Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza w Końskich

Szpital Specjalistyczny im. św. Łukasza w Końskich

ul. Gimnazjalna 41B
26 - 200 Końskie

Średnia ocena:
1.00

Polecany:
Raczej NIE

powiat: konecki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/8)  

Gość 2016.12.13 23:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Szpital w Końskich to bardzo dobra placówka. Szczególne podziękowania składam na ręce personelu oddziału chirurgi naczyń. Niedawno teściowa miała tam operacje i jest bardzo zadowolona. Fachowa opieka, nie mam problemu jak się poprosi o pomoc.Pielegniarki bardzo miłe i uczynne. Cały czas się ktoś kręcił mimo że sama leżała w sali, po operacji jak już mogła jeść pielęgniarka cierpliwie przyszła, zrobiła kanapkę i pomogła przy wszystkim. Gorąco polecam.  więcej »

Gość 2016.04.09 08:47   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nigdy nie będę już przebywać w tym szpitalu. Nie polecam..  więcej »

Gość 2015.05.08 22:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Szpital Specjalistyczny w Końskich (województwo świętokrzyskie) - Szpitalny Oddział Ratunkowy poznałem od jak najbardziej złej strony, gdzie często w małych miejscowościach naszego kraju mam wrażenie, że ostał się dawny system polityczny i podejście do ludzi. Pobity przez sześciu pseudokibiców korony Kielce (i okradziony z telefonu komórkowego) - za to, że mieszkam w Krakowie - zostałem przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego na SOR, a tam lekarz Pan Jarosław L. chodził i gadał "To jest chory kraj, chory naród, w końcu przyjdą Niemcy i zrobią tu porządek. Przywożą w nocy pijaków, to wszystko jest chore". Takie zachowanie i postępowanie lekarza dyżurnego rzutuje...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2016.10.01 22:51

Lekarz czy weterynarz.....

Byłam dzisiaj na pogotowiu w szpitalu w Końskich.Lekarz,który mnie przyjął okazał się totalną porażką.Za grosz kultury osobistej a co gorsza żadnego szacunku dla pacjenta.Zachowywał się jakby robił łaskę,że w ogóle sie do mnie odzywa.Ja się pytam co taki człowiek (bo...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2016.04.08 23:20

Nie polecam tego szpitala.

Pielęgniarki bardzo nieodpowiedzialne za pacjentów. Moja babcia była na rehabilitacji w tym szpitalu. Przychodząc z ćwiczeń, pielęgniarki otwierały okna nie zdając sobie sprawy że pacjentka jest zgrzana po tych ćwiczeniach. Gdy nagle zachorowała na zapalenie oskrzeli A dopiero jak się...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: gregor

gregor, napisano: 2013.11.15 11:13

Krzywdzące opinie

Myślę, że opinie dotyczące mało fachowych usług wykonywanych przez personel koneckiego szpitala są krzywdzące dla w/w placówki. Miałem w ostatnich dniach członka rodziny leczonego na oddziale chirurgii i byliśmy zadowoleni z wykonywanych usług i leczenia. Personel jest bardzo profesjonalny.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła