Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Powiatowy w Żywcu

Szpital Powiatowy w Żywcu

Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

tel (032)8614031 do 35
Średnia ocena:
2.02

Polecany:
Nie wiem

powiat: żywiecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/48)  

Gość 2015.01.05 00:01   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Młoda Pani doktor na izbie przyjęć : Pani doktor przyjmująca na izbie opryskliwa i pozbawiona jakiejkolwiek kultury, posługująca się kolokwialnym wulgarnym językiem w stosunku do pacjentów. Uważam, że minęła się z powołaniem ponieważ zamiast leczyć ludzi bawi się w psychologa i oskarżanie pacjentów o przyczyny trafienia na oddział, W innych szpitalach tak niekompetentne osoby nie miałyby najmniejszych szans na tak odpowiedzialne stanowisko. Pozbawiona skrupułów desperatka, że ktoś oderwał ją od kawy. ŻE NA DA!  więcej »

Gość 2014.08.23 11:07   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość 15 sierpnia męża przywieziono męża do Szpitala Powiatowego w Żywcu, na oddział Wewnętrzny I, na kardiologię, gdzie natychmiast zajął się nim lekarz dyżurny Barbara Stasiniewicz której mąż zawdzięcza życie, nie spotkałam się jeszcze z takim rewelacyjnym oddaniem dla pacjenta. Mimo że szpital jest zdewastowany, zaniedbany i z bardzo ze złą opinią to lekarzy ma wspaniałych, są na każde wezwanie i służą informacją o chorym, nie mam żadnych również uwag do personelu pomocniczego. Dziwi mnie gdzie są włodarze miasta że nie dbają o szpital!!!! może leczą się gdzie indziej ale być może tak jak mój mąż przez przypadek znajdą się w...  więcej »

Gość 2014.04.04 20:05   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Boze ,jestem od niedawna w Zywcu i bywalam w innych szpitalach i izbach przyjec - ale Zywiec bije wszystkich na glowe - czym ? bezczelnoscia osob przyjmujacych to.jest pielegniarek . My tu pracujemy - to ich slowa kilkakrotnie powtarzane do pacjenta jak pacjent spyta , tylko sie spyta, nieswiadomy ze naraza sie na zla obsluge natychmiast .My tu pracujemy , taka odpowiedz , zero usmiechu , zero zrozumienia ,jestem w szoku - ide po pomoc i dostaje worek stresu . Jak smialam zachorowac i narazic mile panie na prace .Czy ten piekny obiekt tak wplywa na zachowanie tych pan ?...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.11.25 23:09

poród

Miłe Panie zachęcam do wypełnienia ankiety odnośnie oddziału położniczego. http://moje-ankiety.pl/respond-55298.html

Odpowiedzi

1

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.11.27 22:22

Coś wiem o szpitalu w Żywcu

Od 14.04.2008 do 30.06.2009 pracowałem w żywieckim szpitalu jako koordynator oddziału pediatrycznego. Bardzo dużo wiem o ludziach i mechanizmach w tej firmie. Przeczytałem na forum wpis o treści: "Chirurgia ogólna to najgorszy oddział w szpitalu w Żywcu ze względu na...

Odpowiedzi

17

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.11.17 19:26

może mordercy

moja mamuśka umarła w tym szpitalu tylko i wyłącznie z winy lekarzy którzy...pomylili się w diagnozie( dodam,że oddział diagnostyczny doktora Besztera też maczał w tym palce)pół roku diagnozowania mama wyszła rzekomo z rozsianym procesem nowotworowym bez ogniska wyjściowego a po...

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Gry System wymiany Linków Kalendarz 2014 mebel
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła