Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Wyszkowie

Szpital Powiatowy w Wyszkowie

07-200 Wyszków
ul.Komisji Edukacji Narodowej 1
tel.(029)7437600
www.szpital-wyszkow.com.pl
Średnia ocena:
1.19

Polecany:
Raczej NIE

powiat: wyszkowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2018.04.04 19:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość W dniu 4 04 po przywiezieniu pacjentki przez pogotowie ratunkowe .czas oczekiwania na łaskawe podejście i zbadanie przez lekarza dyżurnego - około 3 godzin Przy tym wysłuchiwanie bluzgów gdzie i koło czego wszystko panu doktorowi lata . Nie wiem gdzie ten konował dostał dyplom , jednakże z jego podejściem do pracy powinien zastanowić się nad zmianą branży . Myślę że świetnie odnalazłby się na jakiejś budowie wśród ukraińskich myślici  więcej »

Gość 2017.10.18 08:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Do gorszego szpitala trafić nie mogłam!To są jakieś jaja co tam się dzieje . Po pierwsze brud , personel i pracownice recepcji poradni specjalistycznej siedzą tam jak za karę. Nie miłe,gburowate ,kompletnie nie zajmują się swoją robota. Każą po korytarzu gadajac przez telefon i kaza czekać łaskawie pacjentowi na swój powrót. Lekarze też się nie znają. W moim przypadku zostałam odsylana od jednego do drugiego. Porażka!!!!!  więcej »

Gość 2017.09.22 09:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragiczny personel granatem oderwany id pługa,nieuprzejmi i aroganccy. Na wizyty odsyłają prywatne do swoich gabinetów. Nie polecam! Powinni dobrać Wam się do dupy!  więcej »

Gość 2017.02.13 16:46   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Wysoki Profesjonalizm,Należyta, wysoka higiena. Wspaniała, życzliwa obsługa. Z wyrazami uznania i podziękowania. Pacjent Nr 2352  więcej »

Gość 2017.01.10 14:43   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam. Zgłosiłem się na SOR z zapaleniem nerek. Odmówiono mi pomocy. Kupna i umierania. Lekarze pojęcia nie mają i leczeniu.  więcej »

Gość 2016.02.23 10:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość To nie jest szpital tylko żart. "pielegniarka" wpusciła mnie do poczekalni przed gabinet bez skierowania po czym następna przechodzaca obok mnie zapytawszy sie o powod wygnała mnie po skierowanie,z podejrzeniem zapalenia pluc a chcialam zrobić tylko rtg same nie wiedza co robia, nie polecam, jakaś kpina. Mam nadzieje ze czytają te komentarze te sz**** które wszystko robia z łaska.  więcej »

Gość 2015.10.01 09:34   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Witam Chciałabym wam opowiedzieć swój dzień na oddziale gin w Wyszkowie. Na ten oddział trafiłam ze skierowaniem na zabieg ,na jeden dzień. Niestety w owym dniu nie było lekarza który zabieg zlecił. Przyjęcie na oddział poszło sprawnie miałam swoje badania, jestem zdrowa itd.trafiłam na salę.Po ok godzinie słyszę jak ktoś na korytarzu krzyczy moje nazwisko więc wyszłam ( do zabiegowego Pani idzie!). wróciłam na sale i czekam. Po następnej godzinie znowu słyszę że ktoś krzyczy moje nazwisko (trochę kultury i dyskrecji moje drogie panie cały oddział nie musi słyszeć że ja tu jestem) więc idę, okazuje się że już do...  więcej »

Gość 2015.01.05 18:16   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ja opowiem swoj horror w wyszkowskim szpitalu ale publicznie w mediach juz nie dlugo  więcej »

Gość 2014.11.28 21:45   Dziedzina medyczna: Pediatria

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Trafiliśmy na oddział z ciężkim zapaleniem płuc. Udzielono nam natychmiastowej pomocy. Przez 10 dni pobytu nie spotkała mnie żadna przykra sytuacja. Lekarze i pielęgniarki mają bardzo profesjonalne podejście, są mili i życzliwi. Ponadto super podejście do małych pacjentów. Poprostu fachowcy z powołania. Dziękuję bardzo.  więcej »

Gość 2014.11.26 19:16   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Przez personel straciliśmy nasze nienarodzone jeszcze dziecko...  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła