Zapamiętaj Zaloguj
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

ul. Żeromskiego 113
90-549 Łódź
tel. 042 6393452, 6393453, 6393458, faks 042 6393452.
www.usk2.umed.lodz.pl
Średnia ocena:
1.92

Polecany:
Nie wiem

powiat: łódzki wschodni

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
Poprzednia 1 2 3 Następna

Gość 2019.02.09 18:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital powinni zamknąć a dyrektora i lekarzy a zwłaszcza pielęgniarki powiązać nafaszerować psychotropami i skazać na powolną śmierć. Powinni umierać głową śmiercią. Życzę aby na starość zostali potraktowano tak jak sami traktują starsze bezbronne osoby. Znieczulica, bezduszność zero empatii!!!Potwory zwłaszcza pielęgniarki!!!  więcej »

Gość 2019.02.09 18:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zgadzam się ten szpital to prawdziwa mordownia. Ludzie starsi leżący traktowani gorzej niż zwierzęta zwłaszcza na oddziale nefrolologii na oddziale wzmożonego nadzoru. Sfrustrowany lekarze nie udzielają rodzinie informacji, tłumacząc to brakiem czasu, nadmiarem pracy zmrczeniem. Pielęgniarki znęcają się nad pacjentami obłożnie chorymi.Zaglądają od czasu do czasu w pampersa nie myją nie karmią nie dają pić. Pacjenci mogą liczyć tylko na opiekę rodziny. Leżą związani naszprycowani psychotropami!!! Szok!!!! Jeżeli rodzina da kasę to zajmę się lepiej. W hierarchii najpierw jest lekarz, pielęgniarka a pacjent na samym końcu. Jeżeli ktoś wychodzi z tego szpitala żywy to cud. Rodzina bezsilna a oni robią...  więcej »

Gość 2019.02.09 17:56   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Eutanazja ludzi starszych w tym szpitalu  więcej »

Gość 2018.07.03 12:23   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dramat, jeszcze raz dramat. Pracują sami bogowie, wszyscy zapatrzeni w siebie, zapominając o pacjencie. Zero informacji, zero zainteresowania, do krzyków na chorych są pierwsi. Wstyd , że nazywają się lekarzami. Nie polecam  więcej »

Gość 2018.05.20 16:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Mój syn udał się do tego szpitała, gdyż wystąpiły komplikacje po zabiegu wykonanym w innym szpitalu. Powstał żylak odbytu, który szybko pęczniał. W szpitalu odmówiono mu pomocy, nawet nie zbadano. W innym szpitalu natychmiast wykonano nacięcie i udzielono pomocy i wszelkich informacji, moja ocena to mniej niż zero, szkoda, że takiej nie przewidziano  więcej »

Gość 2018.05.10 09:40   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Fatalne podejście pielęgniarek i lekarzy ogólnie personelu. Nie uprzejmi, nie pomocni. Nawet przy pacjentach ciężko chorych, nie mogących przy sobie wiele zrobić , wielkie oburzenie , że pacjent poprosi o co kolejek , odżywki pielęgniarek hamskie i bezczelne. Konieczna kontrola wobec kontaktu z pacjentem !!!!! Nie polecam , chyba , że wyjścia nie będzie.  więcej »

Gość 2018.01.08 16:46   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Nie mam zastrzeżeń do tej placówki.W listopadzie miałam operowanego kciuka po nieudanej operacji w innym mieście.Palec jest na stałe unieruchomiony bo nie dało się już nic zrobić.Jestem wdzięczna lekarzom za dobrą opiekę i za to że w końcu mogę się wyspać bez bólu.Serdeczne podziękowania dla profesora Dutkiewicza i dla doktora Rokickiego.Dziękuję  więcej »

Gość 2016.10.13 18:42   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość szpital do gruntownej reorganizacji - brak oznakowań. czas w izbie przyjęć płynie jak w starożytności.marni lekarze i raczej leniwi ,wszystko z łaski.  więcej »

Gość 2016.09.12 21:20   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jestem zawiedziony tym szpitalem. Rok czekalem na operacje haluksa. Na skier.bylo napisane zeby dzwonic tydzien przed operacja wiec zadzwonilem. Niestety nikt nie odbieral. Pod innym numerem kazano zadzwonic mi 1 dzien przed operacja!! Co juz jest nie powazne. Poszedlem do szpitala ,tego samego dnia mialem miec operacje i pan dr.Łaganowski powiedzial ze za godz bedzie operacja prosze sie szykowac. Po 2 godz przychodzi i mowi ,ze operacji nie bedzie dzis tylko jutro. Na drugi dzien dowiedzialem sie ze operacji po prostu nie bedzie!!. Uwazalem szpital WAM za jeden z lepszych w wojewodztwie,ale lekarze robia sobie tam kpiny z pacjentow. Chlopak...  więcej »

Gość 2015.11.23 09:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Lekarza wspaniali ale reszta personelu do bani, w ogóle nie poinformowani, zero informacji mam wrażenie, że stanowiska obsadzone są znajomymi bez odpowiednich klaryfikacji. Okienka rejestracyjne otwierane są strasznie nie punktualnie i z pretensjami oraz kwaśną miną, że Pani musiała przyjść do pracy, pacjenci wysyłani są od okienka do okienka po czym dostają informacje że to nie ten oddział i nie mogą udzielić pomocy gdzie trzeba się skierować po pomoc w zwykłej rejestracji. Może trzeba wymienić personel a Panie z okienek niech odpoczną na bezrobotnym i przemyślą, że nikt dla przyjemności tam nie przychodzi. W szpitalu brak ogólnej informacji o działach...  więcej »
Poprzednia 1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła