Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Bystrzycy Kłodzkiej

ZOZ Szpital w Bystrzycy Kłodzkiej

57-500 Bystrzyca Kłodzka
ul. Okrzei 49

tel. (074)811-15-77
fax.(074)811-15-77
Średnia ocena:
1.39

Polecany:
Raczej NIE

powiat: kłodzki

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/21)  

Gość 2015.10.02 12:41   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Moja mama też przebywała na tym oddziale niedawno. Jedzenie to faktycznie jakieś pomyje, zimne ,niedogotowane,twarde!Ciekawe czy ci co to gotują by to zjedli? Oddział przypomina epokę wczesnego Gierka, może po remoncie , który obecnie trwa będzie lepiej. Rehabilitacja i panie pielęgniarki są w porządku.Czemu nie ma np.chociaż jednego telewizora na oddziale?!!!!Starsi ludzie chętnie by wieczorami skorzystali, a tak po porannej rehabilitacji nie ma co robic!!!Można wpaść w depresję!!!!!!Na obecną chwilę nie polecam nikomu tego miejsca.  więcej »

Gość 2015.10.01 20:33   Dziedzina medyczna: Rehabilitacja

Ocena: 1 Użytkownik: Gość Użytkownik: Jacek. W październiku moi rodzice byli w tym szpitalu na rechabilitacji 28 dni. Nie wiem jak inne oddziały ale na oddziale rechabilitacji było tragicznie pod względem jedzenia. Wiem że na służbe zdrowia Państwo daje niską stawkę dzienną ale nich to będzie mało ale szmaczne, ale nie pomyje i zimne. Zupa - przeraszam zabarwiona woda bez smaku, ziemniaki stare i czarne na talerzu i na dodatek zimne. Mój pies w domu ma lepsze jedzenie niż pacjęci w tym szpitalu. Pielęgniarki na rechabilitacji miłe, sympatyczne i pracowite. W tym okresie akurat był remont szpitala - to na plus, malowane sale, korytarze...  więcej »

Gość 2015.03.04 22:25   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Personel szpitala rzeczywiście bardzo miły, pracujący rzetelnie i dla pacjenta. Może pomijając niektórych lekarzy, którym podczas dyżuru nawet nie chce się zejść do izby przyjęć i zobaczyć pacjenta, którego przyjęła pielęgniarka. Co do pielęgniarek i rehabilitantów, za ich pracę pacjenci powinni być wdzięczni tym bardziej, że władze szpitala traktują wykwalifikowany personel bardzo źle. Od lat pracownicy Ci nie dostali żadnej podwyżki, nawet przysłowiowej złotówki. Nie mają żadnych dodatkowych socjalnych świadczeń, takich które na porządku dziennym są w innych prywatnych czy państwowych firmach. Ponadto (najbardziej oburzające względem prawa pracy!) personelowi nie należą się już urlopy z tytułu 'okolicznościówki' (np. ślub) lub...  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.02.23 19:17

podziękowanie

Sedeczne podziękowania dla personelu oddziału wewnętrznego w Bystrzycy Kłodzkiej za fachowość i wspaniałą opiekę. Cieszę się że szpital przetrwał i nadal pomaga potrzebującym.Cały personel zasługuje na bardzo wysokie uznanie.Pacjent z Międzylesia.

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.02.23 16:56

aaaaa

bbbbb cccc

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2012.02.08 17:07

numer telefonu

Proszę uprzejmie administratora strony o poprawienie numeru telefonu na 074/811-15-77. Bardzo by mi to ułatwiło życie. Z góry dziękuję.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Gry System wymiany Linków usługi informatyczne wesoła
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła