Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

32-500 Chrzanów, ul. Topolowa 16
32 624 77 77
Fax: 32 623 94 28
www.szpital-chrzanow.pl
Średnia ocena:
1.85

Polecany:
Raczej NIE

powiat: chrzanowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/63)  

Gość 2019.02.02 15:29   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Witam przebywalem w sor w zwiazku z urazem konczyny dolnej prawej który miał miejsce w pracy badania nie wykazały złaman wiec wszysko ok.NIE trzech lekarzy nie zdiagnozowało że to tylko dna moczanowa a byli to ortopeda Dominik D.Spec. ch.wew Paweł Z.i podejrzewam (brak identyfikatora)Jacek S.Omijajcie ten szpital z daleka  więcej »

Gość 2018.11.03 11:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość 03 listopad 2018 rano w SOR lekarz łysy i zachowujący się jakby był królem i łaskę robił że pacjentów przyjmuje. Nie zbadał i pretensje miał że osoba przyjechala. Taki niech się zastanowić co wogole chce w życiu. Może warto do łopaty iść.... Tragedia nie ma mocnych na brak podejścia do pacjenta zwłaszcza w Chrzanowie.  więcej »

Gość 2017.12.04 12:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam tego szpitala. Zwłaszcza oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Miałem okazję tam przebywać . Zachowanie i kultura ordynatora pozostawia wiele do życzenia. Szowinistycznie odnosi się do żeńskiej części personelu. Bez szacunku do pacjentów, przekonany o swojej wielkości, wylicza wielkie zabiegi które wykonują a to czysta fikcja. Chyba odsyłają do krakowa albo na cmentarz. Pozdrawiam za to personel pielegniarski  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.10.05 15:06

ortopedia

JAK TO MOZLIWE CZEKAC NA TERMIN 2 LATA I W DNIU PRZYJECIA USLYSZEC ZE NIE MA MIEJSC DOSTAC TERMIN ZA TYDZIEN I TO SAMO I TAK PRZEZ PIEC MIESIECY.STARA BABCIE TO WEZMA ZEBY PALUSZEK ZROBIC. GABINETY POZABIERAC I SALE OPERACYJNE...

Odpowiedzi

1

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.03.31 13:41

gość

leżałem na oddziale ortopedii i mam miłe wspomnienia,po operacji podawano mi leki przeciwbólowe ,Panie Pielęgniarki miłe, zainteresowane bardzo chorymi,doglądające chorych,życzliwe i jak na swoją ciężką pracę jeszcze uśmiechnięte. Bardzo dziękuję za niezwykłą opiekę.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.01.13 19:21

gosc

witam wielka pani M.LORECIK po jakich ona jest studiach bo na pewno nie medycznych jak ona traktuje pacjentów jak smieci byłem świadkiem jak odniosła śie do dziewczyny która miała astme i jej nie przyjęła nie polecam tego szpitala już go...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Użytkownik: sidel91

sidel91, napisano: 2011.09.12

Chrzanów. Wkrótce otworzą lądowisko

Za dwa miesiące mieszkańcy powiatu chrzanowskiego poczują się bezpieczniej. Przy Szpitalu Powiatowym budowane jest nowoczesne lądowisko dla śmigłowców pogotowia ratunkowego. - Jeżeli prace pójdą zgodnie z planem i nie zawiedzie pogoda, pod koniec listopada lądowisko powinno być oddane do użytku - zapewnia Andrzej Cezar, zastępca dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych Szpitala Powiatowego...
Użytkownik: iwona

iwona, napisano: 2011.03.17

Jestem bardzo zadowolona

Poród w tym szpitalu w dniu 27.02.2011 wspominam bardzo dobrze. Szczególne podziękowania dla położnej p. Nowotarskiej za ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Dziewczyny nie bójcie się porodówki w Chrzanowie - jest naprawdę spoko , a położne rozumieją ból rodzącej kobiety i bardzo pomagają.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Hotele Poznań Producent schodów Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła