Zapamiętaj Zaloguj
Szpital w Proszowicach

Szpital w Proszowicach

Kopernika 13, 32-100 Proszowice
telefon:(012) 386 51 00
fax: (012) 386 14 00
spzoz.proszowice@poczta.fm
www.spzoz.proszowice.pl
Średnia ocena:
2.38

Polecany:
Nie wiem

powiat: proszowicki

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2018.08.13 22:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Podziękowania dla Personelu Medycznego Oddziału Chirurgii Ogólnej Serdecznie dziękuję Panu Ordynatorowi dr.n. med.Jerzemu Buckiemu,lekarzom pracującym na tym oddziale w tym dr. St.Rzucidło, dr.G.Walencikowi, troskliwym Pielęgniarkom, a w szczególności dr. KRZYSZTOFOWI BUCKIEMU za mistrzowskie przeprowadzenie operacji, za oddanie, życzliwość, ciepłe słowa i wielkie serce, które ułatwiły mi powrót do zdrowia. Panie doktorze, jest Pan wyśmienitym fachowcem, i wspaniałym człowiekiem oddanym swojej pracy !!! Dziękuję za opiekę i życzę wszystkim Państwu wiele satysfakcji, zadowolenia, sił i zdrowia w codziennym wykonywaniu pracy. Wdzięczny pacjent Adam Wakszyński  więcej »

Gość 2018.06.29 17:11   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Witam zostałam dziś zlecewazona przez Panią chirurg która przyjmowała w przychodni szpitalnej zrobiłam dwa podejścia jedno na wstępie w drzwiach nawet nie popatrzac na skierowanie które wystawił mi lekarz pierwszego kontaktu na pilne chciałam zapytać czy mnie przyjmie z podejrzeniem czysty bakera to się na mnie wydarła a ja tylko zapytałam, drugie podejście zrobiłam bo 2 godz spędzenia na sorze bo się zwijania z bólu gdyż na sorze , pani doktor jedynie dala mi zastrzyk przeciw bólowych i napisała w karcie ze konsultacja chirurgiczna i usg tętnic zylnych bo nie jest w stanie mi zrobić usg więc mi powiedziała bym...  więcej »

Gość 2018.04.16 15:07   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Najbardziej denerwuja mnie te damy w rejestracji...sa okropne...wukłucaja sie z ludzmi...poza tym gubia nawet karty pacjentow z przebiegiem roznych zabiegow...powinni mlode osoby pracowac tam i usmiechniete...  więcej »

Gość 2018.04.12 07:33   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Nie będę odkrywcą Ameryki, kiedy stwierdzę,że wszystko zależy od ludzi. Nie wszystko jest zależy od pieniędzy. Przez 3 tygodnie odwiedzałam mojego męża po operacji na oddziale chirurgii. Jestem bardzo wdzięczna całemu personelowi na tym oddziale. To jest naprawdę "Leśna Góra". Super panie pielęgniarki,salowe. Widać "serdeczna troskę" o pacjenta. Czyściutko. Szczególne podziękowania dla Pana Ordynatora dr. Rzucidło oraz dla P dr.Walencika. Podziwiam zaangażowanie w pracy. Dziękujemy serdecznie,życzymy sukcesów w pracy i dużo, dużo ZDROWIA.  więcej »

Gość 2017.10.28 22:07   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość szpital jest bardzo kiepski, lekarze z wyższością odnoszą się do pacjentów i ich rodzin. Słowo empatia jest im obce.  więcej »

Gość 2015.05.01 19:03   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Ua lat temu rodziłam w tym szpitalu,już na samym przyjęciu trafiłam na b.nie miła kobietę...to biodra za wąskie. ,to nie mogła znaleźć jakiegoś wyniku w książeczce to wręcz zrobiła mi awanturę że powinnam wiedzieć gdzie to jest...wtedy nie byłam jeszcze szczęśliwą mężatką,gdy rodzilam miałam 20 lat,sądzę że to też miało wiele wspulnego z wyjątkowym "olewaniem" mnie...jedna pani pozwoliła sobie nawet na uszczypliwosc co do mojego stanu cywilnego i była nie przyjemna,sytuacja zmieniała się tylko w tedy gdy w pobliżu był ordynator...przez komunikatywność Pań poloznych ,zaczęłam jeść po 3 dniach po porodzie. Panie stwierdziły że po cc nie można jeść normalnych...  więcej »

Gość 2013.11.22 19:59   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Jestem nastoletnią mamą pomimo mojego wieku bardzo miło wspominam pobyt na ginekologii, porodówce i położnictwie. Bardzo miłe panie położne. Bardzo dobra opieka nad matką oraz dzieckiem. W przyszłości do porodu na pewno wybiorę szpital w proszowicach.  więcej »

Gość 2013.05.15 20:42   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ktoś powinien się zainteresować tym, co się dzieje w tym szpitalu, na tym oddziale. Tyle się mówi o opiece okołoporodowej itp. - tutaj jej nie ma! Fatalna opieka, na porodówce-zero zainteresowania stanem kobiety... do momentu, aż kiedyś coś się nie stanie. Nie wierzyłam we wszystkie negatywne opinie na temat tego oddziału, ale teraz w 100% je popieram. Nie polecam! nigdy w życiu już mnie tam nie będzie - jeśli w ogóle będę kiedyś rodzić, bo po tych wspomnieniach, to może być ciężko.  więcej »

Gość 2013.04.19 08:33   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość bardzo zla opieka po porodzie, traktowanie ludzi jak przedmiot! nie polecam tego szpitala do porodu STANOWCZE NIE  więcej »

Gość 2013.04.19 08:31   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość same zle wspomnienia, omijac szerokim lukiem.... !!!!!!!!!!!!!!  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
projekty domów jednorodzinnych libido kobiet foto fotografia slubna Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła