Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Szpital Powiatowy w Chrzanowie

32-500 Chrzanów, ul. Topolowa 16
32 624 77 77
Fax: 32 623 94 28
www.szpital-chrzanow.pl
Średnia ocena:
1.92

Polecany:
Raczej NIE

powiat: chrzanowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/57)  

Gość 2017.01.17 21:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Witam,muszę dodać swoją opinie na temat szpitala w Chrzanowie a konkretnie na o oddziele ortopedii w tymże szpitalu ,bardzo dobra opieka wybitni fachowcy,cała ekipa tegoż oddziału z dowodzącym mam na myśli ordynatora działa jak w zegarku,czysto,schludnie,jedzenie (jak na szpital)bardzo dobre,opieka bardzo dobra,poprostu dbają o chorego należycie,nie rozumiem tych różnych negatywnych opini o tym szpitalu ale pozwole sobie przytoczyć taki incydent, podczas jednego z moich pobytów w tejże placowce(byłem dwa razy operowany w 2016,poważne wieloodłamowe złamanie stawu skokowego) awięc jedna pani wykrzykuje do pielęgniarki co to za szpital i epitety „w leśnej górze tam się opiekują pacjętami jak należy a nie...  więcej »

Gość 2016.11.04 22:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Najgorszy szpital jaki można sobie wyobrazić. W 31 tyg ciąży wylądowałam na oddziale ginekologicznym z objawami przedwczesnego porodu.lekarze dyżurujący porażka, na wizytach rannych i wieczornych zachowanie lekarzy jak by za kare musieli tam przychodzić. Zero zainteresowania a jeszcze jak się coś odezwiesz to pretensje do pacjentów. Pielęgniarki na jednej ręce można by policzyć ile jest taki od serca. Stanowczo odradzam ten szpital z daleka go omijać. Lepiej pojechać do innego szpitala .  więcej »

Gość 2016.04.18 10:44   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jedna wielka porażka, a nie szpital. Jestem w 30 tygodniu ciąży. We wtorek na brzuchu pojawiła mi się wysypka. Z początku nie wyglądała groźnie i nie towarzyszyły jej żadne dodatkowe objawy( gorączka, wymioty, bóle), więc się nią nie przejęłam. W czwartek zaczęła się rozsiewać po brzuchu. Umówiłam się więc prywatnie do dermatologa. Z racji, iż do lepszych lekarzy terminy są zarezerwowane na pół roku do przodu udało mi się umówić do młodej dermatolog (na sobotę), która stwierdziła, że to może być półpasiec, może nie być. Dałaby mi leki przeciwwirusowe, ale w sumie to się trochę boi, więc ona zaleca puder...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.10.05 15:06

ortopedia

JAK TO MOZLIWE CZEKAC NA TERMIN 2 LATA I W DNIU PRZYJECIA USLYSZEC ZE NIE MA MIEJSC DOSTAC TERMIN ZA TYDZIEN I TO SAMO I TAK PRZEZ PIEC MIESIECY.STARA BABCIE TO WEZMA ZEBY PALUSZEK ZROBIC. GABINETY POZABIERAC I SALE OPERACYJNE...

Odpowiedzi

1

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.03.31 13:41

gość

leżałem na oddziale ortopedii i mam miłe wspomnienia,po operacji podawano mi leki przeciwbólowe ,Panie Pielęgniarki miłe, zainteresowane bardzo chorymi,doglądające chorych,życzliwe i jak na swoją ciężką pracę jeszcze uśmiechnięte. Bardzo dziękuję za niezwykłą opiekę.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.01.13 19:21

gosc

witam wielka pani M.LORECIK po jakich ona jest studiach bo na pewno nie medycznych jak ona traktuje pacjentów jak smieci byłem świadkiem jak odniosła śie do dziewczyny która miała astme i jej nie przyjęła nie polecam tego szpitala już go...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Użytkownik: sidel91

sidel91, napisano: 2011.09.12

Chrzanów. Wkrótce otworzą lądowisko

Za dwa miesiące mieszkańcy powiatu chrzanowskiego poczują się bezpieczniej. Przy Szpitalu Powiatowym budowane jest nowoczesne lądowisko dla śmigłowców pogotowia ratunkowego. - Jeżeli prace pójdą zgodnie z planem i nie zawiedzie pogoda, pod koniec listopada lądowisko powinno być oddane do użytku - zapewnia Andrzej Cezar, zastępca dyrektora ds. techniczno-eksploatacyjnych Szpitala Powiatowego...
Użytkownik: iwona

iwona, napisano: 2011.03.17

Jestem bardzo zadowolona

Poród w tym szpitalu w dniu 27.02.2011 wspominam bardzo dobrze. Szczególne podziękowania dla położnej p. Nowotarskiej za ludzkie i życzliwe podejście do pacjenta. Dziewczyny nie bójcie się porodówki w Chrzanowie - jest naprawdę spoko , a położne rozumieją ból rodzącej kobiety i bardzo pomagają.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Hotele Poznań Producent schodów zobacz lives sxlivescore
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła