Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Bystrzycy Kłodzkiej

ZOZ Szpital w Bystrzycy Kłodzkiej

57-500 Bystrzyca Kłodzka
ul. Okrzei 49

tel. (074)811-15-77
fax.(074)811-15-77
Średnia ocena:
1.39

Polecany:
Raczej NIE

powiat: kłodzki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/19)  

Gość 2015.03.04 22:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Personel szpitala rzeczywiście bardzo miły, pracujący rzetelnie i dla pacjenta. Może pomijając niektórych lekarzy, którym podczas dyżuru nawet nie chce się zejść do izby przyjęć i zobaczyć pacjenta, którego przyjęła pielęgniarka. Co do pielęgniarek i rehabilitantów, za ich pracę pacjenci powinni być wdzięczni tym bardziej, że władze szpitala traktują wykwalifikowany personel bardzo źle. Od lat pracownicy Ci nie dostali żadnej podwyżki, nawet przysłowiowej złotówki. Nie mają żadnych dodatkowych socjalnych świadczeń, takich które na porządku dziennym są w innych prywatnych czy państwowych firmach. Ponadto (najbardziej oburzające względem prawa pracy!) personelowi nie należą się już urlopy z tytułu 'okolicznościówki' (np. ślub) lub...  więcej »

Gość 2014.11.20 17:28   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ten szpital to kompletna porażka. Powinno się to zamknąć w cholerę. Miesiąc temu moja babcia leżała na oddziale wewnętrznym i to co zobaczyłam przy odwiedzinach mną wstrząsnęło. Oddział wewnętrzny to po prostu umieralnia-pokoje bez podstawowego wyposażenia w aparaturę medyczną, brudne, szare, śmierdzące. Pielęgniarki w ogóle nie myją osób, które są obłożnie chore. Liczą na to że rodzina się pojawi i zajmie się chorym. To że brak funduszy nie pozwala na wyposażenie szpitala to jedno-ale żeby nikt nie zadbał o podstawową higienę i warunki czystości w łazienkach i salach to już w ogóle jakieś nieporozumienie! Podłogi wiecznie brudne, z nieograniczoną ilością...  więcej »

Gość 2014.01.09 14:35   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 4 Użytkownik: Gość Spędziłam w tym szpitalu ponad 5 tygodni, byłam na oddziale rehabilitacyjnym pomimo tego że szpital jest "nie pierwszej młodości" nie moge złego słowa powiedziec. Obsługa bardzo dobra, wszystkie Panie bardzo miłe, uśmiechnięte i życzliwe (jak i również lekarze i cały personel, z którym miałam styczność). Na każdym kroku służono pomocą. Sale bardzo ciepłe. Sporo sprzetów rehabilitacyjnych i zabiegów. Posiłki bardzo dobre i w porównaniu z innymi szpitalami podawane w bardzo dużej ilości. Moze jedynym minusem jest wspólna toaleta i prysznice z mężczyznami, ale da sie przeżyć:)Bardzo chetnie wróciłabym tam na kolejną rehabilitacje:)  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.02.23 19:17

podziękowanie

Sedeczne podziękowania dla personelu oddziału wewnętrznego w Bystrzycy Kłodzkiej za fachowość i wspaniałą opiekę. Cieszę się że szpital przetrwał i nadal pomaga potrzebującym.Cały personel zasługuje na bardzo wysokie uznanie.Pacjent z Międzylesia.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.02.23 16:56

aaaaa

bbbbb cccc

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.02.08 17:07

numer telefonu

Proszę uprzejmie administratora strony o poprawienie numeru telefonu na 074/811-15-77. Bardzo by mi to ułatwiło życie. Z góry dziękuję.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Gry System wymiany Linków mebel Katalog stron
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła