Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu

Plac Medyków 1,
41-200 Sosnowiec

tel. 032 368 20 00,
fax: 032 368 20 32
www.wss5.pl
Średnia ocena:
1.83

Polecany:
Raczej NIE

powiat: m. Sosnowiec

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/88)  

Gość 2015.08.25 20:44   Dziedzina medyczna: Neurotraumatologia

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Odpowiadam osobie,która wpisała się w dniu 27 lipca 2015r. o godz.19.22- większą bzdurę od Pańskiej wypowiedzi można tylko wyśnić.To jakiś absurd,przebywałam w tym szpitalu w analogicznym okresie i niczego takiego jak torby wynoszonego przez pielęgniarki jedzenia z oddziału nie zauważyłam.To pomówienie,jeśli rozumie Pan znaczenie tego słowa i radziłabym zastanowić się nad kierowaniem bezsensownych i bezpodstawnych zarzutów.Jedzenia jest wystarczająco wiele,pacjentom niczego się nie reglamentuje,każdy dostaje swoją porcję,a nawet więcej- jeśli zostaje np.pieczywo,to jakim przestępstwem jest zabranie kilku kromek chleba,które pozostały zamiast wrzucenia ich do kubła?To samo z pozostającą zupą. Wielu pacjentów dożywia się we własnym zakresie,bo tak lubi i nie korzysta...  więcej »

Gość 2015.07.27 19:22   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Dziś miałem okazje się przekonać jak pracują Panie pielęgniarki na odz. NEUROCHIRURGII, mianowicie są nie uprzejme , obiadu nie przynosi się pacjentowi mimo tego że pacjent jest leżący.Gdyby nie rodzina to pacjent by nie jadł , pielęgniarki również twierdzą że nie należy do ich obowiązków pomoc pacjentowi w przejściu z łóżka na wózek (mimo że mają go zabrać na badania). Żałują pacjentom jedzenia , po czym same nakładają sobie pełne talerze jedzenia(to obiad), na kolację byłem świadkiem dawały po małej bułce,resztę bułek i masła same ładowały do reklamówek twierdząc że się zniszczy nie pytając pacjentów czy moją ochotę na więcej....  więcej »

iza 2014.07.17 00:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: iza To prży leciała pani dr wpisali wstanie dobrym a po godz karetka mnie domu zabrała. Jak mnie znów zobaczyly to miały mnie dość.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.09.28 15:12

otolaryngologia

opinie pacjentow

Odpowiedzi

2

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.12.09 18:39

gastrologia-doświadczenia

Kktoś korzysta z poradni gastronomicznej.Mmoże przyjmuje tam ktoś znacznie lepszy od ordynatora oddziału gastrologii? Poradźcie dobrego fachowca.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.05.30 19:18

neurologia - opinia pacjenta

Jestem aktualnie pacjentem oddziału neurologicznego. Chciałbym po tygodniowym pobycie podziekować średniemu personelowi medycznemu za bardzo dobra opiekę. Podziwiam anielską cierpliwość w stosunku do pacjentów wymagajacych szczególnej opieki

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Użytkownik: boe

boe, napisano: 2009.02.17

Awantury o Szpital Świętej Barbary w Sosnowcu, ciąg dalszy.

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania marszałka województwa śląskiego Bogusława Śmigielskiego z władzami Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w sprawie Szpitala imienia świętej Barbary w Sosnowcu. Pomiędzy uniwersytetem a dyrekcją szpitala doszło do ostrego i bezprecedensowego konfliktu o trzy specjalistyczne urządzenia do diagnostyki chorób oczu. Sprawę opisaliśmy we wczorajszym wydaniu "Polski Dziennika...

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Biuro Rachunkowe Kielce apartamenty świnoujście, noclegi lotto systems Błonnik plus foto
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła