziale rehabilitacji. Jestem załamany tym co tam się dzieje. Brak sprawnego zarządzania personelem. Brak ludzkiego podejścia do osób tam przebywających.Pacjenci boją się mówić o zanieczyszczonych pampersach ze względu na podejście pielęgniarek dla których jest to niemiły obowiązek. Nie rozumiem, dlaczego oddział ten nazywa się oddziałem rehabilitacji, skoro rehabilitacja traktowana tam jest marginalnie. Odbywa się tylko na jednej zmianie.Na dyżurach rehabilitanci siedzą w swoim pokoju socjalnym lub w pokoju pielęgniarek. Credo tego oddziału jest nie leczenie, tylko niezaszkodzenie pacjentom. W czasach, gdy następuje szalony rozwój metod rehabilitacyjnych, tam nikt ich nie stosuje. Lekarze zadowoleni ze swojej pensji boją się czegokolwiek wymagać od pielęgniarek i rehabilitantów. Brak porozumienia z pacjentami i ich rodzinami w naprawdę trudnych chwilach tych osób. Nie wiem,czy na wszystkich oddziałach rehabilitacji jest podobnie. Chcę wierzyć, że nie i, że uda mi się trafić do takiego ośrodka w którym będą pracować rzeczywiście specjaliści i profesjonaliści.

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.05.28 15:24

Re:oddzial rechabilitacji

Niedawno byłam swiadkiem,jak w/w Pani "przegoniła" starsza kobiecinę,która spóźniła się z jakichś powodów /chyba waznych/ na umówiony z Tą Pania czas...Przykre!!!!

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2018.07.18 19:16

Re:oddzial rechabilitacji

Najgorszy rehabilitant jakiego spotkałam. Pani Jolanta Marchwińska podczas przeprowadzenia rehabilitacji nie wykazała się żadnym zaangażowaniem! Zero szacunku dla pacjenta. Odradzam!

Polecamy


Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła