Zapamiętaj Zaloguj
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

61-044 Poznań, ul. Mogileńska 42
tel.: (061) 8-738-700
fax: (061) 8-738-703
www.mogilenska.pl
Średnia ocena:
3.03

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 4 Następna

Gość 2019.05.25 20:12   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Na ręce pani oddziałowej dla całego personelu przesyłam ogromne podziękowania za opiekę nad moją żoną. Panie jesteście nieocenione i niedocenione w tej nielekkiej pracy.  więcej »

Gość 2019.02.26 08:01   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Przez 6 tygodni byłam w tutejszym ośrodku rehabilitacji i pragnę z całego serca podziękować za udzieloną mi pomoc w odzyskaniu sprawności. Spotkałam się z nadzwyczajnym zaangażowaniem Pani Doktor prowadzącej, która do każdego pacjenta podchodziła indywidualnie, bieżąco monitorowała postępy w rehabilitacji. Dziękuję również całemu zespołowi rehabilitantów, którzy bardzo profesjonalnie, a jednocześnie z ciepłem, życzliwością i cierpliwością podchodzili do nas pacjentów Jeszcze jedno - naprawdę przyszłam w stanie ciężkim, a wyszłam na własnych nogach bez kul. BARDZO DZIĘKUJĘ.  więcej »

Gość 2018.09.26 10:29   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam pacjentem w okresie od 14 sierpnia do 25 września 2018r. w tym zakładzie. Skorzystałam z 6-tygodniowego okresu rehabilitacji moich obydwu nóg - złamań kości piszczelowych, poszkodowanych w wypadku drogowym. W okresie rehabilitacji zaufałam lekarzom prowadzącym i pracownikom rehabilitacyjnym. Z pokorą oddawałam się w ich ręce. Pragnę wyrazić swoją satysfakcję z poprawy mego stanu zdrowia w wyniku ćwiczeń jakie wykonywałam w ich obecności.  więcej »

Gość 2018.09.19 11:36   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Także chcę się podzielić swoją opinią na temat oddziału dla obłożnie chorych na drugim piętrze. Pacjenci leżą tam w ciężkich stanach, dużo z nich jest nieprzytomnych. Widzę jak ciężką pracę wykonuje personel, a to nie jest łatwa praca. Potrzeba więcej podobnych placówek, bo pobyt jest czasowy, a w domu trudno zapewnić taką pielgnację jak na oddziale.  więcej »

Gość 2018.09.19 11:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Polecam oddział opiekuńczo-leczniczy (2gie pietro). Ciężkie stany i ciężka praca. Personel dwoi się i troi.  więcej »

Gość 2018.08.07 20:49   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Chodzę do męża na 2 piętro i widzę same ciężkie stany, najczęściej nieprzytomni. Jest co robić, nie zazdroszczę takiej pracy i modlę się, żeby męża nie wypisali do domu. Po wyjściu ze szpitala był w domu ponad tydzień. Umycie, nakarmienie, zmiana pampersa - niby nic, a byłam umordowana ja i cała rodzina. Z podziwem patrzę na personel, który uwija się między naszymi ciężko chorymi, kończą w jednym końcu, a już trzeba zaczynać od nowa, pielęgnują, rehabilitują, chociaż rokowania ze szpitala były żadne. Jestem niezmiernie wdzięczna personelowi, a rodzinom niezadowolonym proponuję zaopiekować się chorym w domu TYLKO przez tydzień - na...  więcej »

Gość 2018.06.20 22:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Dziękuję za wszystko. Gdyby nie pomoc i opieka na 2 piętrze mojemu mężowi nie udałoby się dojść do tego punktu w którym teraz jest.To dzięki staraniom pielęgniarek i opiekunek jest zadbany i w pewien sposób szczęśliwy. A co do tego ,że tu ludzie umierają no cóż umierają jak wszędzie- w domu też umierają . Pozdrawiam cały personel i jeszcze raz dziękuję. M.N  więcej »

Gość 2018.01.25 19:27   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam przez pięć tygodni na rehabilitacji.Spotkałam sie z niezwykłą uprzejmością lekarzy,pielęgniarek oraz rehabilitantów,Wzruszał mnie stosunek rehabilitantów do osób starszych.Cierpliwi , uczynni , serdeczni i profesjonalni w swojej pracy.Jedzenie bardzo smaczne.Dziękuję bardzo wszystkim .  więcej »

Gość 2017.10.11 07:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ja zawiozłam męża na rehabilitacje to po 3 dniach kazano mi go zabrac bo im sie nie chce przy chorych pracowac one tylko siedzieć i pić kawke i żyć za nasze podatki oni najleoiej opiekoja sie takimi co chodzą a ci co leża to są bez opieki  więcej »

Gość 2017.09.29 06:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Może nie jest tu najlepiej, ale gdzie mamy umieszczać naszych chorych.......w domu nie możemy, lub porostu nie chcemy- bo nie potrafimy opiekować się naszymi bliskimi.Czytam tu opinie i stwierdzenie "umieralnia" jest wysoce niepoprawne. Drodzy Państwo skoro wiecie, że tu ludzie umierają - to dlaczego oddajecie tu swoich bliskich? Mój ojciec też tu umarł, ale miał opiekę. Był zawsze umyty, miał podane jedzenie i leki, miał zmienione opatrunki i pampersy. Leżał w czystej pościeli. Nie zawsze personel był na zawołanie, ale po dłuższej obserwacji doszłam do wniosku, że pacjentów jest dużo a personelu.......4 Panie, które uwijały się - pracowały. My, którzy...  więcej »
1 2 3 4 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła