Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

32-500 Chrzanów, ul. Topolowa 16
32 624 77 77
Fax: 32 623 94 28
www.szpital-chrzanow.pl
Średnia ocena:
1.89

Polecany:
Raczej NIE

powiat: chrzanowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 7 Następna

Gość 2018.11.03 11:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 03 listopad 2018 rano w SOR lekarz łysy i zachowujący się jakby był królem i łaskę robił że pacjentów przyjmuje. Nie zbadał i pretensje miał że osoba przyjechala. Taki niech się zastanowić co wogole chce w życiu. Może warto do łopaty iść.... Tragedia nie ma mocnych na brak podejścia do pacjenta zwłaszcza w Chrzanowie.  więcej »

Gość 2017.12.04 12:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam tego szpitala. Zwłaszcza oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Miałem okazję tam przebywać . Zachowanie i kultura ordynatora pozostawia wiele do życzenia. Szowinistycznie odnosi się do żeńskiej części personelu. Bez szacunku do pacjentów, przekonany o swojej wielkości, wylicza wielkie zabiegi które wykonują a to czysta fikcja. Chyba odsyłają do krakowa albo na cmentarz. Pozdrawiam za to personel pielegniarski  więcej »

Gość 2017.05.04 00:15   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 2 Użytkownik: Gość W dniu dzisiejszym jestem z babcią na SOR szybko została przyjęta i na tym koniec ze sprawnym przyjmowaniem pacjentów lecz na opis rozrusznika czekam ponad godzinę gdyż lekarzowi przypuszczam że się nie spieszy i nie zważa na to że jest godzina 24 a ja mam jutro iść do pracy na rano nadal jeszcze nie dostałam informacji o opisie  więcej »

Gość 2017.03.20 17:50   Dziedzina medyczna: Gastrologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Chirurgia Ogólna i Gastrologia Wyrażam ogromne podziękowania i uznanie personelowi Szpitala Powiatowemu w Chrzanowie. Rok temu zostałem przyjęty do szpitala z guzem esicy z perforacją i naciekiem zapalnym do otrzewnej. Przeszedłem dwie poważne operacje na oddziale chirurgii wykonane przez zespół chirurgów tutejszego szpitala - Andrzeja Zielińskiego, Adama Sorala i Piotra Warzechy. Poważne zabiegi stomii a następnie scalenia układu pokarmowego przebiegły w sposób doskonały na wysokim fachowym poziomie. Cały proces leczenia zakończył się całkowitym wyleczeniem w okresie sześciu miesięcy. Doskonały efekt leczenia został potwierdzony w ubiegłym tygodniu podczas kompleksowego badania mojego układu pokarmowego na oddziale wewnętrznym pierwszym. Wykonane badania wykazały praktycznie...  więcej »

Gość 2017.03.19 19:34   Dziedzina medyczna: Chirurgia dziecięca

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Wyrażam ogromne podziękowania i uznanie personelowi Szpitala Powiatowemu w Chrzanowie. Rok temu zostałem przyjęty do szpitala z guzem esicy z perforacją i naciekiem zapalnym do otrzewnej. Przeszedłem dwie poważne operacje na oddziale chirurgi wykonane przez zespół chirurgów tutejszego szpitala - Andrzeja Zielińskiego, Adama Sorala i Piotra Warzechy. Poważne zabiegi stomii a następnie scalenia układu pokarmowego przebiegły w sposób doskonały na wysokim fachowym poziomie. Cały proces leczenia zakończył się całkowitym wyleczeniem w okresie sześciu miesięcy miesięcy. Doskonały efekt leczenia został potwierdzony w ubiegłym tygodniu podczas kompleksowego badania mojego układu pokarmowego na oddziale wewnętrznym pierwszym. Wykonane badania wykazały praktycznie bezśladowy efekt zespolenia...  więcej »

Gość 2017.01.17 21:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Witam,muszę dodać swoją opinie na temat szpitala w Chrzanowie a konkretnie na o oddziele ortopedii w tymże szpitalu ,bardzo dobra opieka wybitni fachowcy,cała ekipa tegoż oddziału z dowodzącym mam na myśli ordynatora działa jak w zegarku,czysto,schludnie,jedzenie (jak na szpital)bardzo dobre,opieka bardzo dobra,poprostu dbają o chorego należycie,nie rozumiem tych różnych negatywnych opini o tym szpitalu ale pozwole sobie przytoczyć taki incydent, podczas jednego z moich pobytów w tejże placowce(byłem dwa razy operowany w 2016,poważne wieloodłamowe złamanie stawu skokowego) awięc jedna pani wykrzykuje do pielęgniarki co to za szpital i epitety „w leśnej górze tam się opiekują pacjętami jak należy a nie...  więcej »

Gość 2016.11.04 22:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Najgorszy szpital jaki można sobie wyobrazić. W 31 tyg ciąży wylądowałam na oddziale ginekologicznym z objawami przedwczesnego porodu.lekarze dyżurujący porażka, na wizytach rannych i wieczornych zachowanie lekarzy jak by za kare musieli tam przychodzić. Zero zainteresowania a jeszcze jak się coś odezwiesz to pretensje do pacjentów. Pielęgniarki na jednej ręce można by policzyć ile jest taki od serca. Stanowczo odradzam ten szpital z daleka go omijać. Lepiej pojechać do innego szpitala .  więcej »

Gość 2016.04.18 10:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jedna wielka porażka, a nie szpital. Jestem w 30 tygodniu ciąży. We wtorek na brzuchu pojawiła mi się wysypka. Z początku nie wyglądała groźnie i nie towarzyszyły jej żadne dodatkowe objawy( gorączka, wymioty, bóle), więc się nią nie przejęłam. W czwartek zaczęła się rozsiewać po brzuchu. Umówiłam się więc prywatnie do dermatologa. Z racji, iż do lepszych lekarzy terminy są zarezerwowane na pół roku do przodu udało mi się umówić do młodej dermatolog (na sobotę), która stwierdziła, że to może być półpasiec, może nie być. Dałaby mi leki przeciwwirusowe, ale w sumie to się trochę boi, więc ona zaleca puder...  więcej »

Gość 2015.10.22 21:09   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość mój znajomy czeka na sorze od godz 15 jest godz 2209 nie ma jaśnie pana żeby odczytał wynik z rezonansu .tragedia.  więcej »

Gość 2015.03.27 07:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość SOR- na pomoc czeka się kilak godzin- czytaj min 6. Wczoraj z urazem stawu sokowego czekałam od godz 21.30 do 2.30. Kto jest odpowiedzialny za taką organizację pracy na SOR? Dodam, ze czekają ludzie z małymi dziećmi, osoby starsze. Uprzywilejowani i przyjmowani poza kolejnoscią są tylko nietrzeźwi pzrywiezieni przez policję na badanie krwi.  więcej »
1 2 3 4 5 6 7 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
public relations Biuro Rachunkowe Kielce Piece akumulacyjne usuwanie plam z krwi darmowe filmy Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła