Zapamiętaj Zaloguj

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/93)

Gość 2016.11.27 00:06   Dziedzina medyczna: Chirurgia szczękowo-twarzowa

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Sabina Dymek Stróż · 2 godziny temu to święta prawda to miejsce to smiertalna placówka,moj maz juz walczy 2 miesiac o zycie i nic nie wskazuje na poprawe,boje sie ze najgorsze juz niebawem.....lekarze pseudo lekiarze dentysci z chirurgi szczekowej sa nieodpowiedzalni doprowadzili meza do ropnia w srodpiersiu bo zagubili wynik z wymazu ktory potwierdzil gronkowca skornego codziennie inny antybityk zaden nie pomogl stan meza byl coraz gorszy jednak zaden z tych wysmienitych lekarzy nie wpadl na pomysl by go polozyc na oddziale,mam nadzeje ze odpowiedza blad w sztuce medycznej ktory popelniono i ofiara tego jest moj maz ~sabina1234Data: 26.11.2016r.,  więcej »

Gość 2016.10.29 19:57   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital górniczy w sosnowcu chodzi mi o sor tragedia lekarze w dupie mają pacjentów a wrejestracji pracują ludzie chyba sami ulomi bo nic nie wiedzą czeka się godzinami aż łaskawie cię przyjmą i tylko narzekają że mało zarabiają ja jeszcze bym im pasję ukrycia bo nic nie robią nikomu nie polecam tego szpitala  więcej »

Gość 2016.03.01 12:02   Dziedzina medyczna: Otorynolaryngologia

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Ja nie mogę narzekać. Przyjęcie do oddziału odbyło się szybko i sprawnie. Na oddziale laryngologii Panie pielęgniarki bardzo uprzejme i to na każdej zmianie. Lekarz prowadzący rzetelnie opisał mi mój przypadek, jak będzie wyglądał zabieg operacyjny i cała dalsza procedura po wypisie. Wizyty lekarskie przebiegały szybko z bardzo miłym i rzeczowym ordynatorem. Na koniec wypis dostałam od przemiłej pani sekretarki Sylwii, która zapisała mnie na kontrolę w poradni i wytłumaczyła dalsze postępowanie. Jedzenie w szpitalu było dobre, odpowiednie jak dla mnie. Ja na oddział laryngologii absolutnie nie mam co narzekać i zdecydowanie polecam!  więcej »

Najnowsze wątki na forum

Gość, napisano: 2014.09.28 15:12

otolaryngologia

opinie pacjentow

Gość, napisano: 2013.12.09 18:39

gastrologia-doświadczenia

Kktoś korzysta z poradni gastronomicznej.Mmoże przyjmuje tam ktoś znacznie lepszy od ordynatora oddziału gastrologii? Poradźcie dobrego fachowca.

Gość, napisano: 2013.05.30 19:18

neurologia - opinia pacjenta

Jestem aktualnie pacjentem oddziału neurologicznego. Chciałbym po tygodniowym pobycie podziekować średniemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę. Podziwiam anielską cierpliwość w stosunku do pacjentów wymagajacych szczególnej opieki

Użytkownik: boe

boe, napisano: 2009.02.17

Awantury o Szpital Świętej Barbary w Sosnowcu, ciąg dalszy.

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania marszałka województwa śląskiego Bogusława Śmigielskiego z władzami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie Szpitala imienia świętej Barbary w Sosnowcu. Pomiędzy uniwersytetem a dyrekcją szpitala doszło do ostrego i bezprecedensowego konfliktu o trzy specjalistyczne urządzenia do diagnostyki chorób oczu. Sprawę opisaliśmy we wczorajszym wydaniu "Polski Dziennika...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]