Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc im. St. Staszica w Ludwikowie k.Poznania

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Gruźlicy i Chorób Płuc im. St. Staszica w Ludwikowie k.Poznania

62-050 Mosina
Centrala:(061) 8-132-831
www.ludwikowo.one.pl
Średnia ocena:
1.84

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2019.05.19 12:57   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital ma jeden wielki minus, alkohol wśród pacjentów. Alkohol zakupiony w pobliskich sklepach. Należy również podkreślić, że szwendanie się po okolicy osób z gruźlicą prądkującą jest chyba nie tak?!  więcej »

Gość 2019.04.04 07:35   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Szpital ładny, odnowiony. Warunki w środku też przyzwoite. Personel, jak to personel. Ma lepsze i gorsze dni, ale ogólnie jest spokojnie i w miarę miło. Sale są kilkuosobowe, my jesteśmy akurat we 2 na 1 sali z własną łazienką. Nie wiem jak jest w innych salach. NA MINUS: brak sklepu w szpitalu i najbliższej okolicy (można się zdziwić!!), brak apteki, telewizja z 9 kanałami na automat monetowy, typ ludzi (specyficzni gruźlicy palący fajkę za fajką starsi ludzie po przejściach), kiepskie jedzenie (do przeżycia, ale naprawdę średnio) NA PLUS: darmowe logowanie do internetu wifi na 45 minut i znów trzeba się...  więcej »

Gość 2018.11.17 16:30   Dziedzina medyczna: Pulmonologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość jedzenie beznadziejne, nie chodzi co podają ale jak ??? jak może jedna i ta samabfirma cateringowa 3 dni pod rząd serwować ser biały na śniadanie ???? z urozmaicenia dań ocena niedostateczna  więcej »

Gość 2018.03.29 21:14   Dziedzina medyczna: Pulmonologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Byłem tam i niejest tak strasznie jak sie wydaje trzeba przyzwyczaic sie do otoczednia i do ludzi jesteś sam(a) trzeba przywyknąć do ludzi ja sobie radzilem fakt faktem z początku jedzenie nie było najlepsze poł surowe ziemniki ale zaz bylo coraz lepiej po chwalm gdy szedlem tam do szpitala ana pluca wazylem 55 kg gdy wychodzilem mialem 75kg to jest roznica prawda mialem zakaz palenia fajek a i tak pale a waga idzie do gory mam 80kg  więcej »

Gość 2015.03.30 12:41   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Szpital położony jest w przepięknej okolicy, byłam nią zauroczona... Oddział niestety jest ciasny z jednym czynnym rowerkiem na korytarzu, wiele zmian wymagają warunki sanitarne (jedna łazienka dla kobiet i mężczyzn) i niestety jedna czynna toaleta. Personel medyczny jest bardzo zaangażowany w pomoc pacjentom (dziękuję wszystkim, którzy się mną opiekowali). Poprawy wymagają też posiłki cateringowe (obiady z mącznymi sosami, zupy z mąką). Mimo wszystko, polecam :-)  więcej »

Gość 2015.03.19 12:41   Dziedzina medyczna: Pulmonologia

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Tragedia jedzenie masakra karzdy zzadzi jak chce z jednej strony pomoga z drugiej wywiazą na wuzku lub gorzej nogami do przodu.. niby pomogą a ludzie tam cierpia byłem tam masakra nie masakra to co tam jest.  więcej »

Gość 2014.12.19 12:11   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W marcu 2014r. dowiedziałem się że mam raka płuc. Od tego czasu do grudnia tego roku odwiedziłem 5 szpitali i ośrodek w Ludwikowie. Ludwikowo - pani ordynator to kobieta ciepła, konkretna dbająca o dobro pacjenta lekarze - lekarz prowadząca kobieta anioł ( lekarz z prawdziwego zdarzenia) We Wrześni ucięto mi połowę dużego palca u prawej nogi. Przyjechałem leczyć lampami raka pani doktor widząc mój ból z nogą robiła wszystko bym dostał się w Poznaniu do szpitala by ratować nogę. Po badaniach ( na przepływ w żyłach) trafiłem na 28 czerwca ( Cegielski) tam ucięto mi nogę poniżej kolana, średni personel...  więcej »

Gość 2014.11.01 00:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Szanowni Państwo, dlaczego piszecie takie głupoty. 1- Oddział Pulmonologiczno - Rehabilitacyjny - kolejka na przyjęcie do szpitala ok. 6 miesięcy - wszyscy leczeni chcą do Ludwikowa. 2. Oddział Onkologiczno - Pulmonologiczny - na tym oddziale nikt z własnej woli nie leży. Są to ciężko chrzy ludzie, którzy dzięki takiemu szpitalowi mogą liczyć na pomoc i opiekę. Karetki dowożące pacjentów na naświetlania są dezynfekowane, a w okresie chłodów i zimna są ogrzewane. Posiadają klimatyzację. 3. - Co do jedzenia - każdy z pacjentów ma inne podniebienie (lepsze, gorsze, delikatniejsze), ale najczęściej jest tak, że najwięcej krytykują Te osoby które w domu...  więcej »

Gość 2014.09.29 18:24   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Mój dziadek trafił tam w celu podleczenia dwa lata temu, jednak jego stan ogólny oceniany był na dobry, oprócz lekkich duszności, wszystko było dobrze. Po ok.tygodniu, został przywieziony karetką do domu,wniesiony na noszach, nie był w stanie wstać ani załatwiać jakichkolwiek swoich potrzeb. Niestety nie potrafił się także wysłowić oraz nie poznawał członków rodziny. Okazało się że po poworcie ze szpitala leczącego gruźlice i choroby płuc, wrócił z zapaleniem płuc.. Trafił do szpitala w Poznaniu i niestety nie udało się go odratować...  więcej »

Gość 2014.07.06 16:35   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ja słyszałam że ten szpital nie ma dobrej opini dla tego ludzie sie z tamtą szybko wypisują na wlasne żadanie i jak tam sie masz leczyc skoro duzo ludzi chodzi i pije alkohol kaszląc nie zatykaja ust i tak własnie zarażaja inne osoby masakra jakaś  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła