Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu

Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu

Bytom, ul. Stefana Batorego 15
tel. (0-32) 786-14-00,
fax (0-32) 786-16-46 lub
(032) 786-14-29
www.szpitalspec2.bytom.ids.pl
Średnia ocena:
3.07

Polecany:
Raczej TAK

powiat: m. Bytom

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/15)  

Gość 2017.10.04 12:37   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zastanawia mnie czy Pani dr Gwóźdź Jezierska kiedy przyjmuje 200 zł za wizytę prywatną to zostawia swoją impertynencję za drzwiami? W każdym razie podczas wizyty państwowej ma jej pod dostatkiem! Podejście do małego dziecka- katastrofa! Podejście do rodzica - katastrofa! Stwierdzenie,że nie wyjmie dziecku woskowiny z ucha bo się spoci; dziecko ją pokopie a i tak nic z tego nie wyjdzie - bezcenne!! A generalnie każdy problem rozwiąże skalpel! Impertynencja, buta, foch -słowa klucze po wizycie u Pani dr. A z tego co wiem to lekarz jest od tego żeby nas leczyć a nie my od tego żeby leczyć jego...  więcej »

Gość 2016.01.08 21:04   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Wczoraj wróciłam z 3 letnia córeczka ze szpitala.Milena miała zabieg usuwania III migdala i podciecie dwóch pozostałych.Jestem bardzo zadowolona z pobytu.Wszystko idzie szybko i sprawnie,pielęgniarki są bardzo miłe i opiekuńcze,chetnie odpowiadają na wszystkie pytania.Moją córeczkę operowala dr.Liszczyk-Mania,naprawdę niesamowita kobieta.Cieszę się że mamy już to za sobą😉Polecam ten szpital,oddział.  więcej »

Gość 2015.01.26 10:12   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam, nikomu nie polecam by musiał kiedykolwiek korzystać z poradni laryngologicznej dla dzieci w tym szpitalu. Byłam tam w zeszłym tygodniu z moją córeczką i sposób w jaki zostałyśmy potraktowane przez Panią Doktor Gwóźdź-Jezierską jest karygodny. To nie była wizyta tylko jakiś koszmar. Pani Doktor nie ma w ogóle podejścia do małych pacjentów, jest nie miła, nie sympatyczna, wręcz wściekła na widok samego dziecka. Dużo by szło pisać o horrorze jaki tam przeszliśmy, ale uwierzcie mi, że nie mam już siły. Na samą myśl o tamtej wizycie łzy cisną mi się do oczu. Jak można, pytam się jak można w...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2011.11.10 08:29

opinia

tez lezalam z dzieckiem dwa razy na tym oddziale super personel tak lekarski jak i pielegniarski zawsze byly jak trzeba bylo nikt nigdy nie powiedzial NIE super polecam

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

sztuczna biżuteria wesele slubna unieważnienie małżeństwa kościelneg Category5 Technology TV Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła