Zapamiętaj Zaloguj
Szpital Wojewódzki w Poznaniu LUTYCKA

Szpital Wojewódzki w Poznaniu LUTYCKA

ul.Juraszów 7/19
60-479 Poznań
tel.(61)8212200
fax (61)8411482
Średnia ocena:
1.88

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.05.06 01:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nigdy więcej szpitalu na lutyckiej prędzej. Prędzej weterynarz by mnie wylecz jak oni siedziałem na sor przez 8 godzin po czym łaskawie znalazł ktoś dla mnie czas i powiedział że nie widzi podstaw do zatrzymania mnie w szpitalu więc się nic nie dowiedziałem a z bólem brzucha na leki przeciw bólowe czekałem 3 godziny na ktore i tak się nie doczekałem. Odradzam ten szpital  więcej »

Gość 2018.12.28 22:07   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Sor na lutyckiej tragedia. Pierwsza pomoc otrzymuje się po 3 godzinach minimum. Pacjenci że złamania i, zwichnieciami i innymi dolegliwościami muszą godzinami czekać za lekarzem który kawki spija na oddziale lub pielęgniarki podrywa. Nie odwiedzaj ie tej placówki tam pacjenta traktują gorzej niż źle.  więcej »

Gość 2018.12.21 15:59   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Masakra  więcej »

Gość 2018.10.02 11:02   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam .Dziś byliśmy z żoną w tym pięknym budynku na Lutyckiej zwanym potocznie szpitalem.Początek zaczął się od nie sympatycznej i aroganckiej baby w recepcji na wejściu,potem to już tylko gorze, dotarliśmy do pokoju kwalifikacji by móc dotrzeć do pokoju słynnego numeru 20 a tam tłum ludu maksymalnie zdezorientowanego,lekarzy to tylko wchodzący i wychodzący bądź na kawkę lub z kawką.Po 2,5 godzinach czekania pod drzwiami gdzie nikogo z nie przyjęto do słynnego 20 pokoju daliśmy za wygrane i szukaliśmy pomocy tam gdzie nas traktują jak człowieka.Powiem wprost NIE JEDź TAM JAK NIE MUSISZ  więcej »

Gość 2018.09.23 07:41   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Lekarze dyżurni w dn.22.09.18 Izby Przyjęć i Ortopedii to dno dna.  więcej »

Gość 2018.09.03 17:34   Dziedzina medyczna: Dermatologia i Wenerologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Tragedia. Mama trafiła do tego okropnego miejsca z alergią skórną, wyszła ze zmniejszonymi zmianami, bo lekarze sięgnęli po ostatnią deskę ratunku, nie istotne dla nich były skutki uboczne leków oraz wcześniej przebyte choroby. "Leczą" skutki i ledwo próbują znaleźć ich przyczynę. Pielęgniarki na tym oddziale to potwory (oczywiście nie wszystkie) - jedna np z premedytacją sprawiła mamie ból podczas wkłucia, bo przecież lubi ból skoro ma tatuaż (sic!) W tym szpitalu brakuje nawet podstawowych leków. Pielęgniarki ŻYCZĄ sobie, żeby je poinformować wcześniej, że muszą pacjentowi podać jakiś lek, bo normalnie nie mają go "na stanie". O bałaganie nie wspomnę. Na...  więcej »

Gość 2017.06.27 10:13   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital ten to tragedia. A ORTOPEDIA TO DNO (lekarze)  więcej »

pablotto 2015.06.29 05:52   Dziedzina medyczna: Chirurgia urazowa

Ocena: 5 Użytkownik: pablotto Dotyczy odddziału ortopedii - właśnie spędziłem kilka dni na tym oddziale w związku z operacją kolana. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Bardzo wysoko oceniam pracę personelu - jego fachowość i uprzejmość. Od razu zapewniona jest również wstępna rehabilitacja, również przez profesjonalistów. Warunki sanitarno-socjalne oceniam na 4 z plusem. Ja akurat leżałem na sali 2-osobowej, która miała węzeł sanitarny (łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą) współdzielony z drugą taką salą. Nieco niżej oceniam jedzenie - bywało i całkiem smaczne, jak i pozbawione smaku. Ilość na talerzu też często nie była powalająca. Jasne nie jest to prywatna klinika i nie ma...  więcej »

Gość 2014.12.10 09:08   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Witam. W sierpniu b.r. miałem wykonaną operację zatok, przegrody i polipów. Jestem wdzięczny za wykonaną operację pani oddynator Otolaryngologii, które wykonała tę operację. Składam również podziękowania dla personelu tego oddziału za profesjonalną opiekę szczególnie po operacji.  więcej »

Gość 2014.10.14 09:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość SOR na lutyckiej to tragedia.... Ordynatorka z tytulem LEKARZA MEDYCYNY RATUNKOWEJ,czyli z wiedza jaka ma kazdy ratownik medyczny po 3-letniej szkole... Zaprowadzila swoje rzady poprzez mobbing na wszystkich pracownikach SORu,kto nie wchodzi jej i pania oddzialowym,ktore notabene tez sa w jej klice,ten ma po prostu przerabane!!! Burdel w zarzadzaniu SORem jest na maksa,ale chyba jest blisko z dyrektorem szpitala bo wszystko zamaiatane pod dywan jest!!!! Jak ktos ma dojscia to najlepiej marszalka wojewodztwa powiadomic co tam sie dzieje albo ministra zdrowia,pracownicy boja sie o prace dlatego milcza,to pokazuje jaki mobbing tam panuje!!!!!! Przykladem niech bedzie pacjent z podejrzeniem EBOLI z...  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła