Zapamiętaj Zaloguj
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 2 im. WAM Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital Weteranów

ul. Żeromskiego 113
90-549 Łódź
tel. 042 6393452, 6393453, 6393458, faks 042 6393452.
www.usk2.umed.lodz.pl
Średnia ocena:
2.83

Polecany:
Nie wiem

powiat: łódzki wschodni

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2018.01.08 17:46   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Nie mam zastrzeżeń do tej placówki.W listopadzie miałam operowanego kciuka po nieudanej operacji w innym mieście.Palec jest na stałe unieruchomiony bo nie dało się już nic zrobić.Jestem wdzięczna lekarzom za dobrą opiekę i za to że w końcu mogę się wyspać bez bólu.Serdeczne podziękowania dla profesora Dutkiewicza i dla doktora Rokickiego.Dziękuję  więcej »

Gość 2016.10.13 20:42   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość szpital do gruntownej reorganizacji - brak oznakowań. czas w izbie przyjęć płynie jak w starożytności.marni lekarze i raczej leniwi ,wszystko z łaski.  więcej »

Gość 2016.09.12 23:20   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Jestem zawiedziony tym szpitalem. Rok czekalem na operacje haluksa. Na skier.bylo napisane zeby dzwonic tydzien przed operacja wiec zadzwonilem. Niestety nikt nie odbieral. Pod innym numerem kazano zadzwonic mi 1 dzien przed operacja!! Co juz jest nie powazne. Poszedlem do szpitala ,tego samego dnia mialem miec operacje i pan dr.Łaganowski powiedzial ze za godz bedzie operacja prosze sie szykowac. Po 2 godz przychodzi i mowi ,ze operacji nie bedzie dzis tylko jutro. Na drugi dzien dowiedzialem sie ze operacji po prostu nie bedzie!!. Uwazalem szpital WAM za jeden z lepszych w wojewodztwie,ale lekarze robia sobie tam kpiny z pacjentow. Chlopak...  więcej »

Gość 2015.11.23 10:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Lekarza wspaniali ale reszta personelu do bani, w ogóle nie poinformowani, zero informacji mam wrażenie, że stanowiska obsadzone są znajomymi bez odpowiednich klaryfikacji. Okienka rejestracyjne otwierane są strasznie nie punktualnie i z pretensjami oraz kwaśną miną, że Pani musiała przyjść do pracy, pacjenci wysyłani są od okienka do okienka po czym dostają informacje że to nie ten oddział i nie mogą udzielić pomocy gdzie trzeba się skierować po pomoc w zwykłej rejestracji. Może trzeba wymienić personel a Panie z okienek niech odpoczną na bezrobotnym i przemyślą, że nikt dla przyjemności tam nie przychodzi. W szpitalu brak ogólnej informacji o działach...  więcej »

Gość 2013.07.13 21:32   Dziedzina medyczna: Endokrynologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość .  więcej »

Gość 2012.06.15 11:13   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Na oddziale kardiologi przebywał mój tata tak on i ja też uwarzam że na tym oddziale pracują ludzie fachowi jak i kompetętni .A szczegulne podziękowania KIERUJE POD ADRESEM DOKTORA BISINGERA to CUDOWNY LEKARZ.  więcej »

Gość 2011.08.23 13:00   Dziedzina medyczna: Chirurgia klatki piersiowej

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Po drobnych zawirowaniach wszystko przebiegało fachowo i miło. Należałoby usprawnić działanie izby przyjęć.  więcej »

Gość 2011.05.10 12:13   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam ,czekam od kilku lat na przyjęcie do kliniki chirurgii ręki ,miałem już kilka krotnie przesuwany termin przyjęcia pomimo licznych telefonów z mojej strony jestem zawsze zbywany itd prawdopodobnie chodzi tu o tkzw. kopertę .To skandal powinien tym sie zająć prokurator i mam nadzieję że tak będzie.  więcej »

Gość 2011.02.23 21:41   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Jestem rozczarowny opieką. Już na wstępie pani w rejestracji niemiła i opryskliwa. Na oddziale ładnie i czysto i to jedyne plusy. Opieka FATALNA. Pielęgniarki zapominją, że są w pracy, ciągle siedzą w swoim pokoju skąd słychac dość głosne śmiechy, o wszystko trzeba prosić a jak coś robią to niestety z łaski. Poprawienie poduszki to juz luksus którego nie można wymagać, niestety z basenem też jest bardzo duży problem (słyszałem jak panie licytowały się która w końcu przyniesie, a moze najmłodsza wiekiem, a moze stażem.....) Na szczeście są też PRAWDZIWI lekarze - spotkałem tam 3. Anastazjologa, straszego pana dr i jednego...  więcej »

Gość 2010.03.24 10:29   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Oddział jest wspaniały i lekarze i pielęgniarki są bardzo fachowi i mili.Szczególnie zwraca uwagę swą profesjonalnością i urodą pan doktor A.Bissinger,jest po prostu cudowny!!  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry łóżka do masażu System wymiany Linków Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła