Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

51-124 Wrocław
ul. Kamiieńskiego 73a
tel. (071)327-01-00
tel. (071)327-01-11
fax (071)327-05-03

www.wssk.wroc.pl
Średnia ocena:
1.00

Polecany:
Raczej NIE

powiat: wrocławski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/4)  

mirak 2014.11.06 20:44   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: mirak Trafiłem do tego szpitala przywieziony karetką w lipcu 2014 roku z oparzeniami I i II stopnia 20-30% ciała (dłonie, ramiona, przedramiona, twarz, brzuch, uda, twarz). Spędziłem na oddziale chirurgii 4 doby i stanowczo odradzam leczenie tego typy schorzeń w tej placówce. Mam wrażenie, że metody leczenia oparzeń są tam na najbardziej podstawowym poziomie - pacjenta napompować wodą, dać antybiotyk, lek przeciwbólowy, nasmarować na biało i obserwować czy przeżyje. Jak przeżył to po 4 dniach wynocha do domu. Leżałem tam bez opatrunków z otwartymi ranami i pilnowałem cały dzień, aby mnie muchy nie obsiadły – w nocy niestety nie wiem, co...  więcej »

Gość 2011.11.01 16:30   Dziedzina medyczna: Kardiologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety muszę wystawić Oddziałowi Kardiologii Dziecięcej "0".Mój synek był tam już trzykrotnie i za każdym razem pomoc pielęgniarska to raczej dno (oczywiście z pewnymi wyjątkami), pomoc lekarska DNO (!!), niedouczeni, nieprofesjonalni lekarze.A w dodatku zawsze chcą się pozbyć jak najszybciej pacjenta, no bo przecież zabiera im cenne punkty z NFZ.A potem dziecko musi się tułać po Łodziach (daleko od naszego miejsca zamieszkania), Legnicach i innych szpitalach które boja się leczyć dziecko z problemami Kardiologicznymi. Oddział DNO. Jak dla mnie do zlikwidowania. Ten oddział działa raczej jak przychodnia i to też denna.Na wszystkim oszczędzają.Sprzętu nie umieją obsługiwać.DNO. Nie polecam.  więcej »

evkakonevka 2008.12.20 16:38   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 0 Użytkownik: evkakonevka Dwa tygodnie temu miałam atak wyrostka robaczkowego. Udałam się na ostry dyżur do szpitala przy ul. Kamińskiego. Niestety nie mieszkam we wrocławiu, ale akurat wtedy najbliżej było mi tam. Czekałam w zawijającej się kolejce, a brzuch bolał mnie tak, że nie dało sie wytrzymać. Kiedy udało mi się dotać do lekarza, arogancka pani doktor zbadała mnie i potwierdziła wyrostek. Żeby było śmieszniej kazała mi iść na 3 piętro i zapytać się chirurga czy mnie zoperuje. Ledwo doszłam na góre. Lekarze siedzeli!! w swoim pokoju, a na pytanie czy mnie zoperują jeden z nich powiedział, że nie, bo czekają na karetkę....  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła