Zapamiętaj Zaloguj
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

ul. Żeromskiego 113
90-549 Łódź
tel. 042 6393452, 6393453, 6393458, faks 042 6393452.
www.usk2.umed.lodz.pl
Średnia ocena:
1.92

Polecany:
Nie wiem

powiat: łódzki wschodni

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2019.07.27 13:51   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Jestem bardzo zadowolona z opieki na oddziale chirurgii ręki. Udzielono mi fachowej pomocy przy skomplikowanym złamaniu nadgarstka. Cały personel bardzo miły i sympatyczny oraz pomocny. Mimo całej przykrej sytuacji ze złamaniem , uważam , że lepiej trafić nie mogłam. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję za pomoc i opiekę.  więcej »

Gość 2019.05.30 10:01   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Większość opinii na temat tego szpitala jest negatywnych, moja opinia jest również negatywna. Nie wiem jak sytuacja wygląda na innych oddziałach, jednak Kliniki Ortopedii nigdy nie będę miło wspominać. Mój krótki pobyt na tym oddziale był gehenną. Przede wszytkim do wymiany jest prawie cały personel pielęgniarek. Zero pomocy z ich strony, zero zainteresowania leżącym pacjentem (takich na tym oddziale jest niestety najwięcej). Chamskie i ordynarne zachowanie,pretensje i ciągle podniesiony głos. Aby doprosić się o miskę z wodą w celu zachowania choć minimum higieny (o pomocy przy tej czynności trzeba zapomnieć)można czekać godzinami i się nie doczekać, bo "księżniczki" w ciągu...  więcej »

Gość 2019.05.16 11:29   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość A ja mam jak najlepsze zdanie o tej placówce.Leżałam tam kilka krotnie na chirurgii ręki.Personel lekarze jak i panie pielęgniarki przemiłe i bardzo pomocne.Lekarze przed operacją jak i po bardzo dbają o pacjentów.  więcej »

Gość 2019.05.15 17:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Wizyta w poradni - poza rozmową z lekarzem - wyjątkowo niemiła, począwszy od rejestracji, skończywszy na rentgenie i gipsowni. Odbyłem ze starszą już mamą kilka wizyt, zawsze tak samo: pokrzykiwanie, popędzanie, zero empatii. Poza tym wyglada tak, jakby w tym szpitalu nie było żadnego systemu komputerowego obsługi chorych (przynajmniej na poziomie poradni specjalistycznej); bez kartki z nabazgranym terminem wizyty na kolejną nie przyjmą, kopii rentgena nie wydadzą, ze wszystkim ogromne problemy, jak za czasów głębokiego PRLu! Jedynym człowiekiem z właściwym podejściem do pacjenta w tym ważnym obiekcie łódzkiego Uniwersytetu Medycznego był.... pan parkingowy! Wstyd!!!  więcej »

Gość 2019.02.10 07:27   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Pielęgniarki wykonują swoje czynności z łaski. Brak empatii o rodzinie już nie wspomnę. Lekarze tłumaczą się brakiem personelu, lekarza prowadzącego trudno znaleźć. Najgożej mają pacjenci przykuci do łóżka mogą liczyć na empatię i zainteresowanie że strony rodziny. Jak człowiek jest na chodzie to sobie jakoś poradzić z osobami w zaawansowanym wieku jest najgożej. Dostają leki uspokajające po których ciągle śpią, przez co słabną w oczach. Tak nie powinno być, dlaczego nikt tego nie kontroluje????  więcej »

Gość 2019.02.10 07:16   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niektóre pielęgniarki nie miłe zwłaszcza dla rodziny traktują ich jak intruzów. Przecież rodzina ich obciąża zwłaszcza w pielęgnacji osób obłożnie chorych. Lekarza też trzeba szukać a jak już siè znajdzie to zbywa rodzinę nie ma czasu porozmawiać o stanie pacjenta. Dramat!!!  więcej »

Gość 2019.02.10 07:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Słaba opieka  więcej »

Gość 2019.02.09 18:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital powinni zamknąć a dyrektora i lekarzy a zwłaszcza pielęgniarki powiązać nafaszerować psychotropami i skazać na powolną śmierć. Powinni umierać głową śmiercią. Życzę aby na starość zostali potraktowano tak jak sami traktują starsze bezbronne osoby. Znieczulica, bezduszność zero empatii!!!Potwory zwłaszcza pielęgniarki!!!  więcej »

Gość 2019.02.09 18:10   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zgadzam się ten szpital to prawdziwa mordownia. Ludzie starsi leżący traktowani gorzej niż zwierzęta zwłaszcza na oddziale nefrolologii na oddziale wzmożonego nadzoru. Sfrustrowany lekarze nie udzielają rodzinie informacji, tłumacząc to brakiem czasu, nadmiarem pracy zmrczeniem. Pielęgniarki znęcają się nad pacjentami obłożnie chorymi.Zaglądają od czasu do czasu w pampersa nie myją nie karmią nie dają pić. Pacjenci mogą liczyć tylko na opiekę rodziny. Leżą związani naszprycowani psychotropami!!! Szok!!!! Jeżeli rodzina da kasę to zajmę się lepiej. W hierarchii najpierw jest lekarz, pielęgniarka a pacjent na samym końcu. Jeżeli ktoś wychodzi z tego szpitala żywy to cud. Rodzina bezsilna a oni robią...  więcej »

Gość 2019.02.09 17:56   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Eutanazja ludzi starszych w tym szpitalu  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła