Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Żyrardowie

ZOZ Szpital w Żyrardowie

96-300 Żyrardów
ul. Limanowskiego 30
tel. (046)8552011-19
www.szpitalzyrardow.pl
Średnia ocena:
0.17

Polecany:
Zdecydowanie NIE

powiat: żyrardowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/7)  

Gość 2018.08.08 23:33   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Ludzie trzymajcie sie daleko od tego syfu! O ile lekarz na wew. Byl ok, tak juz warunki sanitarne dramatyczne!horror takiego syfu w zyciu nie widzialam! Zapraszam do recenzji na google bo tamze wrzucilam ostatnio foty tego przybytku.  więcej »

Gość 2014.08.13 15:26   Dziedzina medyczna: Ginekologia

Ocena: 0 Użytkownik: Gość byłam w szpitalu w Żyrardowie w celu zapoznania się czy warto tam rodzić. niestety opieka jest tam nijaka, "Pan szanowny" doktor nawet nie łaska zerknąć na pacjentkę, która zgłasza sie na izbę przyjęć, tylko telfonicznie za pośrednictwem pań recepcjonistek wypytuje co się dzieje i na tej podstawie podejmuje decyzję, co robimy dalej z pacjentką. nic, żadnego wywiadu z nią samą, a już nie ma co mówić o badaniu. tłumaczy się tym, że takie są procedury w całej Polsce, w każdym szpitalu. porażka całkowita, a na dodatek arogancja, hamstwo i brak profesjonalizmu na każdym kroku, nie wspomnę już o tym, że...  więcej »

Gość 2013.06.29 20:18   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość NAJGORSZY SZPITAL W JAKIM BYŁAM.PERSONEL AROGANCKI , CHAMSKI, BEZDUSZNY.PIELĘGNIARKI NIC NIE WIEDZĄ,NICZYM SIĘ NIE INTERESUJĄ.PO OPERACJI JELITA NA DRUGI DZIEŃ NA OBIAD KARTOFELKI.MAMA WYMIOTOWAŁA CAŁĄ NOC. PIELĘGNIARKA POSTAWIŁA MISKĘ NA KOŃCU SALI OSOBIE NIEWSTAJĄCEJ , SALA CAŁA W WYMIOTACH.NIE SPRZĄTŁA BO TO NIE JEJ OBOWIĄZEK.NALEŻY CZEKAĆ DO RANA NA SALOWĄ!!! WYKAŃCZALNIA .MOŻNA NOGAMI WYJŚĆ DO PRZODU.WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM PRZEBYWAJĄCYM TAM.  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.11.10 20:44

wykańczalnia a nie szpital

To jest nie doopisania jakie warunki panują w tym szpitalu, oddział wewnętrzny to stodoła dla bydła a nie miejsce gdzie leczy się ludzi. Pan ordynator uważa się za Pana Boga a jest zwykłym konowałem, którego nie chcieli w Gdańsku, Częstochowie...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.08.19 20:07

Ocena szpitala Żyrardowskiego

W szpitalu Zyrardowskim nie dość, że nie leczą to warunki lokalowe jak średniowieczu. Zamazywanie brudu śmierdzącymi farbami nazywają remontami. Zdecydowanie niepolecam.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Auto do Ślubu Gry Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła