Zapamiętaj Zaloguj

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/86)

iza 2014.07.17 00:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: iza To prży leciała pani dr wpisali wstanie dobrym a po godz karetka mnie domu zabrała. Jak mnie znów zobaczyly to miały mnie dość.  więcej »

iza 2014.07.17 00:14   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: iza Chce dodać że czekałam 7 godzin na izbie przyjęć. Straciłam przytomność leżąc na podłodze i nikt do mnie nie podszedł ani lekarz ani pielęgniarka ani ratownik medyczny. Dopiero jjak mama zaczęła się drzec  więcej »

iza 2014.07.17 00:08   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: iza Najgorszy szpital gorniczy w Będzinie. Nigdy nikomu go nie polecę lekarze kawał ........ tylko pieniądze się liczą a leczyć nie umiał. Ludzie umierają nogi opcinaja nie mogą prawdziwej diagnozy stwierdzić. Oszuści zakłamani  więcej »

Najnowsze wątki na forum

Gość, napisano: 2014.09.28 15:12

otolaryngologia

opinie pacjentow

Gość, napisano: 2013.12.09 18:39

gastrologia-doświadczenia

Kktoś korzysta z poradni gastronomicznej.Mmoże przyjmuje tam ktoś znacznie lepszy od ordynatora oddziału gastrologii? Poradźcie dobrego fachowca.

Gość, napisano: 2013.05.30 19:18

neurologia - opinia pacjenta

Jestem aktualnie pacjentem oddziału neurologicznego. Chciałbym po tygodniowym pobycie podziekować średniemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę. Podziwiam anielską cierpliwość w stosunku do pacjentów wymagajacych szczególnej opieki

Użytkownik: boe

boe, napisano: 2009.02.17

Awantury o Szpital Świętej Barbary w Sosnowcu, ciąg dalszy.

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania marszałka województwa śląskiego Bogusława Śmigielskiego z władzami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie Szpitala imienia świętej Barbary w Sosnowcu. Pomiędzy uniwersytetem a dyrekcją szpitala doszło do ostrego i bezprecedensowego konfliktu o trzy specjalistyczne urządzenia do diagnostyki chorób oczu. Sprawę opisaliśmy we wczorajszym wydaniu "Polski Dziennika...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]