Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Chełmnie

ZOZ Szpital w Chełmnie

PL. RYDYGIERA 1
86 – 200 CHEŁMNO

tel.(56)6772607
www.zoz.chelmno.pl
Średnia ocena:
2.50

Polecany:
Nie wiem

powiat: chełmiński

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala

Gość 2010.10.12 13:23   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W dniu 07.10.2010 r. urodziła się moja córka. Do tego wspaniałego momentu by nie doszło gdyby nie właściwa i profesjonalna reakcja lekarzy tego szpitala. Moja historia związana z tym szpitalem rozpoczęła się dzień wcześniej gdy poszłam na okresowe badanie KTG, które miałam zalecone od lekarza prowadzącego by wykonywać je co drugi dzień, gdyż byłam już drugi dzień po terminie planowego porodu wg USG. W owym dniu badanie nie wyszło zbyt dobrze, tak powiedział lekarz dyżurujący A.S-K. analizując mój wynik KTG i natychmiast zalecił pozostanie w szpitalu. Z uwagi, że chciałam rodzić w innym szpitalu zalecenie lekarza nie bardzo mi się...  więcej »

Gość 2010.01.12 16:59   Dziedzina medyczna: Położnictwo

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Dnia 11.01.2010 doszło do tragedii na oddziale położniczym, dyżurujący lekarz M.K. popełnił błąd, za długo czekał na poród naturalny, a kiedy w końcu zdecydował się na cesarskie cięcie było już za późno, noworodek urodził się martwy.  więcej »
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
|Art. biurowe - Sklep internetowy| Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Pogotowie Komputerowe Wrocław slub unieważnienie ślubu kościelnego jak Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła