Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Żyrardowie

ZOZ Szpital w Żyrardowie

96-300 Żyrardów
ul. Limanowskiego 30
tel. (046)8552011-19
www.szpitalzyrardow.pl
Średnia ocena:
0.55

Polecany:
Raczej NIE

powiat: żyrardowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
1 2 Następna

Gość 2019.10.22 21:48   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłam tam pierwszy i ostatni raz w życiu. To jest nie do opisania. Ten szpital powinien być pokazany w telewizji! Ja się pytam jak można przyjmować pacjentów w tak tragicznych warunkach? Gdzie sanepid? Ten szpital rodem z horroru to ruina. Rozpadające się okna, linoleum. Pielęgniarki nie miłe. Takie cuda tylko w naszym kraju  więcej »

Gość 2019.07.23 04:40   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety przykro o tym pisac, ale Polska to jest jeszcze kraj za murzynami! Tragedia totalna tak traktowac ludzi?! Mieszkam bardzo dlugo w stanach i dziekuje Panu Bogu ze tu mieszkam i zyje w tym wlasnie kraju gdzie jest to nie do pojecia, zeby w takich warunkach szpitalnych leczyli ludzi w Polsce. Wyladowala teraz w tym szpitalu mojej serdecznej kolezanki mama, ktory przyleciala na wakacje do Polski ze stanow i trafila do tego obskurnego szpitala. To co ona opowiada to serce sie kraja i wlosy staja jeza na ciele poczawszy od niemilych, wulgarnych pielegniarek a na lekarza trzeba czekac nie wiadomo...  więcej »

Gość 2019.03.16 13:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital w Żyrardowie to wykańczalnia! Personel niekompetentny,chamski ,bezduszny. Brak opieki i zainteresowania pacjentem.Pielęgniarki czują się nieomal dyrektorkami. ZGROZA co tam się dzieje!Można liczyć tylko na pomoc rodziny .Pacjent pacjentowi pomoże , a personel nie! Nie można doprosić się lekarza prowadzącego o informacje na temat poacjenta. Odradzam wszystkim i współczuję pacjentom przebywającym tam  więcej »

Gość 2019.02.18 19:37   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość w uzupełnieniu opinii z dnia 18 02 2019 muszę dodać że na ok 30 choruch głównie starszych osób są tylko 2 oczka w toalecie a pacjenci są pampersowani nawet ci chodzący.  więcej »

Gość 2019.02.18 18:15   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Oddział wewnętrzny szpitala.Opieka nad chorymi praktycznie żadna.Pielęgniarki obojętne i zniechęcone. O jedzeniu nie wspominam, bo to co dają pacjentom do jedzenia się nie nadaje.  więcej »

Gość 2019.02.13 14:36   Dziedzina medyczna: Chirurgia ogólna

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Byłam na chirurgi pod koniec stycznia 2019. Sale, wc, łazienki wymagają remontu. Wszędzie jest czysto i pachnąco. Panie salowe dbają o porządek, a dodatkowo sa przemiłe. Panie pielągniarki zainteresowane chorym. Są bardzo ciepłe i profesjonalne. Lekarz, który mnie prowadził spisał się na medal. Nie rozumiem osób, które wypisują niepochlebne opinie o tym szpitalu. Jak najbardziej polecam tą placówkę.  więcej »

Gość 2018.08.08 21:33   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ludzie trzymajcie sie daleko od tego syfu! O ile lekarz na wew. Byl ok, tak juz warunki sanitarne dramatyczne!horror takiego syfu w zyciu nie widzialam! Zapraszam do recenzji na google bo tamze wrzucilam ostatnio foty tego przybytku.  więcej »

Gość 2014.08.13 13:26   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość byłam w szpitalu w Żyrardowie w celu zapoznania się czy warto tam rodzić. niestety opieka jest tam nijaka, "Pan szanowny" doktor nawet nie łaska zerknąć na pacjentkę, która zgłasza sie na izbę przyjęć, tylko telfonicznie za pośrednictwem pań recepcjonistek wypytuje co się dzieje i na tej podstawie podejmuje decyzję, co robimy dalej z pacjentką. nic, żadnego wywiadu z nią samą, a już nie ma co mówić o badaniu. tłumaczy się tym, że takie są procedury w całej Polsce, w każdym szpitalu. porażka całkowita, a na dodatek arogancja, hamstwo i brak profesjonalizmu na każdym kroku, nie wspomnę już o tym, że...  więcej »

Gość 2013.06.29 18:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość NAJGORSZY SZPITAL W JAKIM BYŁAM.PERSONEL AROGANCKI , CHAMSKI, BEZDUSZNY.PIELĘGNIARKI NIC NIE WIEDZĄ,NICZYM SIĘ NIE INTERESUJĄ.PO OPERACJI JELITA NA DRUGI DZIEŃ NA OBIAD KARTOFELKI.MAMA WYMIOTOWAŁA CAŁĄ NOC. PIELĘGNIARKA POSTAWIŁA MISKĘ NA KOŃCU SALI OSOBIE NIEWSTAJĄCEJ , SALA CAŁA W WYMIOTACH.NIE SPRZĄTŁA BO TO NIE JEJ OBOWIĄZEK.NALEŻY CZEKAĆ DO RANA NA SALOWĄ!!! WYKAŃCZALNIA .MOŻNA NOGAMI WYJŚĆ DO PRZODU.WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM PRZEBYWAJĄCYM TAM.  więcej »

Gość 2012.12.11 14:53   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość nie polecam  więcej »
1 2 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła