Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza w Końskich

Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza w Końskich

ul. Gimnazjalna 41B
26 - 200 Końskie

Średnia ocena:
1.45

Polecany:
Raczej NIE

powiat: konecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2018.04.19 19:53   Dziedzina medyczna: Okulistyka

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczona obsługą lekarską i pielegniarską. Byłam na oddziale okulistycznym . Lekarki przemiłe i kompetentne .Polecam .Jestem po zabiegu zaćmy. Czuję się świetnie.  więcej »

Gość 2018.01.05 18:13   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie radzę tam trafić nikomu, problem tej placówki jak i w ogóle służby zdrowia jest taki , że pacjent jest jak człowiek drugiej kategorii, idąc się rejestrować kolejki zajebiście długie , te szmaty które są przy rejestracji śmieją się w twarz (tak mam na myśli ZOZ Końskie).Można by długo pisać o problemach w służbie zdrowia ale ja się przekonałem na własnej skórze że jest chujowo i reforma jest potrzebna, ale co z tego skoro mentalność pożal się Boże lekarzyków się nie zmieni , to i tak będzie jak rodem z horroru. A film BOTOKS jest tego przykładem,po prostu sama prawda....  więcej »

Gość 2017.08.24 09:49   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Odzial chirurgii w szpitalu w Końskim to jest jakas tragedia.Uczestniczą w programie szpital bez bólu i tu śmiech na sali. Godzine trzeba sie prosic o leki przeciw bólowe albo i dłużej. Kroplowke jak podepna to trzeba samemu zglosic zeby odpieli na co tez trzeba poczekac az laskawie ktos przyjdzie.Na sale wchodza tylko podac leki wiecej ich nie obchodzi. Lekarze sa spoko. Na szczescie zdarzaja sie pielegniarki z sercem i bardzo delikatne ale tylko kilka.Nie jeden szpital odwiedzilem i czegosc takiego nie doswiadczylem az w tak duzej skali. Bede omijal to miejsce szerokim łukiem.  więcej »

Gość 2016.12.13 23:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Szpital w Końskich to bardzo dobra placówka. Szczególne podziękowania składam na ręce personelu oddziału chirurgi naczyń. Niedawno teściowa miała tam operacje i jest bardzo zadowolona. Fachowa opieka, nie mam problemu jak się poprosi o pomoc.Pielegniarki bardzo miłe i uczynne. Cały czas się ktoś kręcił mimo że sama leżała w sali, po operacji jak już mogła jeść pielęgniarka cierpliwie przyszła, zrobiła kanapkę i pomogła przy wszystkim. Gorąco polecam.  więcej »

Gość 2016.04.09 08:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nigdy nie będę już przebywać w tym szpitalu. Nie polecam..  więcej »

Gość 2015.05.08 22:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Szpital Specjalistyczny w Końskich (województwo świętokrzyskie) - Szpitalny Oddział Ratunkowy poznałem od jak najbardziej złej strony, gdzie często w małych miejscowościach naszego kraju mam wrażenie, że ostał się dawny system polityczny i podejście do ludzi. Pobity przez sześciu pseudokibiców korony Kielce (i okradziony z telefonu komórkowego) - za to, że mieszkam w Krakowie - zostałem przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego na SOR, a tam lekarz Pan Jarosław L. chodził i gadał "To jest chory kraj, chory naród, w końcu przyjdą Niemcy i zrobią tu porządek. Przywożą w nocy pijaków, to wszystko jest chore". Takie zachowanie i postępowanie lekarza dyżurnego rzutuje...  więcej »

Gość 2015.01.08 11:55   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nigdy nie byłam pacjentką tego szpitala, ale przez brak wiedzy, lenistwo, itd personelu szpitala, zostałam wplątana w szereg spraw sądowych, urzędowych (prokurator, policja, nfz, USC), masakra  więcej »

Gość 2013.04.29 09:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital bardzo niebezpieczny dla pacjenta,  więcej »

Gość 2012.01.08 17:04   Dziedzina medyczna: Endokrynologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jestem oburzona standardem świadczonych usług przez ZOZ w Końskich. Panie w rejestracji są opryskliwe, nieprzyjemne i jestem przekonana, że minęły się z powołaniem. Kobiety te powinny pracować raczej w masarni, niż mieć kontakt z ludźmi. Leczyłam się w różnych szpitalach, ale z takim zachowaniem jeszcze nigdy się nie spotkałam. Pielęgniarki są niekompetentne, zarozumiałe i bezczelne. Kolejki w tym ,,szpitalu" są niebotyczne a lekarze zatrudnieni tam w większości nie mają zielonego pojęcia o swojej pracy. Mam zamiar o wszystkim poinformować Rzecznika Praw Pacjenta oraz władze w/w ośrodka.  więcej »

Gość 2009.06.28 10:22   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość doktor szymański z ginekologji to stary komuch i człowiek,który powinien juz dawno siedziec n a dupie w domu a nie leczyc! jest to cham,idiota poprostu stara kurwa!  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
Darmowe ogłoszenia stron pozycjonowanie Pierwszy fryzjer który przychodzi d przeprowadzki firm Artykuły Nokia Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła