Zapamiętaj Zaloguj
ZOZ Szpital w Żyrardowie

ZOZ Szpital w Żyrardowie

96-300 Żyrardów
ul. Limanowskiego 30
tel. (046)8552011-19
www.szpitalzyrardow.pl
Średnia ocena:
0.55

Polecany:
Raczej NIE

powiat: żyrardowski

Dodaj szpital w tym powiecie

Najnowsze opinie z opisem (3/13)  

Gość 2019.10.22 21:48   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Byłam tam pierwszy i ostatni raz w życiu. To jest nie do opisania. Ten szpital powinien być pokazany w telewizji! Ja się pytam jak można przyjmować pacjentów w tak tragicznych warunkach? Gdzie sanepid? Ten szpital rodem z horroru to ruina. Rozpadające się okna, linoleum. Pielęgniarki nie miłe. Takie cuda tylko w naszym kraju  więcej »

Gość 2019.07.23 04:40   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Niestety przykro o tym pisac, ale Polska to jest jeszcze kraj za murzynami! Tragedia totalna tak traktowac ludzi?! Mieszkam bardzo dlugo w stanach i dziekuje Panu Bogu ze tu mieszkam i zyje w tym wlasnie kraju gdzie jest to nie do pojecia, zeby w takich warunkach szpitalnych leczyli ludzi w Polsce. Wyladowala teraz w tym szpitalu mojej serdecznej kolezanki mama, ktory przyleciala na wakacje do Polski ze stanow i trafila do tego obskurnego szpitala. To co ona opowiada to serce sie kraja i wlosy staja jeza na ciele poczawszy od niemilych, wulgarnych pielegniarek a na lekarza trzeba czekac nie wiadomo...  więcej »

Gość 2019.03.16 13:19   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość Szpital w Żyrardowie to wykańczalnia! Personel niekompetentny,chamski ,bezduszny. Brak opieki i zainteresowania pacjentem.Pielęgniarki czują się nieomal dyrektorkami. ZGROZA co tam się dzieje!Można liczyć tylko na pomoc rodziny .Pacjent pacjentowi pomoże , a personel nie! Nie można doprosić się lekarza prowadzącego o informacje na temat poacjenta. Odradzam wszystkim i współczuję pacjentom przebywającym tam  więcej »


Najnowsze wątki na forum  
Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2014.11.10 19:44

wykańczalnia a nie szpital

To jest nie doopisania jakie warunki panują w tym szpitalu, oddział wewnętrzny to stodoła dla bydła a nie miejsce gdzie leczy się ludzi. Pan ordynator uważa się za Pana Boga a jest zwykłym konowałem, którego nie chcieli w Gdańsku, Częstochowie...

Odpowiedzi

0

Użytkownik: Gość

Gość, napisano: 2013.08.19 18:07

Ocena szpitala Żyrardowskiego

W szpitalu Zyrardowskim nie dość, że nie leczą to warunki lokalowe jak średniowieczu. Zamazywanie brudu śmierdzącymi farbami nazywają remontami. Zdecydowanie niepolecam.

Odpowiedzi

0


Artykuły  
Brak artykułów na temat tego szpitala.

Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Inne szpitale w regionie
Brak szpitali w regionie

Polecamy

Bagażniki Autoboxy Łańcuchy Biuro Rachunkowe Kielce Nauka francuskiego Gry weselne Gwarancja Kia
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła