Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Wyszkowie

Szpital Powiatowy w Wyszkowie

07-200 Wyszków
ul.Komisji Edukacji Narodowej 1
tel.(029)7437600
www.szpital-wyszkow.com.pl
Średnia ocena:
1.19

Polecany:
Raczej NIE

powiat: wyszkowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/21)  

Gość 2018.04.04 21:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość W dniu 4 04 po przywiezieniu pacjentki przez pogotowie ratunkowe .czas oczekiwania na łaskawe podejście i zbadanie przez lekarza dyżurnego - około 3 godzin Przy tym wysłuchiwanie bluzgów gdzie i koło czego wszystko panu doktorowi lata . Nie wiem gdzie ten konował dostał dyplom , jednakże z jego podejściem do pracy powinien zastanowić się nad zmianą branży . Myślę że świetnie odnalazłby się na jakiejś budowie wśród ukraińskich myślici  więcej »

Gość 2017.10.18 10:31   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Do gorszego szpitala trafić nie mogłam!To są jakieś jaja co tam się dzieje . Po pierwsze brud , personel i pracownice recepcji poradni specjalistycznej siedzą tam jak za karę. Nie miłe,gburowate ,kompletnie nie zajmują się swoją robota. Każą po korytarzu gadajac przez telefon i kaza czekać łaskawie pacjentowi na swój powrót. Lekarze też się nie znają. W moim przypadku zostałam odsylana od jednego do drugiego. Porażka!!!!!  więcej »

Gość 2017.09.22 11:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Tragiczny personel granatem oderwany id pługa,nieuprzejmi i aroganccy. Na wizyty odsyłają prywatne do swoich gabinetów. Nie polecam! Powinni dobrać Wam się do dupy!  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.08.08 17:37

Niepolecam!!!!

Witam w tym tygodniu na odziale przebywałą nasza Babcia...brak jakiejkolwiek komunikacji...pytając się lekarki co w danym momencie jest podawane Babci odpowiedz:"coś na jej chorobę..."żenada to to i ja wiem ...wszystko robione i odpowidadane jest z wielką łaską...po prostu szlag może...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2015.07.20 22:30

skandal wyszkowski

Trafilismy kilka dni temu na pogotowie w tym szpitalu,choć trudno tą placówkę nazwać szpitalem - raczej hotelem!Cały personel poprostu śpi a pacjent może się wykończyć czekając na wyniki badań.POprostu wszyscy poszli spać w nocy, począwszy od rejestratorki,lekarza,pielęgniarek skończywszy na ochroniarzu.Nawet...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.04.09 17:59

Nocna pomoc lekarska :)

04.04.2012 W tym dniu byłem pacjentem naconej pomocy lekarskiej. Profesjonalnie zajął się mną lekaerz mający dyżur w tym dniu. Dziękuje pozdrawiam lekarza i panią pielegniarkę :)

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła