Zapamiętaj Zaloguj
Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa
Recepcja: (022) 4582500
tel. (022)4582800
www.ipin.edu.pl
Średnia ocena:
1.94

Polecany:
Raczej NIE

powiat: Warszawa m. st.

Dodaj szpital w tym powiecie

Opinie na temat tego szpitala
 » Strona szpitala
Poprzednia 1 2 3 4 Następna

Gość 2016.03.16 18:15   Dziedzina medyczna: Neurologia

Ocena: 3 Użytkownik: Gość Wykonują szeroki zakres badań, jednak zupełnie brakuje im organizacji pracy. Badania nie są jakoś dokładnie zaplanowane w czasie i zazwyczaj dowiadywałam się o nich 5 min przed. Ciężko jest też doprosić się o wizytę lekarza, który albo przychodzi do pacjenta, albo nie. Ja chyba miałam szczęście, bo trafiłam na dość zaangażowanych lekarzy, którzy diagnozowali mnie pod każdym kątem - może dlatego że mam dopiero 19 lat i całe życie przed sobą. W ciągu tygodniowego pobytu w tym szpitalu, obchód był tylko raz i w dodatku w zupełnym chaosie. O swoje trzeba tam po prostu walczyć i upominać się, a jak...  więcej »

Gość 2016.02.29 07:35   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Pani Doktor Cieślak na Ordynatora OLAZA!!!!!! Najlepsza!!!  więcej »

Gość 2016.02.03 15:13   Dziedzina medyczna: Chirurgia układu nerwowego

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Klinika Neurochirurgii, wyremontowana, kameralna z miłym personelem. Miałem operację dyscektomii L5S1. Szybko i bez komplikacji.  więcej »

Gość 2016.01.15 11:37   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 5 Użytkownik: Gość Po pierwsze: szpital to nie sanatorium, po drugie: pacjenci to nie książęta (choć wydaje się, że tak właśnie jest!). Spędziłam tam 2 miesiące i było mi wówczas bardzo ciężko, no ale jak – do cholery -miało być? W trakcie zespołu odstawiennego i na Majorce byłoby mi źle. Nie byłoby mnie juz na tym świecie, gdybym rok temu nie znalazła się na F-3. Jestem pełna wdzięczności i podziwu dla personelu medycznego, pięlgniarskiego i medycznego za PROFESJONALIZM i CIERPLIWOŚĆ w stosunku do pacjentów, którzy bardzo różnie się zachowują, kiedy są rozhuśtani emocjonalnie, nie wiedzą jak się wyciszyć bez końskiej dawki leków (piszę...  więcej »

Gość 2015.09.27 15:40   Dziedzina medyczna: Ogólnie

Ocena: 0 Użytkownik: Gość W oddziale F-3 OLZA spędziłem dwa miesiące.Jestem uzależniony od leków psychotropowych. Trafiłem tam ponieważ lekarz psychiatra, który konsultował mnie ambulatoeryjnie w sposób amatorski odstawił mi lek, którego nadużywałem. Pojawiły się ostre objawy zespołu abstynencji z którymi nie mogłem sobie poradzić w domu. W bardzo złym stanie fizycznym i psychicznym znalazłem się w F-3.Lekarz prowadzący dr Cieślak najpierw nafaszerowała mnie lekami a następnie w piętnastominutowej rozmowie zebrała wywiad. Kiedy odpowiadałem na jej pytania nie słuchała mnie wcale tylko czytała historię choroby innego pacjenta. Następnie oświadczyła, że w oddziale w którym się znajduję są warunki gorsze niż w Oświęcimiu. Co okazało się...  więcej »

Gość 2015.05.30 12:31   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 5 Użytkownik: Gość W OLAZA uratowali mi zycie. Współczesni Bogowie. Zawsze bylam traktowana z szacunkiem, Ordynator to ciepła, współczująca osoba, prawdziwa profejsonalistka. Dziękuję pani Anno!  więcej »

Gość 2015.05.13 13:20   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość ODDZIAŁ UZALEŻNIEŃ F-3 bASIŃSKIEJ JEST JAK OŚWIĘCIM JAK PIEKŁO - GORZEJ NIŻ WIĘZIENIE. WIEM BO BYŁAM. A NAJGORSZYM MONSTRUM JEST SAMA BASIŃSKA - skonfliktowana ze środowiskiem lekarskim - DOSŁOWNIE MALTRETUJE, WYKAŃCZA PSYCHICZNIE ludzi którzy często zostali uzależnieni lekami przez innych lekarzy, przechodzą piekło odstawienia, mają myśli samobójcze i potrzebują dobrego słowa. Ktoś powinien jej podziękować za ten bezmiar skurwysyństwa. Ludzie są wyrzucani za palenie (podczas gdy cały personel pali na klatce) albo sami uciekają i popełniają samobójstwa. Jeszcze to koszmarne wielotygodniowe zamknięcie, odseparowanie od bliskich - przecież odstawiający leki chcą je odstawić i to wychodzi w wynikach krwi czy dobierają...  więcej »

Gość 2015.04.19 14:45   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 4 Użytkownik: Gość To ja może odświeże nieco informacje na temat oddziału F6. Warunki niestety nie są dobre, ale da radę wytrzymać. Podobno na jesień 2015 planowany jest remont. Jest to oddział otwarty, czyli pacjenci w większości mogą dostac przepustki na weekendy, sa to tzw treningi. Można wtedy jechać do domu. Zazwyczaj pacjenci mogą poruszać się po terenie szpitala. Nikt nie jest wiązany i nikogo nie trzyma się na siłę co uwielbia podkreślać obecny ordynator, czyli gdy komuś się coś nie podoba od razu otrzymuje informację, że może się wypisać. Pielęgniarki i salowe zazwyczaj ok, ale wiecznie kogoś się straszy, bądź niesłusznie wpisuje...  więcej »

Gość 2015.02.27 15:48   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 0 Użytkownik: Gość F3 koszmar i nieludzkie upodlenie. Panie Rzeczniku Praw Pacjenta prosze z tym zrobić w końcu porządek!  więcej »

Gość 2014.10.14 07:52   Dziedzina medyczna: Psychiatria

Ocena: 1 Użytkownik: Gość http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,16797378,Spalam_w_palarni__O_warunkach_w_szpitalu_psychiatrycznym.html  więcej »
Poprzednia 1 2 3 4 Następna
Dodaj Opinię
Dodaj opinię
[DODAJ OPINIĘ]

Polecamy

Inne szpitale w regionie
© doSzpitala.pl 2007 - 2011
O Portalu Polityka Prywatności Wstepniak Nasza Misja Wskazówki Regulaminy Kontakt z Nami
Polecamy: Transformator ciepła