Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Żywcu

Szpital Powiatowy w Żywcu

Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

tel (032)8614031 do 35
Średnia ocena:
2.16

Polecany:
Nie wiem

powiat: żywiecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 5 6 Następna

Gość 2017.09.01 22:22   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam  więcej »

Gość 2016.02.25 19:35   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Lezalam na oddziale polozniczym.lekarze wspaniali zwłaszcza dr W.Buś. Fachowiec jakich malo inni mogą sie od niego uczyć. Pielęgniarki bardzo różne.Położna która opiekowała się mną po cesarskim cięciu bardzo serdeczna i odpowidzialna. Ale były też takie które nie zajrzaly do mnie cały dzień pomimo dyżuru za to życie towarzyskie w dyżurze kwitlo! Na okrągło jedzenie sałatki ciasta zapachy na całym korytarzu. No coś tu trochę nie halo! Należało by Panie ordynatorze zwiększyć nadzór nad personelem bo pracują w szpitalu nie w bufecie ! No ale dr Bus mistrzostwo świata!  więcej »

wojcio 2015.04.17 20:16   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: wojcio SPRZĘT NOWEJ GENERACJI...PERSONEL PROFESJONALNY I MIŁY..... ALE MURY ZEWNĘTRZNE PRZYPOMINAJĄ CZASY POWOJENNE. WŁADZE ŻYWIECKIE -WSTYD !!!!!!!!  więcej »

Gość 2015.01.05 00:01   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Młoda Pani doktor na izbie przyjęć : Pani doktor przyjmująca na izbie opryskliwa i pozbawiona jakiejkolwiek kultury, posługująca się kolokwialnym wulgarnym językiem w stosunku do pacjentów. Uważam, że minęła się z powołaniem ponieważ zamiast leczyć ludzi bawi się w psychologa i oskarżanie pacjentów o przyczyny trafienia na oddział, W innych szpitalach tak niekompetentne osoby nie miałyby najmniejszych szans na tak odpowiedzialne stanowisko. Pozbawiona skrupułów desperatka, że ktoś oderwał ją od kawy. ŻE NA DA!  więcej »

Gość 2014.08.23 11:07   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość 15 sierpnia męża przywieziono męża do Szpitala Powiatowego w Żywcu, na oddział Wewnętrzny I, na kardiologię, gdzie natychmiast zajął się nim lekarz dyżurny Barbara Stasiniewicz której mąż zawdzięcza życie, nie spotkałam się jeszcze z takim rewelacyjnym oddaniem dla pacjenta. Mimo że szpital jest zdewastowany, zaniedbany i z bardzo ze złą opinią to lekarzy ma wspaniałych, są na każde wezwanie i służą informacją o chorym, nie mam żadnych również uwag do personelu pomocniczego. Dziwi mnie gdzie są włodarze miasta że nie dbają o szpital!!!! może leczą się gdzie indziej ale być może tak jak mój mąż przez przypadek znajdą się w...  więcej »

Gość 2014.04.04 20:05   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Boze ,jestem od niedawna w Zywcu i bywalam w innych szpitalach i izbach przyjec - ale Zywiec bije wszystkich na glowe - czym ? bezczelnoscia osob przyjmujacych to.jest pielegniarek . My tu pracujemy - to ich slowa kilkakrotnie powtarzane do pacjenta jak pacjent spyta , tylko sie spyta, nieswiadomy ze naraza sie na zla obsluge natychmiast .My tu pracujemy , taka odpowiedz , zero usmiechu , zero zrozumienia ,jestem w szoku - ide po pomoc i dostaje worek stresu . Jak smialam zachorowac i narazic mile panie na prace .Czy ten piekny obiekt tak wplywa na zachowanie tych pan ?...  więcej »

Gość 2014.02.19 19:44   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Leżałam w tym szpitalu tydzień . Owszem jedzenie nie było zbytnio dobre ale jakby nie było to szpital a nie dom prywatny . Przeważnie komentarze kierowane są do pielęgniarek , że nie są uśmiechnięte. Ja podziwiam te kobiety bo niektóre pielęgniarki są naprawdę okropne ale nie należy wszystkich wrzucać do jednego wora. Ja im się dziwie że za marne grosze pracują i muszę jeszcze znosić takie komentarze od pacjętów .!!!  więcej »

Gość 2013.11.13 20:24   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość "jednym słowem rzeźnia chyba wolałbym umrzeć na miejscu niż tam trafić" odwołuje mój komentarz zdałem sobie sprawe ze nie jest tak zle  więcej »

Gość 2013.08.26 15:59   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Po dwóch dniach wędrowania po Beskidzie Zywieckim u mojej siostry (54 l.)wystąpił częstoskurcz serca, po północy karetka przywiozła nas do Szpitala Powiatowego w Zywcu, siostra została przyjęta na oddział Wewnętrzny I, na kardiologię, gdzie natychmiast zajął się nią lekarz dyżurny i panie pielęgniarki. Ponieważ chciałam zostać z siostrą (jesteśmy ze Sląska), jedna z Pań pielęgniarek przyniosła mi koce i pozwoliła przenocować na ławce w poczekalni. Nie wiem niestety, jak nazywa się młodziutks pani kardiolog, która nazajutrz zajęła się siostrą, zlecając różne badania, konsultując telefonicznie trudny przypadek siostry z innym kardiologiem, była naprawdę przejęta i zainteresowana stanem siostry. Chciałabym Jej podziękować,...  więcej »

Gość 2013.07.05 10:31   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Przez cały pobyt w szpitalu, byłam zadowolona w sali miałam czysto, personel świetnie się opiekował, lekarze odpowiednio się mną zajęli, nie mogę powiedzieć złego słowa na ten oddział.  więcej »
1 2 3 4 5 6 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Pogotowie Komputerowe Wrocław Biuro Rachunkowe Kielce Biuro rachunkowe Kielce Biuro Rachunkowe Kielce Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła