Zapamiętaj Zaloguj
Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku im. Marcina Kacprzaka

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku im. Marcina Kacprzaka

ul. Medyczna 19
09-400 Płock
tel. (24)3646100
www.wszplock.pl
Średnia ocena:
0.67

Polecany:
Raczej NIE

powiat: płocki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/6)  

Gość 2017.10.15 16:48   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość W szpitalu widać biede na niektórych oddziałach brud paniom salowym nie chce się sprztac tylko aby wyplata była na czas a w lykindy brudno Rezydenci chcą zabrać pieniądze, ale nie tendy droga mowia ze walcza o pacjeta, a chodzi o kase. Ludzie bez serca opieka nasza kuleje a wy wyciągacie pazerne łapy  więcej »

Gość 2016.04.16 10:06   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Krótko na temat szpitala: zmarł mi tam dziadek, babcia i ciocia; ja gdybym w porę stamtąd nie wyszła na własne żądanie, to dzisiaj jeździłabym na wózku inwalidzkim, a mąż cudem żyje. Dziadek leżał na OIOM w 2003 roku po wylewie do mózgu, był nieprzytomny ale żył, zawył alarm oznaczający ciężki stan przedśmiertelny, nikt się nie zainteresował; poszłam do pokoju lekarskiego z informacją o alarmie, lekarka poszła go skasować z tekstem "tu musi wyć bo to jest OIOM", po skasowaniu poszła sobie nie sprawdzając dlaczego wył i nic nie robiąc by uratować pacjenta; godzinę później dziadek zmarł. Grzech zaniechania. Babcia spadła...  więcej »

Gość 2013.09.02 10:46   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Poziom bałaganu i niekompetencji jest w tym "szpitalu" wręcz przerażający. Zrzucanie odpowiedzialności, nieróbstwo, brak komunikacji z rodziną pacjenta, lekceważenie - to tutaj norma. Tata był tu 1,5 dnia - o 1,5 dnia za długo. Zmarł na zawał serca 3 godziny po konsultacji kardiologicznej (!!!) na której stwierdzono brak wskazań do przeniesienia na kardiologię. Lekarz który postawił diagnozę kompletnie nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności. On nawet nie wiedział że Tata zmarł!!! Zero monitoringu, niezlecenie koniecznych badań, diagnozy w oparciu o widzimisię lekarza i efekt niestety tragiczny. Apel do wszystkich, którym nie jest obojętne zdrowie własne czy bliskich - UNIKAJCIE TEGO...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Brak wątków na forum

Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Biuro rachunkowe Kielce weselna wesele slubna software house łódź Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła