Zapamiętaj Zaloguj
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Poznaniu

61-044 Poznań, ul. Mogileńska 42
tel.: (061) 8-738-700
fax: (061) 8-738-703
www.mogilenska.pl
Średnia ocena:
2.57

Polecany:
Nie wiem

powiat: poznański

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 3 Następna

Gość 2018.06.21 00:17   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Dziękuję za wszystko. Gdyby nie pomoc i opieka na 2 piętrze mojemu mężowi nie udałoby się dojść do tego punktu w którym teraz jest.To dzięki staraniom pielęgniarek i opiekunek jest zadbany i w pewien sposób szczęśliwy. A co do tego ,że tu ludzie umierają no cóż umierają jak wszędzie- w domu też umierają . Pozdrawiam cały personel i jeszcze raz dziękuję. M.N  więcej »

Gość 2018.01.25 20:27   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam przez pięć tygodni na rehabilitacji.Spotkałam sie z niezwykłą uprzejmością lekarzy,pielęgniarek oraz rehabilitantów,Wzruszał mnie stosunek rehabilitantów do osób starszych.Cierpliwi , uczynni , serdeczni i profesjonalni w swojej pracy.Jedzenie bardzo smaczne.Dziękuję bardzo wszystkim .  więcej »

Gość 2017.10.11 09:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ja zawiozłam męża na rehabilitacje to po 3 dniach kazano mi go zabrac bo im sie nie chce przy chorych pracowac one tylko siedzieć i pić kawke i żyć za nasze podatki oni najleoiej opiekoja sie takimi co chodzą a ci co leża to są bez opieki  więcej »

Gość 2017.09.29 08:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Może nie jest tu najlepiej, ale gdzie mamy umieszczać naszych chorych.......w domu nie możemy, lub porostu nie chcemy- bo nie potrafimy opiekować się naszymi bliskimi.Czytam tu opinie i stwierdzenie "umieralnia" jest wysoce niepoprawne. Drodzy Państwo skoro wiecie, że tu ludzie umierają - to dlaczego oddajecie tu swoich bliskich? Mój ojciec też tu umarł, ale miał opiekę. Był zawsze umyty, miał podane jedzenie i leki, miał zmienione opatrunki i pampersy. Leżał w czystej pościeli. Nie zawsze personel był na zawołanie, ale po dłuższej obserwacji doszłam do wniosku, że pacjentów jest dużo a personelu.......4 Panie, które uwijały się - pracowały. My, którzy...  więcej »

Gość 2017.09.20 15:43   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Dzień dobry. Pragnę podzielić się z Państwem tym co wiem o ciężkim oddziale na 2 piętrze.Byliśmy zmuszeni z przyczyn rodzinnych oddać tu babcie. Nie je , nie pije i nie porusza się - jednym słowem "warzywo" . Tak teraz żyje moja ukochana babcia choć trudno to nazwać życiem raczej jest to przetrwanie z Nami każdego kolejnego dnia. Personel miły , uczynny, uśmiechnięty a to pomaga nie tylko nam rodzinom ale przede wszystkim chorym. Na oddziale jest czysto i schludnie . Może było tam kiedyś źle ale teraz jest ok, wszystko ok.  więcej »

Gość 2017.09.14 23:13   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Każdy tylko opluwa to miejsce to po co tam dajecie swoich bliskich? Weżcie ich do domu to zobaczycie jak to jest tylko z jedną osobą a Oni tam mają ich całe piętro i dają radę..Oddałam tam mamę po udarze, niestety nie mogę Mamie zapewnić całodobowej opieki i zdecydowałam się na pomoc.Fakt,że czeka się na miejsce ale uważam,że warto. Personel dwoi się i troi ale to też są poprostu ludzie. Pewnie, że byłabym zadowolona gdyby mama była w domu ale cieszę się , że są takie miejsca jak na Mogileńskiej.Byłoby to cudem gdyby kilka osób na dyżurze dało rade wszystkich zadowolić....  więcej »

Gość 2017.01.06 18:18   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Nie polecam. Rehabilitacja nie jest ukierunkowana na schorzenie pacjenta , wrecz przeciwnie.  więcej »

Gość 2016.12.01 13:26   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 4 Użytkownik: Gość ZOL to nie Hilton, ani Sheraton widać, że personel robi co może. Z tego co widziałam podczas odwiedzin u cioci, dookoła ciężkie przypadki.  więcej »

Gość 2016.11.25 14:52   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Drugie pietro to brud smród i upodlenie pacjeta.Personel arogancki.....  więcej »

Gość 2016.11.15 22:54   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Zdecydowanie nie polecam. Znieczulica zwłaszcza lekarzy i ordynatora. Przed wejściem do szpitala na śliskich schodach, gdy jest mokro ustawia się tablice z napisem "uwaga ślisko". Taka sama tablica stoi na parterze. Po korytarzach chodzą ludzie o kulach, laskach i na wózkach. Byłam świadkiem jak pan o kulach przewrócił się. Winny pacjent bo nie czyta, a dyrekcja szpitala umywa ręce. Skandal. W pokojach nie ma telewizora, radia, ani dostępu do internetu. Kalecy ludzie nie potrzebują NICZEGO  więcej »
1 2 3 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry łóżka do masażu Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła