Zapamiętaj Zaloguj

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/90)

Gość 2015.10.03 20:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Witam oto pobyt na SOR w S-cu .... T R A G E D I A ! Miałem pilne skierowanie (tzw. cito) na oddział tego "szpitala". Brat mnie przywiózł, była godz. odnotowania 14.30, ale przedarcie się z SOR do "Szpitala Wojewódzkiego" graniczy z cudem. Personel już wyuczony olewania zgłaszających się. Żadnych badań oprócz ciśnienia i temperatury, żadnego zainteresowania wynikami dotychczasowych badań ! - Stwierdzono jednak że miałem 38,2 st.C czyli gorączka. Personel to chyba "sami swoi" niedouczeni ale z tzw. plecami. Oczywiście zjawił się po 2 godzinach Internista a nie specjalista ... O godz 19.10 zjawił się specjalista, - oczywiście...  więcej »

Gość 2015.09.04 10:41   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Wszyscy wpisujący opinie są niezadowoleni ze wszystkiego co spotyka ich w WSs nr5,a i tak zawsze z byle powodu!!!!zgłaszają się do szpitalnego oddzialu ratunkowego blokując miejsce i czas dla prawdziwie chorych.Warto tez zwrócić uwagę na polską ortografię kiedy piszemy na forum!!!!jezeli ci lekarze są tacy głupi i niekompetentni to lecz się mądrzejszy człowieku sam!  więcej »

Gość 2015.08.25 20:44   Dziedzina medyczna: Neurotraumatologia

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Odpowiadam osobie,która wpisała się w dniu 27 lipca 2015r. o godz.19.22- większą bzdurę od Pańskiej wypowiedzi można tylko wyśnić.To jakiś absurd,przebywałam w tym szpitalu w analogicznym okresie i niczego takiego jak torby wynoszonego przez pielęgniarki jedzenia z oddziału nie zauważyłam.To pomówienie,jeśli rozumie Pan znaczenie tego słowa i radziłabym zastanowić się nad kierowaniem bezsensownych i bezpodstawnych zarzutów.Jedzenia jest wystarczająco wiele,pacjentom niczego się nie reglamentuje,każdy dostaje swoją porcję,a nawet więcej- jeśli zostaje np.pieczywo,to jakim przestępstwem jest zabranie kilku kromek chleba,które pozostały zamiast wrzucenia ich do kubła?To samo z pozostającą zupą. Wielu pacjentów dożywia się we własnym zakresie,bo tak lubi i nie korzysta...  więcej »

Najnowsze wątki na forum

Gość, napisano: 2014.09.28 15:12

otolaryngologia

opinie pacjentow

Gość, napisano: 2013.12.09 18:39

gastrologia-doświadczenia

Kktoś korzysta z poradni gastronomicznej.Mmoże przyjmuje tam ktoś znacznie lepszy od ordynatora oddziału gastrologii? Poradźcie dobrego fachowca.

Gość, napisano: 2013.05.30 19:18

neurologia - opinia pacjenta

Jestem aktualnie pacjentem oddziału neurologicznego. Chciałbym po tygodniowym pobycie podziekować średniemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę. Podziwiam anielską cierpliwość w stosunku do pacjentów wymagajacych szczególnej opieki

Użytkownik: boe

boe, napisano: 2009.02.17

Awantury o Szpital Świętej Barbary w Sosnowcu, ciąg dalszy.

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania marszałka województwa śląskiego Bogusława Śmigielskiego z władzami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie Szpitala imienia świętej Barbary w Sosnowcu. Pomiędzy uniwersytetem a dyrekcją szpitala doszło do ostrego i bezprecedensowego konfliktu o trzy specjalistyczne urządzenia do diagnostyki chorób oczu. Sprawę opisaliśmy we wczorajszym wydaniu "Polski Dziennika...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię